پرونده عظیم بازی Shadow of the Colossus

dante47

کاربر سایت
Oct 6, 2010
586
نام
R ][ |/|/ |-/
خیلی ممنون واقعا عالی بود دستت درد نکنه:x
هیچ وقت یادم نمیره اول ک بازی رو گرفتم ازش بدم اومد و دیگه بازی نکردم ولی بعد ی مدت دوباره بازی رو گذاشتم
و تازه فهمیدم چجوری باید کلوسوس ها رو پیدا کنم دیگه معتادش شدم و دو بار هم بازی رو تموم کردم:xیادش بخیر تو
اون زمان برا خودش عظمتی بود اون محیطش...

• Like
Reactions: Sega_genesis

Yukimura

کاربر سایت
Aug 15, 2013
1,094
خیلی عالی هست خسته نباشی :x

به معنایه واقعی کلمه بازی ناب و فراموش نشدنی بود . اگه بخام چند تا عنوان خاطره انگیز از PS2 تصور کنم یکی از موارد همیشگیشه

• Like

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
WOOOOOOOOOOOOOOOOW
سرت سلامت . دمت گرم :-*

خیلی عالی هست خسته نباشی :x

به معنایه واقعی کلمه بازی ناب و فراموش نشدنی بود . اگه بخام چند تا عنوان خاطره انگیز از PS2 تصور کنم یکی از موارد همیشگیشه

خیلی ممنون واقعا عالی بود دستت درد نکنه:x
هیچ وقت یادم نمیره اول ک بازی رو گرفتم ازش بدم اومد و دیگه بازی نکردم ولی بعد ی مدت دوباره بازی رو گذاشتم
و تازه فهمیدم چجوری باید کلوسوس ها رو پیدا کنم دیگه معتادش شدم و دو بار هم بازی رو تموم کردم:xیادش بخیر تو
اون زمان برا خودش عظمتی بود اون محیطش...

یه تاپیک خارق العاده و عالی و کامل در موضوع یک بازی کامل و عالی و خارق العاده .

بسیار بسیار ممنون واقعا استفاده کردیم .

ماشالله چه مقاله ی عظیمی نوشتی !!!
واقعا خسته نباشی :x
ممنون از دلگرمی همتون ولی واقعا این بازی عنوان ـیست که به این راحتی از خاطره ها نخواهد رفت و دیگه هم تکرار نخواهد شد ولی هنوز هم باید روی این بازی بحث بشه راستی باز هم به این مقاله سر بزنین چون اگر مطلبی جدید در مورد بازی پیدا کنم قطعا به این مقاله اضافه خواهم کرد و یا شما اگر مطلب مهمی را نسبت به این بازی دارید طی خبری به بنده و با هماهنگی در این تاپیک قرار خواهم داد ممنون از همگی شما موفق باشین

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
منکه واقعا از سال 2005 تا حالا نشده چند وقت یبار یادش نیوفتم ... 2تا از آهنگهای اصلی بازی (To The Ancient - Ressurection) رو خیلی وقته تو گوشیمه و بعضن شبا گوش میدم و هردفعه مو به تنم سیخ میشه وقتی میشنوم و میرم تو حس و حال اون موقع بازی. الانم خوب شد از آلبومش گفتی . اگه لینکی ازش داری برام بفرست لطفا .

همینه که بنظرم بهترین بازیسازا ژاپنی هان
درکل خسته نباشی

آخرین ویرایش:
  • Like

B.A.B

کاربر سایت
Oct 3, 2011
631
نام
Babak
فوق العاده بود :bighug:
یکی از افتخارات دوران گیمریم همینه که این بازی رو تموم کردم و اوج هنر رو درونش دیدم.سرشار از احساسات بود.نه احساساتی که با فن آوری های خفن موشن کپچر ساخته باشن نه...احساساتی که توی تک تک پیکسل های تصویر و نتهای موسیقی میشد دید.

• Like

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
فوق العاده بود :bighug:
یکی از افتخارات دوران گیمریم همینه که این بازی رو تموم کردم و اوج هنر رو درونش دیدم.سرشار از احساسات بود.نه احساساتی که با فن آوری های خفن موشن کپچر ساخته باشن نه...احساساتی که توی تک تک پیکسل های تصویر و نتهای موسیقی میشد دید.
درود نمیدونم برای چی و نمیخوامم بدونم....:((
ولی 600 درصد باهات موافقم چون دیگه مثل این بازی هرگز در این جهان ساخته نخواهد شد،خیلی خوشحال میشم که طرفداران هنوز هم با این شاهکار خاطره هایی دارند...

• Like
Reactions: cncesteghlal

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
دستت درد نکنه حسین جان.
بازی بسیار دیوانه کننده است فرصت نکردم ادامه بازی رو روی PS3 ام برم ولی وقتی ادم نقد شما را می خواند وسوسه می شود!
قربونت ، آره این بازی خیلی قشنگه ، و حتما ادامه بازی رو برو چون مطمئنا پشیمون نخواهی شد:d

• Like
Reactions: cncesteghlal

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر