آموزش PS3Prox Helper برای فرم ویر 2.10 به بالا

rezahtc2

کاربر سایت
Feb 11, 2012
118
سلام
بازی فیفا 13 رو با pc دانلود کردم.ولی هر کاری میکنم رو ویتا نمیریزه.
چی کار کنم.
تمام مراحل رو درست میرم اما..........

ویرایش:انقدر تکرار کردم که بالاخره گرفت.:d

آخرین ویرایش:

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
دوستان من امروز از این برنامه دوباره استفاده کردم وسالمه برای اپدیت بازی ها هم میشه ازش استفاده کرد
روشهم خیلی ساده است
1-اول به کمک ps3prox لینک فایل رو میگیرید و با دانلود منجر دانلودش میکنید(تا اینجا ساده است)
2-بعد از دانلود فایل دوباره ps3prox رو به ویتا کانکت میکنید . در ویتا فایل دانلودی رو که pause کردیدی دوباره resume میکنید در قسمت log یه لینک ظاهر میشه با دقت از ابتدایhttp تا انتهای vb لینک رو کپی میکنید اگر در هین کپی کردن فاصله های بیشتر یعنی space رو کپیکنید کار خراب میشه
3-برنامهps3prox helper رو اجرا میکنید لینک که کپی کرده اید رو در قسمت URL پیست میکنید سپس رو ی دکمهی cay nerd کلیک کرده و ادرس فایل دانلودی رو بهش میدید سپس روی دکمهی bay life کلیک کرده تا یک فایل PS3Prox.xmlبه شما بدهد
4-این فایل رو در پوشهی ps vita که معمولا در Documents میباشد ریپلیس(جایگزین) کنید
5-برنامهی ps3prox رو ببندبد و دوباره اجرا کنید و دوباره به ویتا کانکت شوید و از داخل ویتا فایل دانلودی رو ریزوم کنید
6- اگر سرعت دانلود پایین بود چند بار دانلود رو resume & pause کنید باز اگر به نتیجه نرسیدید دانلود رو pause کنید سپس داخل برنامه ps3prox درقسمت replace file روی جدول دوبار کلیک کرده و گزینهی اپدیت رو بزنید ودوبارresume کنید و اگر باز هم به نتیجه نرسیدید دوباره از اول کار هارو انجام بدید
حتما به نتیجه میرسید:d
یعنی دمت گرم.امروز با روش شما روی ویتا بازی ریختم.دیگه داشتم دیوونه میشدم.4 ساعت مدام روش های مختلف رو می رفتم ولی باز ویتا خودش دانلود می کرد مشکل هم فقط یه جا بود اونهم اینجا که من لینکی که در ps3prox helper باید کپی میشد رو همون لینکی رو کپی می کردم که موقع دانلود بازی در دانلود مننجر استفاده می کردم ولی شما گفتی موقع ریختن بازی به کنسول لینکی که درps3prox helper باید کپی بشه رو دوباره از log در ps3prox به دست بیارید و پس از به دست اوردن فایل ps3prox.xml و جایگزین کردن با فایل قبلی و سپس بستن ps3prox و دوباره باز کردن اش و رفتن به سربرگ replace file و resume کردن دانلود در کنسول بازی از کامپیوتر به کنسول انتقال پیدا می کنه که همینطور هم شد.تنها تفاوتش با سایر دوستان این بود که کسی نگفته بود لینکی که به helper باید وارد بشه رو دوباره از نو و از log باید به دست بیاریم و نه همون لینک قدیمیمون رو دوباره استفاده کنیم.
اینم بگم وقتی ps3prox رو باز کردید تا لینک بروز رو از log بگیرید بعد از رفتن به سربرگ log یه بار فایل دانلودی در کنسول رو resume و دوباره pause کنید تا لینک مورد نظرتون ظاهر بشه وگرنه اگه resume نکنید لینک فایل دانلودی نمایش داده نمیشه.

nintendo64

کاربر سایت
Nov 13, 2013
27
یعنی دمت گرم.امروز با روش شما روی ویتا بازی ریختم.دیگه داشتم دیوونه میشدم.4 ساعت مدام روش های مختلف رو می رفتم ولی باز ویتا خودش دانلود می کرد مشکل هم فقط یه جا بود اونهم اینجا که من لینکی که در ps3prox helper باید کپی میشد رو همون لینکی رو کپی می کردم که موقع دانلود بازی در دانلود مننجر استفاده می کردم ولی شما گفتی موقع ریختن بازی به کنسول لینکی که درps3prox helper باید کپی بشه رو دوباره از log در ps3prox به دست بیارید و پس از به دست اوردن فایل ps3prox.xml و جایگزین کردن با فایل قبلی و سپس بستن ps3prox و دوباره باز کردن اش و رفتن به سربرگ replace file و resume کردن دانلود در کنسول بازی از کامپیوتر به کنسول انتقال پیدا می کنه که همینطور هم شد.تنها تفاوتش با سایر دوستان این بود که کسی نگفته بود لینکی که به helper باید وارد بشه رو دوباره از نو و از log باید به دست بیاریم و نه همون لینک قدیمیمون رو دوباره استفاده کنیم.
اینم بگم وقتی ps3prox رو باز کردید تا لینک بروز رو از log بگیرید بعد از رفتن به سربرگ log یه بار فایل دانلودی در کنسول رو resume و دوباره pause کنید تا لینک مورد نظرتون ظاهر بشه وگرنه اگه resume نکنید لینک فایل دانلودی نمایش داده نمیشه.
ممنون منم تست کردم جواب دادش

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
دوستان کسی لینک برنامه PS3Prox Helperرو داره لینک پست اول از کار افتاده :(
لینک ps3prox نمیخوام اشتباه نشه :D

آخرین ویرایش:

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
اقا من هر کاری میکنم باز ویتا خودش شروع به دانلود کردن میکنه در ضمن یکی بگه این فایل ps3prox در کجا باید ذخیره بشه:(

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
یه پهلونی نیست منو راهنمایی کنه:(

شما اول با ps3prox لینک دانلود فایل مورد نظر رو توی دانلود منیجر پیست کنید یعنی دانلود منیجر باید یه فایل با حجم اون بازی یا دمو رو با فرمت pkg دانلود بکنه....وقتی فایل رو دانلود کردید برنامه ps3 prox helper رو باز کرده لینک دانلود رو توی قسمت url میزنید بعد cya nerd رو میزنید و فایلی که دانلود کردید رو انتخاب میکنید سپس دکمه bay رو میزنید یه فایل xml که حاوی تنظیمات ps3prox هست به شما میده اون فایل رو توی جایی که برنامه ps3prox تنظیماتش رو ذخیره میکنه کپی میکنید(مثلا دستکتاپ) و جایگزین میکنید یعنی دفعه بعد که ps3 prox رو اجرا کنید از اون فایلی که ps3 helper داده تنظیماتش رو لود میکنه بعد هم از توی ویتا دانلودتون رو resume کنید...اگر نشد چندبار سریع تست کنید....من همیشه از این روش استفاده میکنم و 100$ جواب میده....

amir7aghajani

کاربر سایت
Jan 3, 2012
30
نام
amir
اقا راهنمایی کنید من اصلا نه فایلی واسم ساخته میشه نه فایلی واسه جایگزینی دارم فایلم دانلود کردم اون helper هم دارم اما کاری انجام نمیده اقا یکی بیاد راهنمایی کنه

اقا درست شدددددد خيلييي خوبههههههه

آخرین ویرایش:

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
883
نام
محمد حسین
سلام
نرم افزار Fail میزنه، کسی نرم افزار قدیمی رو سراغ داره که لینک دانلودش رو بهمون بده (میگن اون کار میکنه) ؟ ممنون میشم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر