گفتگوی آزاد درباره GTA V

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
یعنی دو تا چیز تو دنیا هست که اینقدر دوسش دارم :D

11403788519410024692.jpg

LORD-D

کاربر سایت
Apr 20, 2012
135
نام
AMIRREZA
وقتی اولین مرحله رو با ترور رد می کنی یه سری فروشگاه نشون میده که یکیش عکس ماریج* داشت( فروشگاه weed):d کسی میدونه کجاس اگه میدونید بگید لطفا و یه چیز دیگه شنیدم توبازی بن خرید واین جور چیزا داره یه کم عطلاعات بدین لطفا

mohsen.360

کاربر سایت
Oct 29, 2012
21
نام
محسن
بچه ها چرا این تاپیک غیر فعال شده؟ الان چن رووووووزه من میام سر میزنم همین 83 تا صفحه رو داره فقط؟ نکنه جای دیگه در مورد gta v صحبت میکنین؟

Sent from my GT-I9082 using Tapatalk

zorrozol

کاربر سایت
Feb 14, 2017
3
سلام
دوستان عزیز لطفا اجازه بدید تاپیک کاملترین اطلاعات از GTAV تمیز بمونه واقعا حیف یکی از پربارترین تاپیک های سایت پر از اسپم بشه
هر نظری، سوالی، ایده ایی و خواسته ایی در مورد GTA V دارید در همین تاپیک بگید در موردش حرف بزنیم
دوباره یه کاری نکنید اون تاپیک بسته بشه =((
پ

www.telegram.me/gta_5
کانال کامل بازی gta v . مد ها، عکس ها، ترفند ها، فیلم ها و ...
راهنمایی کامل بازی
تشریف بیارید.

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
دوستان سلام من جی تی ای وی ری رو نصب کردم بدون مشکل و لگی بالا میاد ولی تو مرحله اول اونجایی که اون پلیس پیر رو میکشه و میره بیرون باگ داره و ماشین پلیس نمیاد و همونجا میمونن ، چیکار کنم؟

دیتا رو پاک کنید و دوباره نصب کنید و اپدیت کنید اگه درست نشه دیسک شاید مشکل داشته باشه

pooriyartist

کاربر سایت
Sep 10, 2018
3
سلام دوستان،
اگه میشه یه نفر خیلی جامع به من راجع به صحنه های بازی توضیح بده که باید وقتی کسی بود چه کارایی نکنم و تو مراحل اگه چه نشونه ای دیدم باید دستگاهو خاموش کنم.:D

آخرین ویرایش:

Mahdi_ka80

کاربر سایت
Sep 21, 2018
1
سلام من روی سیستم نصب کردم کرک رو هم ریختم ولی میخوام برم تو بازی stop working میزنه چیکار باید کرد؟

Attachments

• 20180920_151052.jpg
    20180920_151052.jpg
    272.7 KB · مشاهده: 2

ahora-kabir

کاربر سایت
Jun 7, 2009
20
نام
محمد ...
سلام
تو بازی با تراول میری لیوان های زرد میاد بعد میری داخل اون ساختمان ها میری میای بیرون مست هستش بعد میری میرسونی مرحله بعد نمیره فردا همین کتر تکرار میکنه چی کتر باید بکنی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر