PlayStation Knack

سلام !

ufpsmgawrwpkn1t56a4.jpg

Knack یک بازی اکشن با المانهای سبک پلتفرمر است که توسط استودیوی SCE Japan در حال ساخت میباشد. در این بازی شما کنترل یک موجود ربات مانند به نام Knack (نَک) که قدرتهای عجیب و اسرار آمیزی دارد را به دست میگیرید.
اطلاعات زیادی در مورد داستان این بازی منتشر نشده اما تا این حد میدونیم که Knack توسط انسانها برای مقابله با ارتش گابلین ها ساخته شده است تا از نسل بشریت در مقابل آنها دفاع کند. این جنگ ادامه دارد تا موقعی که انسان ها متوجه خطر و تهدید بزرگتری از گابلین ها می شوند.
همچنین Knack در مراسم Playstation Meeting به همراه رونمایی از کنسول جدید سونی با تریلر 2 دقیقه ای برای اولین بار به نمایش گداشته شد و از عناوین لانچ PS4 به شمار می آید.
هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه Knack در نظر گرفته نشده است.

لینک تریلر

تصاویر :

آخرین ویرایش:

mortit

کاربر سایت
Jun 11, 2011
179
نام
مرتضي
یکی که نکو بازی کرده میتونه لطفا بیاد توضیح بده نظرش راجع به بازی چیه؟
نمیدونم اینو بخرم یا نه از سبکش خوشم اومده

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
مارک سرنی کوجیما رو به sony computer entertement دعوت کرده و استاد کوجیما هم داشته نک بازی میکرده که یه توضیحاتی در مورد بازی داده:
I was invited by mark and played the Japanese language version of Knack quickly. It’s an action game and it proceeds smoothly. Operation is simple and easy, but it becomes a very hard game when I change the difficulty. It’s exhilarating when Knack becomes huge. I loved the traps like in Crash. Knack: I played it for a little less than three hours at Sony Computer Entertainment. It seems that Mark created it very carefully. The next generation feeling is a bit thin, but the art is an interesting attempt. Also, a father that loves FPS games, if he’s tired of firefights, can he try cooperative play with his children?

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
سلام دوستان
ايا بازري ارزش ٣٤ گيگ دانلود داره ؟
Sent from my iPhone using Tapatalk

2 حالت داره
1-آیا اینترنت شما محدوده اگه بله نه به خاطر اینکه باید یک بار پول بازی بدی یک بار هم پول 36 گیگ دانلود که دیسک بخری ارزونتر در میاد .
2-اما اگه دیسک بازی بخری بله به خاطر اینکه بازیه فانیه من که برعکس بچه ها خیلی باهاش حال کردم به نظرم بازی خیلی جالبیه .;)

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
2 حالت داره
1-آیا اینترنت شما محدوده اگه بله نه به خاطر اینکه باید یک بار پول بازی بدی یک بار هم پول 36 گیگ دانلود که دیسک بخری ارزونتر در میاد .
2-اما اگه دیسک بازی بخری بله به خاطر اینکه بازیه فانیه من که برعکس بچه ها خیلی باهاش حال کردم به نظرم بازی خیلی جالبیه .;)

درود
اينترنتم نا محدوده و نك هم گيفت

Sent from my iPhone using Tapatalk

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
آقا من بازی رو بخرم به درد میخوره؟
با بخش سینگل Shadow Fall که حال نکردم اینو نگیرم پشیمون شم؟

اوایل بازی باحاله و جذاب ،اما از حدود اواسط بازی به بعد حس یکنواختی و تکراری بودن دست میده به آدم :|

موزيکاشم که خیلی تکراری هست ميره رو اعصاب :d

کلا بدک نیست ارزش یک بار رفتن را داره اون حس Crash باحاله :):d

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
من چند روز پیش شانس این رو داشتم که بازی که یکی از بچه ها خریده بود رو ازش بگیرم و یه چند ساعتی بازی کنم، واقعا به اون بدی که توی نقد ها نوشته شده بود نیستش، به نظرم بازی خوبیه....شاید 4-5 حقش نبود اصلا.....7 به نظر من امتیاز عادلانه تری میبودش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر