انلاین کردن stronghold 2 و تمامی بازی هایی که در هنگام نصب پچ ارور میدن

آنلاین کردن Fix + Stronghold 2 ارور "پیدا نکردن بازی"،هنگام نصب پچ

Stronghold2.jpg

[FONT=&amp]
با درود فراوان خدمت بچه های گل بـــــازی ســـنــتــــــر
[/FONT]
[FONT=&amp]
اول باید فایل زیر رو دانلود و بعد از
[/FONT] extract [FONT=&amp]کردن اون رو اجرا کنید تا بدون دادن ارور بتونید پچ ها رو نصب کنید[/FONT]​

32bit) x86) :

64bit) x64) :

[FONT=&amp]پسورد فایل ها: www.bazicenter.com

بعد از اجرا کردن فایل گزینه ی
[/FONT] yes [FONT=&amp]رو انتخاب کنید[/FONT]

[FONT=&amp]حالا دیگه میتونید راحت بازیتون رو اپدیت کنید[/FONT]​

[FONT=&amp]برای اپدیت کردن بازی باید پچ بازی رو از یکی از لینک های زیر دانلود کنید(حجم [/FONT]mb[FONT=&amp]120[/FONT])

downloads.2kgames.com/stronghold2/stronghold2_v1_4_update.zip

http://www.gamefront.com/files/8546523/stronghold2_v1_4_update_zip

[FONT=&amp]
بعد از نصب این پچ باید برید در آدرس زیر و فایل های داخل اون پوشه رو توی پوشه بازیتون کپی کنید
[/FONT]​

C:\Program Files\Firefly Studios\Stronghold 2

[FONT=&amp]
نکته[/FONT]
[FONT=&amp]: اگر به هر دلیلی میخواید مجددا این پچ رو نصب کنید اول فایل ریجستری که بالا گذاشتم رو اجرا کنید و بعد پچ رو نصب کنید در غیر این صورت فایل ها توی پوشه [/FONT]c:\windows[FONT=&amp] نصب میشن.[/FONT]

[FONT=&amp]
بعد نصب پچ ورژن 1.4 باید پچ 1.4.1 رو نصب کنید برای این کار فایل های زیر رو دانلود کنید و بعد از اکسترک کردن توی پوشه بازی بریزید
[/FONT]​
[FONT=&amp]
[/FONT]http://up2up.persiangig.com/Stronghold2/stronghold2_v1_41_update.rar

OR
[FONT=&amp]
http://www.mediafire.com/?cc0dsxm0cp9gtd1

[/FONT][FONT=&amp]جالا میتونید برید توی [/FONT]c:\Program Files[FONT=&amp] و فایل های توی پوشه InstallShield Installation Information[/FONT][FONT=&amp] رو پاک کنید تا الکی حجم درایوتون رو نگیره اینها فایل هایین که موقع نصب اول اینجا اکسترک میشه و دیگه به اونا احتیاجی نیست[/FONT]

[FONT=&amp]بعد از نصب پچ دوم باید ایمیج زیر رو با برنامه %[/FONT]Alcohol120[FONT=&amp] اجرا کنید تا وارد بازی بشید(با برنامه [/FONT]Virtual CloneDrive[FONT=&amp] اجرا نمی شود)[/FONT]​

[FONT=&amp]
لینک دانلود ایمیج :
[/FONT]​

http://www.mediafire.com/?glqvwj3lq23tbww

[FONT=&amp]کرک برنامه :[/FONT]​

http://www.mediafire.com/?33gl95ejg7iuyl6

[FONT=&amp]بعد از نصب برنامه کرک رو اجرا کنید و روی گذینه ریجستر بزنید و بعد روی [/FONT]server check [FONT=&amp]بزنید و ادرس پوشه برنامه رو بهش بدید[/FONT]​

[FONT=&amp]
بعد از کرک کردن برنامه الکل رو اجرا کنید تا درایو مجازیش رو بسازه و بعد فایلی رو که دانلود کردین با برنامه
[/FONT]winrar[FONT=&amp] اکسترک کنید و روی ایمیج کلیک راست کنید و [/FONT]mount image[FONT=&amp] رو بزنید حالا دیگه میتونید بازی رو اجرا کنید و از قسمت مولتی پلیر وارد یه سرور بشید یا دوستتون یه سرور بسازه و با اون بازی کنید[/FONT]​

[FONT=&amp]اینم یه سری مپ از جمله مپ ایران.(لینک کمکی)[/FONT]

[FONT=&amp]بعد از اکسترک کردن توی پوشه Documents\Stronghold 2 کپی کنید.[/FONT]

[FONT=&amp]
نکته[/FONT]
[FONT=&amp]:اگر نتونستید وارد یه سرور بشید مشکل میتونه از isp [/FONT]adsl[FONT=&amp] شما باشه.[/FONT][FONT=&amp]راه حلش اینه که با دادن هزینه ای به [/FONT]isp[FONT=&amp] برای ولید کردن ایپیتون این مشکل رو حل کنید[/FONT]​

[FONT=&amp]

[/FONT]
[FONT=&amp]نکته:اپدیت های 1.4 و 1.4.1 خاصیت lan ندارن اگه میخواید بازی رو lan کنید باید پچ 1.3.1 یا 1.2 رو نصب کنید.قبل از نصب پچ فایل ریجستری که بالا گذاشتم رو اجرا کنید.اگر هم قبلا روی بازی پچ 1.4 یا 1.4.1 نصب کردید بازی رو دوباره نصب کنید[/FONT][FONT=&amp] و موقع ورود به بازی اینترنت رو قطع کنید
برای گرفتن کرک 1.2 و ایمج 1.3.1 برای ورود به بازی به اینجا مراجعه کنید
[/FONT].

[FONT=&amp] همون طور که توی عنوان این تایپک گفتم این قسمت مروبط به درست کردن این ارور هنگام نصب پچ برای بازی های دیگه هست:
[/FONT]​

[FONT=&amp]اگر در هنگام نصب پچ با ارور زیر رو به رو شدید[/FONT].
[FONT=&amp]
[/FONT]the setup has detected that no version of yourgame is installed.
this update requires that a previous version of the application be installed
[FONT=&amp]
مثلا توی بازی stronghold legend یا Medieval II این ارور رو میبینید.فقط کافیه مثل فایل ریجستری که برای stronghold 2 گذاشتم برای این بازی ها ایجاد کنید.

برای این کار اول برنامه
[/FONT]uniextract161[FONT=&amp] رو دانلود کنید و روی پچ بازی کلیک راست کنید و[/FONT] files… uniextract[FONT=&amp]رو بزنید و [/FONT]ok[FONT=&amp] کنید و صبر کنید فایل اکسترک بشه بعد برید توی پوشه ای که اگسترک شده و فایل [/FONT]setup.ini[FONT=&amp] رو اجرا کنید و کد 32 رقمی که جلوی [/FONT]ProductGUID[FONT=&amp] هست رو کپی کنید حالا از طریق start=>>run یا[/FONT] با دکمه windows+R وارد رجستری بشید
[FONT=&amp]
و به یکی از ادرس زیر برید:
[/FONT]​

[FONT=&amp]
ویندوز 32 بیتی :
[/FONT]HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall

[FONT=&amp]ویندوز 64 بیتی : [/FONT]HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall

[FONT=&amp]
[/FONT][FONT=&amp]حالا روی پوشه Uninstall کلیک راست کنید و از قسمت new=>>key یه پوشه بسازید و اسم اونو به کد 32 رقمی که از توی stup.ini کپی کردین تغییر بدین(کد باید توی {} باشه) و توی اون پوشه که ساختین کلیک راست کنید و از قسمت [/FONT]new[FONT=&amp] یه فایل از نوع [/FONT]dword (32-bit) value[FONT=&amp] به اسم [/FONT]Version[FONT=&amp] بسازید و مقدار اونو به 1000000 تغییر بدین.
حالا دیگه پچ برای بازی مورد نظرتون بدون دادن ارور نصب میشه

[/FONT]​

[FONT=&amp]اگه سوالی بود لطفا پیغام خصوصی نزنید و توی همین تاپیک بپرسید تا جواب بدم[/FONT]
[FONT=&amp]
[/FONT]
نویسنده:
Wizard و Artoor32

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: aref6 and aliatlas

artoor32

کاربر سایت
May 1, 2007
400
نام
آرش
با خارجی ها مشکلی نداره ولی نمیشه با ایرانی ها بازی کرد. یا کلا وارد نمیشه یا وسط بازی میپره بیرون !!!

این مشکل بخاطر این میتونه باشه که مودم روی حالت PPPOE هست و پورت ها توی مودم forward نشده.
روی حالت bridge mode مشکلی نداره.

---------- نوشته در 04:38 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:36 AM ارسال شده بود ----------

ممنون از مطلب خوبتون در باره ی آنلاین کردن بازی stronghold 2!!
میخواستم بگم من stronghold 2 farsi edition رو دارم
وقتی که میخوام پچ 1.4 رو نصب کنم پیغا میده که باید stronghold 2 deluxe نصب باشه
میخواستم بپرسم من این نسخه ی فارسی که دارم رو نمیشه انلاین کرد؟؟
اگه نمیشه من deluxe رو از کجا دانلود کنم یا بگیرم؟؟

این نسخه ای که من دارم مال شرکت emperor هست.

ممنون میشم اگه کمکم کنییییییییین!!!!:((

نه نسخه فارسی رو نمیشه آنلاین بازی کرد

سلام دوست عزیز
فرقی نمیکنه,نسخه فارسی هم میشه انلاین کرد.
اون ارور برای اینه که شما فایل ریجستری که اول پست گذاشتم رو اجرا نکردید.
با اجرا کردن اون فایل مشکل نصب پچ حل میشه.

---------- نوشته در 05:37 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:38 AM ارسال شده بود ----------

آرتور جان ممنون ولي لينكا مثل اينكه بازم خرابه .هر كي خواست بازي كنيم يه اس بده :09388039369

لینک جدید جایگزین شد.

RIYAZ

کاربر سایت
Jun 28, 2013
1
سلام. من تمام کار هایی که گفتید رو انجام دادم ( بازی stronghold 2)ولی موقع run کردن گیم از image میگه gdpfile.dll وجود نداره و run نمیشه. کمک لطفا

cybercoder

کاربر سایت
Oct 28, 2011
1
سلام
من با 1.1 که از p30download دانلود کردم آنلاین نمی تونستم بشم فقط یک بار با یکی بازی کردم اونم وسط قطع شد گویا منم زدم شل و پل کردم لردشو. کلی دردسر کشیدم تا بالاخره به 1.4.1 آپگریدش کردم. الان هم آنلاین میشم با خارجی ها می تونم بازی کنم ولی ایرانی ها رو میزنم هیچی نمیشه! نوبرشه دیگه
میزنی رو یکی please wait میشه و بعد هم پنجره هه واس خودش میره انگار نه انگار
Valid IP هم روی نوت بوک دارم فایروال رو هم موقع بازی خاموش می کنم با این که اجازه دادم بهش هر کاری می خواد کنه. روی روتر هم هیچ مشکلی نداره. ولی ایرانی میزنم وصل نمیشه.
اینم نتیجه Netstat

Code:
 TCP    2.187.29.60:50092      69.10.30.243:6667      ESTABLISHED
 TCP    2.187.29.60:50095      69.10.30.247:28910     ESTABLISHED

آخرین ویرایش:

tmehdis

کاربر سایت
Apr 10, 2011
6
کپی برداری ممنوع

دوستان عزیز سلام

من مشایخی مدیر سایت stronghold-game.ir هستم این مطلب کپی شده است ، من توی انجمن سایت گفته بودم فایل ریجستر اصل کننده بازی ها را اگر منتشر می کنید حتما منبع اون را هم ذکر کنید ولی متاسفانه دوستان این کار را انجام نمی دهند به هر حال دوستانی که نسخه های اصل بازی قلعه 2 یا افسانه قلعه ها و تمامی سری بازی های استادیو کرم شبتاب را خواستند با من تماس بگیرند سایت فعلا مشکل پیدا کرده ولی به زودی مجددا راه اندازی میشه و نسخه کامل ، پچ شده و فارسی با قابلیت انلاین تمامی نسخه ها را در اون براتون قرار می دم موفق باشید .

شماره تماس بنده : 09372089320

دوستان عزیزی که مشکل ریخته شدن پچ 1.4.1 در پوشه ویندوز را دارند هم کافیه با من تماس بگیرند تا نسخه ریجستر کننده را براشون بفرستم تا با مشکل مواجه نشوند

موفق و سربلند باشید

artoor32

کاربر سایت
May 1, 2007
400
نام
آرش
دوستان عزیز سلام

من مشایخی مدیر سایت stronghold-game.ir هستم این مطلب کپی شده است ، من توی انجمن سایت گفته بودم فایل ریجستر اصل کننده بازی ها را اگر منتشر می کنید حتما منبع اون را هم ذکر کنید ولی متاسفانه دوستان این کار را انجام نمی دهند به هر حال دوستانی که نسخه های اصل بازی قلعه 2 یا افسانه قلعه ها و تمامی سری بازی های استادیو کرم شبتاب را خواستند با من تماس بگیرند سایت فعلا مشکل پیدا کرده ولی به زودی مجددا راه اندازی میشه و نسخه کامل ، پچ شده و فارسی با قابلیت انلاین تمامی نسخه ها را در اون براتون قرار می دم موفق باشید .

شماره تماس بنده : 09372089320

دوستان عزیزی که مشکل ریخته شدن پچ 1.4.1 در پوشه ویندوز را دارند هم کافیه با من تماس بگیرند تا نسخه ریجستر کننده را براشون بفرستم تا با مشکل مواجه نشوند

موفق و سربلند باشید

دوست عزیز من این اموزش رو سال 90 گذاشتم شما سال 92 گذاشتی، من چطور از شما کپی کردم؟؟!
برای مشکل نصب پچ توی پوشه ویندوز هم در اموزش ذکر کردم فایل ریجستری رو دوباره اجرا کنن و نیازی به فایل دیگه ای نیست!

- - -ویرایش - - -

دوستان بخش multiplayer درون بازی مدتی هست از کار افتاده و هیچ سروری رو نشون نمیده برای وصل شدن به هم دیگه باید از نرم افزار gameranger استفاده کنید.

hosseinermac

کاربر سایت
Aug 19, 2015
2
سلام من همه اینکارارو انجام دادم الان میتونم افلاین بازی کنم ولی وقتی میخوام انلاین بازی کنم این ارور رو میده:
online support for stronghold 2 is temporarily unavailable
باید چیکار کنم تا انلاین بازی کنم لطفا جواب بدید من همه نظراتتونو میخونم و عمل میکنم

artoor32

کاربر سایت
May 1, 2007
400
نام
آرش
سلام من همه اینکارارو انجام دادم الان میتونم افلاین بازی کنم ولی وقتی میخوام انلاین بازی کنم این ارور رو میده:
online support for stronghold 2 is temporarily unavailable
باید چیکار کنم تا انلاین بازی کنم لطفا جواب بدید من همه نظراتتونو میخونم و عمل میکنم

سلام دوست عزیز
توی 2 پست بالاتر گفتم باید از GameRanger استفاده کنید سرور های GameSpy دان شده.

Ranger MORVIN

کاربر سایت
Apr 26, 2016
1
سلام : آقا اول روی ویندوز 10 اجرا میشه ؟
دوم اگر اجرا میشه پس چرا کرک کار نم کنه من حتی آنتی ویروس رو هم خا موش کردم اما اصلا کرک بهزی نمیشه
سوم نسخه 1.4 1.4.1 رو باید روی هم کپی کنم تو پوشه ی بازی دیگه ( بازی من دوبله فارسی ) به صورت فایل فشرده rar نصب میشه اشکال نداره یا باید نسخه ی اصلی باشه ؟
چهارم نسخه اصلی از کجا دانلود کنم ؟ ببخشید که سوالاتم زیاده شرمنده ممنون میشم پاسخ بدید

hesam12

کاربر سایت
Apr 6, 2017
2
سلام تروخدا کمک کنید من عضو جدیدم گفتید که برنامه الکل رو بازکنیم ولی وقتی بازمیکنم ریجستری میخوادو سرییال نامبر وکرک بازی ارورو میده اروروم اینهfile crrupted.this program has been manipulated and maybe is infected bay a virus or cracked.this ile wont work anymore. این چیه تروخدا کمک کنیدد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر