اعتراض همگانی به عملکرد سونی در قبال پلی استیشن ویتا

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
همه افرادی که اعتراض دارند متن اعتراض خودشونو تو همین تاپیک پست بزنن تا به یک متن واحد تبدیلشون کنیم و در آخر در قالب یه نامه اینگلیسی نگارش بشند.

بعد تکمیل مراحل بالا صفحه همین تاپیک در فیسبوک راه اندازی خواهد شد و حامیان عزیز میتوانند از طریق امضا، وبلاگ ،توئیتر و... از آن حمایت کنند.

پی نوشت:

-سعی شود تا حدالمکان اعتراضات مودبانه و با نگارش رسمی تحریر شوند.

-اخبار مربوط به واکنش مسئولین سونی در همین تاپیک و در پست اول به روز خواهند شد.

-بحث راجع به هر موضوع مرتبطی به موضوع تاپیک آزاد و به پست های اعتراضی محدود نمیشود لیکن از اسپم دادن اکیدا پرهیز شود.

-پست های زائد و غیرمرتبط با تاپیک سریعا گزارش خواهند شد.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
صفحه همین تاپیک در فیثبوک(لطفا لایک کنید):

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
صفحه دادخواست در Change.org باز شد، میتونید برید امضا کنید:

آموزش نحوه امضا کردن(پست شماره 62)

سه نمونه امضا برای حامیان عزیز اعتراض:

دوستان امضاهای بهتری داشتند با پیام خصوصی ارائه بدن تا در پست اول قرار بگیره.

آخرین ویرایش:

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
من که خودم دیگه حالم داره به هم میخوره از ویتا اما اگه تمام اعضای bc هم اینجا اعتراض کنن بازم کم باشه و سونی توجه نکه شاید فوقش حدود 300 تا امضا جمع کنی :(
ولی بازم ایشالا تو کارت موفق باشی و بتونی یه سر و سامونی به ویتا بدی من چون یخ شکن ندارم نمیتونم بیم تو fb

hosienharami

کاربر سایت
Jul 30, 2013
310
نام
حسین
الان اعتراض به چه دردمون می خوره :D
باید توی انجمن های مختلف کشور های مختلف اینو بنویسی
نه فقط ایران و همین انجمن !
برو کل دنیا رو جمع کن در برابر سونی :>
ببینم چه می کنی ها !
بینیم می تونی نسل 2000 رو از رو زمین منقرض کنی یا نه :D

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
عزیز خوبه ولی سایت های بزرگ فروم های مهم باید این کار انجام بشه حرف من : بازی های مولتی پلیر aaa عالی و بازی های نو آورانه دیگه رو بسازه اپلیکیشن هم زیاد تر بسازه :| چی شد به همون 4 ، 5 تا اپ فیس اینا بسنده کرده :s

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
با سلام خدمت کارکنان زحمت کش کمپانی سونی . امیدوارم نامه فوق رو بخونید و به آن پاسخ دهید .
متاسفانه اخیرا شاهد پورت بازی های مختلف PS2 بر روی ویتا بودیم که پورت های ضعیفی نیز در بین آنها وجود داشتند و قیمت ها نیز شدیدا بالاست.
چیزی که ما از شما میخواهیم این است که در عوض همایت بی چون و چرایی که ما از کنسول های سونی میکنیم شما نیز به ساخت یا پورت بازی های بهتری بپردازید . برای مثال JAK COLLECTION اخیرا پورت شد و فریم ریت بازی خیلی پایین بود . ویتا پتانسیل اجرای آنچارتد و کیلزون رو داره و دیدیم که چقدر عالی اجرا ششدند.ماروی پی اس پی متالگیر ، 3 عدد جی تی ای ، 2 گاد آو وار داشتیم .
مطمئنا ویتا پتانسیل اجرای یه بازی در حد GTA IV رو دارد . در خواست ما( گیمران ) از شما این است که بازی های اختصاصی یا پورت های قوی تری رو روی ویتا داشته باشیم . درسته ما بازی های INDIE زیادی داریم ولی این کنسول قدرتمند تر از این حرفاست! شما بوردرلندز 2 رو نیز پورت کردید ، بازی فوق عالی ! ویتا توانایی اجرای DEAD SPACE یا GTA , GOW رو ندارد ؟ حد اقل تایید کنید تا فن ها امید وار شوند . لطفا ویتا را فراموش نکنید .
با تشکر .
دیگه بازیه درخواستیشم با هم به نتیجه میرسیم

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
با عرض سلام و خسته نباشید
من به عنوان یک کاربر ویتا از مسیولین سونی در خواست دارم عاجزانه که تولید و فروش کنسول ویتا را متوقف بسازند تا این رسوایی ها و خراب کردن عناوین روز دنیا سریعا متوقف بشود .
عناوین بیشماری توسط ویتا نبود شده اند ( COD , Resistance ) خواهشن بیشترش نکنید .

حتما برای من رو بفرستید به شهید احمد ! :|

Abadan-Game

کاربر سایت
Nov 21, 2012
925
نام
Sajjad Imanian
دوستان من حاضرم با بی ادبی تمام دعوا کنم و حق خودمون رو بگیرم....اما چون زیاد نگارش ادبی بنده برا نوشتن یه نامه خوب نیست.هر کمکی که باشه می کنم فقط جای من هم یه مطلبی بنویسید.
=================================
آقا من FB زیاد میرم در اون مورد هم می تونم کمک کنم....

ارسال شده از C6602 با استفاده از تپاتالک 2

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
من هم 100 درصد از این تایپینگ حمایت میکنم واقعا حرکت شما عالی بود من خیلی خوش حال شدم و از دوستانی هم که دارن از این تصمیم حمایت میکنن تشکر میکنم:)

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
دیگه معلومه همه چی می خوان GTA و Resident Evil و Infamous ! یه سایت باید بسازید امضای دیجیتال جمع کنید بفرستید .
یا از سایت هایی که این کار رو انجام می دن کمک بگیرید .

فقط سریع تر انجامش بدید . ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر