Ps Vita 2000

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
حقیقت اینه که این مدل جدید رو نباید به چشم یه نسخه بعدی نگاه کرد این مدل مثل iphone 5c هست... رنگ های متفاوت سبک تر شدن باتری بیشتر خیلی هم عالی هستن به عنوان یه کنسول دستی با قیمت ارزان خیلی هم عالیه...نباید به چشم یه نسخه جدید از ویتا بهش نگاه کنیم...
الان تو همین ویدیو دیدید ویتا سفید با رنگ لیمویی چقدر خوب شده بود؟به نظرم رنگ مشکیش تو ذوق میزنه ولی رنگ های دیگش بهترن چون نیاز نیست کریستالی باشن مثل لومیا های نوکیا..

آخرین ویرایش:

hosienharami

کاربر سایت
Jul 30, 2013
310
نام
حسین
حقیقت اینه که این مدل جدید رو نباید به چشم یه نسخه بعدی نگاه کرد این مدل مثل iphone 5s هست... رنگ های متفاوت سبک تر شدن باتری بیشتر خیلی هم عالی هستن به عنوان یه کنسول دستی با قیمت ارزان خیلی هم عالیه...نباید به چشم یه نسخه جدید از ویتا بهش نگاه کنیم...

اینم حرفیه

iman0013

کاربر سایت
Aug 14, 2012
614
سلام
من می خواستم ویتا بخرم.صبر کنم این جدیده بیاد یا از همین هایی که تو بازار سنتر هست بخرم؟
چون شنیدم قیمت ویتا 2000 دویست دلاره و کوچکتره و باتریش هم بهتره

Abadan-Game

کاربر سایت
Nov 21, 2012
925
نام
Sajjad Imanian
سلام
من می خواستم ویتا بخرم.صبر کنم این جدیده بیاد یا از همین هایی که تو بازار سنتر هست بخرم؟
چون شنیدم قیمت ویتا 2000 دویست دلاره و کوچکتره و باتریش هم بهتره
همینا که تو بازار سنتره مفته.....همونا رو بخر....

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
به نظر من LCD بهتره. کیفیت رنگهاش مثل OLED افت نمی کنه به مرور زمان. خودم در آینده که ویتا بخرم از همین مدل می خرم.
ببین دوست من lcd از نظر زاویه دید افتضاحه خیلی از نظر رنگ هم که به پای oled نمیرسه رنگ ها در oled زنده تر هستن حالا اگه خود ویتا 2000 مد نظرت هست چرا گیر دادی به اینکه lcd بهتره یا oled اگه شک داری که دوستان چند تا عکس و ویدیو گذاشتن از مقایسه ی صفحه نمایش oled با lcd دیگه اونجا خیلی تابلو هست که کدوم برتری داره خودت میتونی ببینی و بعد نظر بدی:-b

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
ببین دوست من lcd از نظر زاویه دید افتضاحه خیلی از نظر رنگ هم که به پای oled نمیرسه رنگ ها در oled زنده تر هستن حالا اگه خود ویتا 2000 مد نظرت هست چرا گیر دادی به اینکه lcd بهتره یا oled اگه شک داری که دوستان چند تا عکس و ویدیو گذاشتن از مقایسه ی صفحه نمایش oled با lcd دیگه اونجا خیلی تابلو هست که کدوم برتری داره خودت میتونی ببینی و بعد نظر بدی:-b

اگه لینکشو بذاری ممنون می شم. ولی نگران طول عمر oled هستم.

iman0013

کاربر سایت
Aug 14, 2012
614
دوستان نوع صفحه نمایشش از کدوم lcd هاست؟
اگه از اون مدلی که روی زد بود و ساخته شارپ بود هست که واقعا عالیه
اما اگه از نوع TFT باشه واقعا ر...ده

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
دوستان نوع صفحه نمایشش از کدوم lcd هاست؟
اگه از اون مدلی که روی زد بود و ساخته شارپ بود هست که واقعا عالیه
اما اگه از نوع TFT باشه واقعا ر...ده

اونی که روی اکسپریا زد زده بودن که افتضاح بود کنتراستش در حد گوشی های سال 2004 بود تو مدل های زد 1 به بعد مشکل کنتراست رو حل کردن....نه در کل کیفیتش خوبه ولی در مقایسه با oled کنتراست پایین تری داره وگرنه تو رده ال سی دی ها کیفیت خوبی داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر