تاپیک PSVITA داران مشهد

dark monk

کاربر سایت
Sep 27, 2008
240
نام
masoud
طبقه -١ بود اسمشم نارنجی بود پشت ویترین گذاشته بری میبینیش.یه انچارتدم داشت که قیمت نگرفتم دیگه ولی قیمت کیلزونش خوب بود

پی اس4

کاربر سایت
Sep 28, 2013
494
نام
مهدی
سلام لطفا یک جای خوب تو مشهد برای خرید ویتا معرفی کنید و ایاجای خوبی برای خرید بازی ولوازم جانبی ان می شناسیدو اخرین سوال ببخشید اگرمال این جا نیست اگرجای خوبی برای خرید wiiuو لوازم بازی ها و وسایلش معرفی کنید

Hadollica

کاربر سایت
May 11, 2007
184
نام
هادی
سلام بچه ها شما از چه نتی استفاده میکنید؟؟؟ من یه کیلزون رو زدم دانلود کنه با صبانت 4000 دقیقه زده مدتش رو؟؟؟ برای شما هم همینطوره؟؟؟

- - -ویرایش - - -

دوستان لطفا اینو جواب بدین''''''تو شهرمون کی لوازم جانبی ویتارو میفروشه???کیف میخوام با مموری ۴ گیگ میخوام ارزون بده دمتونگم اگه میشناسین بگین

مموری رو نمیدونم اما واسه کیف به نظر من پول به کیف ندید بچه ها برید یه پا چرم بخرید بعد با هر طرح و نقشی که خواستید بدوزید من اینکارو کردم یه تیکه چرم خریدم شد 10 تومن اانم دوختمش البته هنوز یه مقدار باید روش کار کنم اما به نظر خودم خیلی بهتر از یه کیفه زپرتیه که 50-60 تومن بخوام بالاش هزینه کنم اگرم دلتون میخواد مارک PSvita رو داشته باشه هم کاری نداره برید یه تیکه دیگه چرم عسلی رنگ بگیرید در حد 5*8 سانت طرحتونم بردارید ببرید با لیزر روش حک کنن خیلیم خوشگل میشه بعد هم بدوزید روی کیفتون

پی اس4

کاربر سایت
Sep 28, 2013
494
نام
مهدی
سلام لطفا یک جای خوب تو مشهد برای خرید ویتا معرفی کنید و ایاجای خوبی برای خرید بازی ولوازم جانبی ان می شناسید

Gondolf

کاربر سایت
Aug 15, 2006
20
سلام به همه

من مدتی هستش که ویتا رو برای پسرم خریدم و کلی بازی هم براش آنلاین خرید کردم، خوشحال میشم با شما دوستانی که مشهد هستید از طریق اکانت پی اس ان در ارتباط باشم، البته اکثر اوقات پسرم بازی میکنه با دستگاه.
اکانت من در پی اس ان :
kedomaki

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر