تاپیک PSVITA داران مشهد

kazem hunter

کاربر سایت
Oct 6, 2013
213
سلام داداشیایه گله مشد.دوستان کسی رو میشناسید بازی ارزون بفروشه و کیلزون رو هم داشته باشه?من ۲روزه خریدم هوامو داشته باشین هم شهریا

kazem hunter

کاربر سایت
Oct 6, 2013
213
دوستان لطفا اینو جواب بدین''''''تو شهرمون کی لوازم جانبی ویتارو میفروشه???کیف میخوام با مموری ۴ گیگ میخوام ارزون بده دمتونگم اگه میشناسین بگین

khatibzadeh

کاربر سایت
Jun 22, 2008
220
دوستان کسی جنس اصل میخواد کسی رو دارم که از اون طرف برامون بیاره. پک ها و متعلقاتی که اینجا پیدا نمیشه بیشتر منظورمه چون چیزایی که اینجا هست رو که از همینجا میخریم بعدا اگه خراب هم شد میریم یقه یارو رو میگیریم که این چه مرگش شده :d گفتم یه ندایی بدم ببینم چند نفر چیزمیز میخوان .از اون طرف هم منظورم amazon.de amazon.co.uk amazon.fr هستش

khatibzadeh

کاربر سایت
Jun 22, 2008
220
داداش جاهایی که تو مشهد هستش به نظرم همین سعدی و فروشگاه mb توی خیام بیشتر نیست.بین این دوتا همین mb رو پیشنهاد میکنم چون بیشتر وارده .کلا حالت آشنا به کار داره تا اینکه مثل وحید توی سعدی یه فروشنده صرف باشه.من جای جدیدی سراغ ندارم.اینجا رو هم یک نگاه بکن بچه ها ازش صحبت کردن چند جا ولی من تا حالا چیزی نخریدم ازش dcinpc.com

سرو سبز 2

کاربر سایت
Aug 21, 2013
343
نام
شاهین
از کجااااااااا??????? بابا وحید لاشی میده ۲۲۰!!!!!!!!!!!از کی بگیرم خببب'!دسته دوم اشکال نداره

وحید که سردسته ........ هست.
توی تهران مغازه DC قیمت هاش خوبه.
ولی یه وقت نری از تماشا بگیری که اون هم مثه وحید هست.
اگر هم نمی تونی بگیری برو توی پرشین تولز یه آگهی بزن و بگو به یه نفر واسه این کار نیاز داری و یه پولی هم به اون بده.
کلن واسه خرید این کار کن:
1-بازی و مموری توی پرشین تولز یا بچه های همین جا.
2-کارت پی اس ان یکی این جا داره به اسم breaking down اگر هم میخوای ماتریکس گیم هم خیلی ارزون هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر