کوتاه از ps2 ,خدانگهدار

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,888
نام
محمد حسین
[FONT=&quot]نام :[/FONT]ps2[FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot] [/FONT]プレイステーション2
[FONT=&quot]نام پدر:[/FONT]ps[FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]プレイステーション[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]محل تولد :ژاپن[/FONT]
[FONT=&quot]تاریخ تولد:4 مارچ 2000[/FONT]
[FONT=&quot]تاریخ وفات:27 سپتامبر 2013 [/FONT]

[FONT=&quot]مشخصات:[/FONT]
GPU speed: 147 [FONT=&quot]MHz[/FONT]; CPU speed: [FONT=&quot]294 MHz[/FONT]; Memory: 32MB[FONT=&quot][/FONT]

[FONT=&quot]بعد از عرضه موفق دریم کست که موفق به فروش 500 هزار دستگاه در دو هفته شد سونی در سپتامبر 1999 از [/FONT] ps2 [FONT=&quot]رونمایی کرد .فروش دستگاه و لوازم و بازیهای آن از مرز 250 میلیون دلار فراتر رفت در حالی که دریم کست تنها 97 میلیون دلار فروخته بود.[/FONT]
[FONT=&quot]موفقیتهای این کنسول در اواخر 2000 باعث شد تا سگا عطای رقابت در میان کنسولها را به لقایش بخشیده و بعد از 18 ماه از لانچ بسیار خوب دریم کست را رها کند [/FONT]
[FONT=&quot]اما سونی بازهم دو رقیب جدی داشت یکی [/FONT]xbox [FONT=&quot]با سخت افزار قویتر و دیگری [/FONT]gamecube[FONT=&quot] که هم قیمت نسبتا پایینتری داشت و هم توانسته بود اعتماد توسعه گران [/FONT] third party [FONT=&quot]را جلب کند.ولی در مقابل در تعطیلات 2001 [/FONT] ps2 [FONT=&quot]با لیستی از عناوین انحصاری متال گیر و [/FONT] gta [FONT=&quot]و [/FONT]son of liberty [FONT=&quot] آمد و در می 2002 قیمت خود را به 199 دلار شکست.در مجموع این کنسول 155 میلیون دستگاه تا مارچ 2012 فروخت و بیشترین فروش یک بازی در آن به [/FONT]gta:sa [FONT=&quot] با 17.33 میلیون نسخه اختصاص دارد.[/FONT]
[FONT=&quot]امروز 27 سپتامبر با عرضه فیفا 14 در ژاپن و اروپا پس از 13 سال و 6 ماه و 23 روز [/FONT]dvd rom [FONT=&quot]خود را آویخته و همه چی را به الک میسابد و به پیش [/FONT]ps [FONT=&quot] رفته تا او نیز دوران بازنشستگی خود را آغاز کند و ببیند آیا نوه او میتواند جانشین مناسبی برای او باشد .[/FONT]
[FONT=&quot]ما که باهات 2-3 بار بیشتر فوتبال بازی نکردیم ولی ازت ممنونیم که باعث شدی طرفدارای سونی بازیسنتر رو اینقدر خوشحال کنی.ولی ایکاش زبون داشتی و میگفتی [/FONT]pc [FONT=&quot] یه چی دیگه هست.[/FONT]
[FONT=&quot]و از [/FONT]ps2 [FONT=&quot]هم ممنونیم که هستی چه تو انباری و چه تو .....[/FONT]
[FONT=&quot]خداحافظ [/FONT] ps2 [FONT=&quot]یا [/FONT][FONT=&quot] [/FONT]プレイステーション2[FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot] نکته:من صبح اومدم دیدم کسی چیزی ننوشته ازش نوشتم بعد دیدم بازم نوشتن ولی فقط اسامی بازیهاشه منم دیدم نوشتم گفتم حیفه نزنمش.[/FONT]

[FONT=&quot] [/FONT]
ps2-photo.jpg

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
با سلام
من این کنسول را نداشتم و بازیهاشو با شبیه ساز بازی کردم .
راستش میخاستم کلا گیم از تو زندگیم پاک کنم ولی بعد از اینکه این god of war لعنتی رو یه دست بازی کردم اونم به مدت 3 ساعتی که برای مثل 2 دقیقه گذشت کلا زندگیمو تغییر داد تا جایی که الان یه ps3 و یه xbox360 دارم .
ولی خدایی من ps2 بیشتر با خدای جنگ شناختم .
با تشکر

Evil007

کاربر سایت
Mar 24, 2006
951
نام
R!za
PS2 اژدهای واقعی بود و دیگه هیچ کنسولی بله هیچ کنسولی نمیتونه مثل اون باشه
سری متال گیر
سری God of War
سری Devil May Cry
Final Fantasy X & XIIو متعلقات
سری Prince of Persia
Rogue Galaxy (یکی از بهترین JRPG های عمرم
Dragon Quest VIII
Gran Turismo 4
NFS Most Wanted بهترین NFS
ICO :x
Shadow of Collusus :x
سری Silent Hill
Black
Resident Evil Code Veronica
Resident Evil 4
Jak
Ratchet & clank
Crash Twinsanity
Time Splitters

اینا فقط یادم اومد وگرنه +200 تا دیسک بازی PS2 دارم...........

سرو سبز 2

کاربر سایت
Aug 21, 2013
343
نام
شاهین
سری متال گیر
سری God of War
سری Devil May Cry
سری Prince of Persia
Dragon Quest VIII
Gran Turismo 4
سری Silent Hill
Black
Resident Evil 4
Jak
Ratchet & clank
Crash Twinsanity
Time Splitters

دادا پرسونا 4 رو فراموش کردی.

synthesizer

کاربر سایت
Jul 11, 2012
380
من این کنسولوداشتم
ازسال2004تا2009....
غیرازاون ایکس باکس360وپی اس پی هم داشته ام
ولی به نظرم بهترین کنسوله تاریخ هستش همین پلی2
زمانی که اومدبازیاش چندبرابرپلی1گرافیک ومحتواداشتند...
ولی کنسول های الان چی؟بازیاشون فقط نسبت به قبلی یکم رزولوشن بالاتری دارندهمین!
حتی بعضی ازعناوین توکنسول های قبلی وجدیدکاملایکسانند!وفقط ازلحاظ گرافیک تفاوت کمی دارند
حالامیفهمیم این پلی2چه اعجوبه یی بوده زمان خودش....

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
901
نام
amin
دوستان مثل این که FIFA 2014 آخرین بازی رسمی منتشره واسه این کنسول بوده . یادش گرامی و روحش شاد . چه خاطراتی رو واسمون به ثبت رسوند .

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
read dead revolver
clock tower
kingdom heart
اینا رو هم بهش اضافه کنید . واقعا بازیهای فوق العاده ای داشت . یادش بخیر :(( بین کنسولای که تا حالا داشتم کمترین بازی رو باهاش کردم . چون دو سال بعد خریدش ایکسباکس رو خریدم . خیلی دیر این اژدها رو تونستم بخرم متاسفانه

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
read dead revolver
clock tower
kingdom heart
اینا رو هم بهش اضافه کنید . واقعا بازیهای فوق العاده ای داشت . یادش بخیر :(( بین کنسولای که تا حالا داشتم کمترین بازی رو باهاش کردم . چون دو سال بعد خریدش ایکسباکس رو خریدم . خیلی دیر این اژدها رو تونستم بخرم متاسفانه

من اولین نسل پلی 2 که فت بود قبل از کپی خور شدنش داشتم بعد چند وقت هک شد کپی خورش کردم بعد اسلیم گرفتم چند سال پیش فروختمش

اما بعد از این مدت دیدم هیچی پلی 2 نمیشه چند هزارتا بازی داره بازیا محشریو داره اون زمان من فقط با دیسک بازی اجرا میکردم که لنزش داغون میشد همش اما الان دیدم راحت میشه بازیا رو با هارد و شبکه اجرا کرد چند روز پیش یه پلی 2 آک یه دوربین eyetoy و 50 تا بازی و یه مموری کارت خریدم

خیلی هم حال میکنم باهاش

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
سری متال گیر
سری God of War
سری Devil May Cry
سری Prince of Persia
Dragon Quest VIII
Gran Turismo 4
سری Silent Hill
Black
Resident Evil 4
Jak
Ratchet & clank
Crash Twinsanity
Time Splitters

سری fatal frame
که واقعا ترسناک ترین بازی عمرم بود.
سری guitar hero
مخصوصا شماره 2 که دیروز هم داشتیم بازی میکزدیم و از یاداوری خاطرات نوجوانی لذت میبردیم
سری mortal kombat
مخصوصا ارماگدون که بازم ماله دوران نوجوانیم هست.
بازی های دیگه مثل
shadow of rome
god hand
haunting ground :x
half life 1
max payne 1,2
hitman 1,2,3,4
.
.
.
تازه بماند که کل بازی های ps1 رو هم ساپرت میکرد و میشه نام اون ها رو هم گفت.
...
.
حرف اون دوستمون رو قبول دارم.اینکه ps2 اوج قدرت یک کنسول بازی بود و دیگه هم تکرار نمیشه
خوش به حال ما که اون زمان رو تجربه کردیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر