تبادل بازیها وکنسولهای قدیمی

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

arash8292

کاربر سایت
Dec 11, 2012
27
نام
arash
ببخشید میشه یکی منو راهنمایی کنه که من چطوری شنمو رو تو کامپیوتر بازی کنم اصلآ بازی شو از کجا دانلود کنم؟ مبدلشو از کجا دانلود کنم؟ چطوری از مبدل استفاده کنم ؟ اکه کسی همه ی اینارو بهم بگه واقعآ ازش ممنون می شم فقط یادتون باشه می خوام تو کامپیوتر بازی کنم

منتظره کمکتون هستم ممنون

---------- نوشته در 06:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:17 PM ارسال شده بود ----------

ببخشید میشه یکی منو راهنمایی کنه که من چطوری شنمو رو تو کامپیوتر بازی کنم اصلآ بازی شو از کجا دانلود کنم؟ مبدلشو از کجا دانلود کنم؟ چطوری از مبدل استفاده کنم ؟ اکه کسی همه ی اینارو بهم بگه واقعآ ازش ممنون می شم فقط یادتون باشه می خوام تو کامپیوتر بازی کنم

منتظره کمکتون هستم ممنون

SNES

کاربر سایت
Dec 30, 2012
11
کنسول SNES

این هم کنسول سوپرنینتندوی من ساخت سال 1992 اصل ژاپن:

53956493181555099193.jpg

پیشنهاد خوبی اگر باشد درباره اش فکر می کنم .

چند تا نکته را درباره این کنسول اضافه کنم:

این دستگاه متعلق به دوران 16بیت است و کیفیت بازی هایش شییه و حتی کمی بهتر از سگا مگادرایو است ولی فرقی

که با سگا دارد اینست که از این کنسول تعداد خیلی کمی وارد ایران شد ولیکن از سگا مگا درایو چند میلیون وارد

ایران شد و حتی همین الان هم سگاهای نو و آکبند در مغازه های ایران وجود دارند ( که البته این سگاها هیچکدام اصل

نبودند و نیستند بلکه کلون بی شرمانه هستند ) اما سوپر نیتتندو ، کلون ( =کپی غیر مجاز از شرکتهای متفرقه کشورهای

درپیت ) ندارد و معدوددستگاههایی که از آن در دستها باقی مانده اکثرا اصل هستند (اصولا از سوپرنیتندو برخلاف سگا مگادرایو,

کلون ساخته نشد )
,کلا ارزش کلکسیونی SNES بسیار بیشتر (= چندین برابر) سگا مگادرایو است.

آخرین ویرایش:

Blue_Ninja

کاربر سایت
May 17, 2013
6
دوستانه عزیزم بازیهای پی اس 1 اورجینال موجود است.برای مثال RESIDENT EVIL 1 biohazard 1

---------- نوشته در 07:59 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:55 PM ارسال شده بود ----------

واقغا زیر خاکی .هر کس قصد خرید یا معاوزه دره امر کنه من در خدمتشم

fishbed

کاربر سایت
May 20, 2012
134
نام
حمید رضا
کسی سگا ساترن نو با ایسی کپیش و تفنگ کاملا نو و بازی اورجینال ویرچوا کاپ و یه عالمه بازی دیگه بهمراه نرم افزار تغییر ریجن که دیگه کارتریج کلید نخواد هر بازی رو بحواین دان کنید و به ریجن دستگاهتون تغییرش بدین هست کسن خواست عکسم تو بازارچه هست اینجا هم میزارم تعویض هم میکنم

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
نینتندو

یه گیم بوی ادونس میکرو خیلی تمیز دارم در حد آکه با جعبه لوازم میخوام بفروشم

kj2

کاربر سایت
Nov 29, 2009
68
نام
غلی
ببخشید تاپیک زیر خاکی آوردیم بالا ولی کارتریج کسی برا فروش داشت خبر بده به بنده.(فمیکوم و گیم بوی و سوپر نینتندو)

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
ببخشید تاپیک زیر خاکی آوردیم بالا ولی کارتریج کسی برا فروش داشت خبر بده به بنده.(فمیکوم و گیم بوی و سوپر نینتندو)

نه بابا زیر خاکی نیست آخرین پست برا 2013 ه

آیدی psxx چنتا کارتج اورجینال گیم بوی کالر داشت

من خودم کنسول دستی گیم بوی کالر دارم خواستی در خدمتم

kj2

کاربر سایت
Nov 29, 2009
68
نام
غلی
قیمت مد نظرت چیه ؟؟؟
بی زحمت با عکس برام پ خ کن

YOMIEL

کاربر سایت
Jul 1, 2012
235
کسی gameboy color داره؟
ادونس کپی خور هم بود بگه!

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
کسی gameboy color داره؟
ادونس کپی خور هم بود بگه!

اگه زودتر گفته بودی پنجشنبه گیم بوی کالر با جعبه و 2 تا کارتج اوریج جعبه و کاتالوگ دار فروختم

ادونس هر مدلشو بگیری فرقی نداره باید کارتج کپی خورشو بگیری که به همه مدلا میخوره بنظر من ادونس میکرو بخری بهتره

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر