Multi Platform Need for Speed: Rivals

ناشر:Ghost Games
سازنده:EA
پلتفرم:PC/X360/PS3/PS4 XBOX One
تاریخ انتشار:19 نوامبر

با تشکر از ( The Master Miller)
بازی در Redview County جریان دارد که داای جزئیات زیادی است.
استفاده از قابلیت Need for Speed Network که از سیستم Autolog بهره می‌بره: گیمران می‌توانند وضعیت خود را با قیه مقایسه کنند دوستانشان را به رقابت دعوت کنند، و نکات مثبت خود را با دوستان و رقیبا به اشتراک بگذارند.
قابلیت شخصی سازی مانند استفاده از paintjobs جدید، شخصی سازی license plates، گذاشتن تصاویر برروی بنده ماشین و ارتقا ماشین.
Pursuit and Evasion Tech شامل 11 ارتقا گجت است که شامل turbo boosts است برای مسابقه دهندگان jammers و EMPs و برای پلیش‌ها shockwaves، ایست بازرسی و هلیکوپتر در دسترس است.
Ferrari در Rivals برگشته است آن هم پس از 7 سال در سری NFS. بازیکنان می‌توانند F12berlinetta را در بازی کنترل کنند.
قابلیت جدید AllDrive در بازی اجازه می‌دهد تا بازیکن تنها نباشد و با دوستان نیز بازیکی کند و مرزی بین بازی تکنفره و چندنفره وجود نداشته باشد.
بازیکنان قادر هستند در نقش پلیس‌ها باشند هر گروه قانون خود را دارد و دارای چالش high stakes است. مسابقه دهندگان بسیار سریع فرار می‌کنند و سعی می‌کنند به هدف خود برسند یعنی infamous شوند.
بازیکنان می‌توانند Speedpoints بدست بیاورند که از طریق فرار از دست پلیس امکان پذیر است، و باعث باز شدن ماشین‌های جدید و آیتم‌ها جدید می‌شود وقتی دستگیر شوید Speedpoints نیز از بین می‌رود.
در نقش پلیس باید گروهی کار کنید و درجه خود را بین نیرو‌های پلیس با دستگیر کردن رانندگان افزایش دهید. رسیدن به درجه‌ها بیشتر باعث آزاد شدن ماشین‌های بیشتر پلیس و قابلیت‌های پیشرفته جدید می‌شود."
پیش خرید بازی Nissan GT-R Black Edition پلیش که ماشین پیشرفته‌ای است را با قابلیت ارتقا و شخص سازی در دسترس قرار می‌دهد.
بازی جزء تفاوت در گرافیک پیشرفته برای کنسول‌های نسل بعد و تعداد بیشتر بازیکنان در بخش آنلاین به همراه تاثیرات آب و هوایی هیچ تغییر در محتوی با کنسول‌های فعلی ندارد.
محیط بازی open-world و بسیار شبیه به Most Wanted است.

• Like
Reactions: Majid.yadegari

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
اقا یه 3 تا سوال داشتم
1 می خواستم بدونم که توی این نسخه همه ی ماشین های پیستو پلیس ها هم دارن و برعکش یا پلیس های یه نوع ماشین هایی و مسابقه ده ها یه نوع های دیگر؟
2 می خواستم بدونم که توی قسمت مربوط به موتورش چیز های جدیدی که می گیریم قدرت ماشینو بیشتر می کنه خوب اینا رو خودم می دونم ولی می خواستم بدونم ماشین هایی مثل اون بوگاتی (406 km که قویترین بوگاتی سرعتش هم ) سرعت می ره بازم این قسمتا رو داره چون این ماشین از لحاظ قدرت بی نیاز است
3 این تنظیماتی که برای موتور می کنیم قدرت ماشینو از حد نرمالی که بیرون توی دنیای واقعی می فروشن قوی تر میکنه یا نه مثلا منظورم اینه که یه ماشینیو توی بازی تمام تنظیمات موتورشو باز می کنیم و قوی ترین ها رو می گیریم بعد تازه این ماشین قدرتش مثل دنیای واقعی میشه یا نه؟

نمی دونم اصلا از سوالام چیزی فهمیدید یا نه :d

سوالا رو كه فهميدم !! جواباشو دقيق نميدونم !! :d
1. ماشين هاي پليس ها و racer ها در بعضي موارد متفاوته و بعضي از ماشين ها رو هر دو گروه دارن . ليست ماشين ها رو از طريق اين لينك ميتونين ببينين كه در اون مشخص شده چه ماشين هايي مشتركه ، چه ماشين هايي مخصوص پليس هاس و چه ماشين هايي مخصوص racerهاس :
Need For Speed Rivals car list

2و3 رو يك جا جواب ميدم ! :d راستش به نظرم براي جواب دادن به سوال 3 بايد حتما خودمون بازي كنيم تا بفهميم چه جورياس و از روي تريلر ها نميشه آن چنان جوابي داد . اما فكر كنم قبل از اينكه روي ماشين ها كاري انجام بديم يك كوچولو نسبت به واقعيت ضعيف تر باشن . بعيد ميدونم به گونه اي بازي رو ساخته باشن كه روي بوگاتي و يا ماشين هاي ديگه نشه كاري انجام داد ! مگر اينكه مثل MW 2005 كرده باشن كه توي اون بازي نميشد BMW M3 رو تقويت كرد ! به هر حال من درباره سوال 2و3 زياد اطلاعاتي ندارم براي همين از روي اطمينان نظر نميدم ! :d
يك تريلر ميذارم كه ببينين . يك قسمت هاييش Customization رو هم نشون ميده . اگه چيز خاصي ديدين به ما هم بگين !! :d

البته بگم كه اين تريلر رو من توي تاپيك Need For Speed Rivals رسما معرفي شد قبلا گذاشته بودم براي همين اگه كسي اونجا دانلود كرده ديگه دانلود نكنه هر چند 36 مگ بيشتر نيست !:d
اين چند تا عكس رو هم ببينين بدك نيس !

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
سوالا رو كه فهميدم !! جواباشو دقيق نميدونم !! :d
1. ماشين هاي پليس ها و racer ها در بعضي موارد متفاوته و بعضي از ماشين ها رو هر دو گروه دارن . ليست ماشين ها رو از طريق اين لينك ميتونين ببينين كه در اون مشخص شده چه ماشين هايي مشتركه ، چه ماشين هايي مخصوص پليس هاس و چه ماشين هايي مخصوص racerهاس :
Need For Speed Rivals car list

2و3 رو يك جا جواب ميدم ! :d راستش به نظرم براي جواب دادن به سوال 3 بايد حتما خودمون بازي كنيم تا بفهميم چه جورياس و از روي تريلر ها نميشه آن چنان جوابي داد . اما فكر كنم قبل از اينكه روي ماشين ها كاري انجام بديم يك كوچولو نسبت به واقعيت ضعيف تر باشن . بعيد ميدونم به گونه اي بازي رو ساخته باشن كه روي بوگاتي و يا ماشين هاي ديگه نشه كاري انجام داد ! مگر اينكه مثل MW 2005 كرده باشن كه توي اون بازي نميشد BMW M3 رو تقويت كرد ! به هر حال من درباره سوال 2و3 زياد اطلاعاتي ندارم براي همين از روي اطمينان نظر نميدم ! :d
يك تريلر ميذارم كه ببينين . يك قسمت هاييش Customization رو هم نشون ميده . اگه چيز خاصي ديدين به ما هم بگين !! :d

البته بگم كه اين تريلر رو من توي تاپيك Need For Speed Rivals رسما معرفي شد قبلا گذاشته بودم براي همين اگه كسي اونجا دانلود كرده ديگه دانلود نكنه هر چند 36 مگ بيشتر نيست !:d
اين چند تا عكس رو هم ببينين بدك نيس !

دوست عزیز ممنون من که امیدوارم بشه روی اون بوگاتی و ماشین های super car تنظیمات موتور انجام داد .البته نمی دونم که اگه قرار باشه روی بوگاتی تنظیمات موتر کرد که سرعتش می رسه بالای 500 که اونوقت فرودگاه لازمه براش =)) به هر حال امیدوارم این نسخه خوب از اب در بیاد

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
در کل از هر ریسینگی استقبال میشه
این که دیگه جای خود داره .
تاریخ ریلیز بازی کی هستش ؟
پست اول
:arrowd:
Cover_art_of_Need_for_Speed_Rivals.jpg
Genre: Open-World Racing
Developer(S): Ghost Games, Criterion Games
Publisher: EA Games
Release Date: 19 November 2013 - TBA 2013 PS4 , XOne
Mode(s): Multiplayer, Single-Player
Platform(s): PC, Xbox 360, PlayStation 3, Xbox One, PlayStation 4
:D

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,128
از اونجایی که سونی و EA توی بخش پلاس خیلی با هم هم کاری کردن تا حالا، مطمعنم این بازی بعد چند ماه FREE میشه :D یعنی 1 درصد شک نکنید :D

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
عزیز من یه سوالی برام پیش اومده که کجای این بازی open world است؟:-/

اگه دقت كرده باشين HP 2010 به نحوي بود كه ميشه گفت 90% بايد توي جاده مي بودي . حالا بعضي جاها يك راه فرعي هم گذاشته بودن كه اگه ميخواستي ميتونستي از اونجا بري اما به نظر مياد در Rivals آزادي بيشتره ! در يك قسمت از همون تريلري كه FLAWL3SS در صفحه قبل گذاشتن ميشد ديد كه به وضوح بازي حالت Open World بيشتري پيدا كرده . به علاوه در همون تريلر يك قسمت بود كه وقتي پليس ها دنبال Dodge Viper افتاده بودن ناگهاني از جاده خارج شد و وارد يك مسير ديگه شد كه تقريبا حدود open world بودن رو نشون ميده اما مطمئنا نميشه انتظار داشت كه در حد MW 2012 بوده باشه و بشه هر جايي رفت ! :d

راستي من تازه يادم افتاده كه Nissan Skyline رو براي Racer نذاشتن ! :d:| آخه چرااااااااااا ؟؟؟! =(( :((چه وضعيه ! اينا فراري رو برگردوندن ولي كلي ماشين ديگه رو انداختن بيرون ! :|

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
بنظر من که اگه نتونن یک چیزی مثل MW2005 بسازن به هیچ وجه نباید برن سراغ Open-World !
الان همین MW2012 اگه اپن ورد نمیبود و یک چیزی مثل HP2010 میبود بنظرم خیلی بهتر بود و خیلی لذت بخش تر میبود! همونطور که میدونید نصف لذت بازی رو شلوغی شهر و تصادف های پشت سر هم با در و دیوار و ماشینا از بین میبرد!

طبق تریلرایی که دیدم انگار توی این نسخه میخوان برگردن به همون HP2010 !
هم جاده ها شبیه شده و هم امکانات بازی دوباره مثل HP2010 شده! خداییش اگه یک چیزی مثل اون بشه من کاملا راضی میشم از نسخه :D واقعا HP2010 لذت بخش بود! گرچه به MW2005 نمیرسید ولی بازم یکی از برترین نسخه ها بود :x

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
بنظر من که اگه نتونن یک چیزی مثل MW2005 بسازن به هیچ وجه نباید برن سراغ Open-World !
الان همین MW2012 اگه اپن ورد نمیبود و یک چیزی مثل HP2010 میبود بنظرم خیلی بهتر بود و خیلی لذت بخش تر میبود! همونطور که میدونید نصف لذت بازی رو شلوغی شهر و تصادف های پشت سر هم با در و دیوار و ماشینا از بین میبرد!

طبق تریلرایی که دیدم انگار توی این نسخه میخوان برگردن به همون HP2010 !
هم جاده ها شبیه شده و هم امکانات بازی دوباره مثل HP2010 شده! خداییش اگه یک چیزی مثل اون بشه من کاملا راضی میشم از نسخه :D واقعا HP2010 لذت بخش بود! گرچه به MW2005 نمیرسید ولی بازم یکی از برترین نسخه ها بود :x

كاملا موافقم ! :-bd من نميدونم آخه NFS رو چه به open world ؟! 8->
فقط يك چيزي درباره اين قسمت ميخواستم بگم !
به نظرم اگه open world نميبود بدتر هم ميشد ! :d مسابقات كه هيچ جذابيت خاصي نداشتن به علاوه اينكه حتي تكراري هم بودن . كل حال MW 2012 واسه من اين بود كه پليس ها رو دنبال خودم بكشونم يا برم تو پاركينگ ها و دور ماشين ها دريفت بزنم . اما HP2010 طوري بود كه بيشتر به سمت مسابقه دادن جذب ميشدي تا اينكه بري ول بچرخي ! :D

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
به نظرم اگه open world نميبود بدتر هم ميشد ! :d مسابقات كه هيچ جذابيت خاصي نداشتن به علاوه اينكه حتي تكراري هم بودن . كل حال MW 2012 واسه من اين بود كه پليس ها رو دنبال خودم بكشونم يا برم تو پاركينگ ها و دور ماشين ها دريفت بزنم . اما HP2010 طوري بود كه بيشتر به سمت مسابقه دادن جذب ميشدي تا اينكه بري ول بچرخي ! :D
والا MW2005 جذابیت اپن وردش توی این بود که وقتی پلیس دنبالت میکرد به روش های مختلف میشد از دستش فرار کنی! ولی اینجا یک جادس با چند تا خیابون که فقط میشه پیچید تو کوچه ها و از دستشون فرار کرد و مسخره ترین چیزشم این بود که میشد بایستی و موتور ماشینو خاموش کنی تا زودتر پلیسا گمت کنن ( :| ) بنظر من اگه امکانات HP2010 رو میداشت خیلی قشنگ تر میشد! بعضی جاها پشت سرمو نگاه میکردم یعنی فقط حسرت اینو میخوردم که چرا یک Spike نداره بنداز تا ماشین عقبی نابود بشه :D

راستی رایوالز امکانات HP رو کامل داره؟

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,304
نام
Matthew
بچه ها مشخص شده بازی بخش داستانی داره یا نه ؟ :| اگر داستان نداشته باشه، حتی مفتشم نمیگیرم :| به من بیشتر با داستان حال میده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر