گفتگوی آزاد درباره GTA V

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
دوستان مطمين باشيد سيستم غولي مي خواد...البته حدس منه كه راك استار داره رو نسخه ps4 كار ميكنه و مي خواد تو يه روز سخه pc رو هم عرضه كنه
كه تفاوت هاشون كمه و ملت نسخه هاي نسل بعدي رو هم تهيه كنن...يعني هنوز هم راك استار داره رو اين بازي رو پلتفرم pc كار ميكنه!
يه پرت خوب خواهد بود ولي حداقل سيستم مورد نيازش فك كنم شامل 4gb ram gtx 560 cpu 4 coreباشه البته اينا رو حدس زدم و اصلا مطمين نيستم!

eblisandenzo

کاربر سایت
Jun 30, 2011
8
دوستان مطمين باشيد سيستم غولي مي خواد...البته حدس منه كه راك استار داره رو نسخه ps4 كار ميكنه و مي خواد تو يه روز سخه pc رو هم عرضه كنه
كه تفاوت هاشون كمه و ملت نسخه هاي نسل بعدي رو هم تهيه كنن...يعني هنوز هم راك استار داره رو اين بازي رو پلتفرم pc كار ميكنه!
يه پرت خوب خواهد بود ولي حداقل سيستم مورد نيازش فك كنم شامل 4gb ram gtx 560 cpu 4 coreباشه البته اينا رو حدس زدم و اصلا مطمين نيستم!

منم همین فکر رو میکنم !
برای Pc که حداقل 4gig ram لازمه ! cpu هم احتمالا حداقل 4 هسته ای میخواد ! گرافیک هم قطعا سری 400 به بعد جی فورس !
تازه اینا برای اینه که همه تنظیمات روی medium باشه !

و این که اگه میخواد فروششون خوب باشه حتما روی Pc میاد ! درسته که کنسول فراگیر شده اما هنوز شاید حداقل 50% فروششون برای pc هستش !

SOAP MACTAVISH

کاربر سایت
May 7, 2010
2,173
نام
امیر
بچه ها یه ماشین خریدم از اینترنت حالا ماشین گم شده ! چه طوره می تونم پیداش کنم؟ 250 هزارتا پول براش دادم خو! تازه یه 10 هزارتایی هم تیون شده!

آخرین ویرایش:

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,206
نام
یونس
این تاپیک جای این سوالا نیست
هرچیزی که مربوط به داخل بازی هست رو باید توی تگ اسپویلر بزارید اونم توی تاپیک خودش البته نه اینجا

آخرین ویرایش:

SOAP MACTAVISH

کاربر سایت
May 7, 2010
2,173
نام
امیر
این تاپیک جای این سوالا نیست
هرچیزی که مربوط به داخل بازی هست رو باید توی تگ اسپویلر بزارید اونم توی تاپیک خودش البته نه اینجا

والا اسم تاپیک هست گفتگوی آزاد پیرامون gtav یعنی در مورد gta v میشه سوال کرد
سپویل هم که نداره ولی بازم من می ذارمش تو اسپویر ! اوکی
حالا جواب سوال رو می دونه کسی؟!

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,206
نام
یونس
والا اسم تاپیک هست گفتگوی آزاد پیرامون gtav یعنی در مورد gta v میشه سوال کرد
سپویل هم که نداره ولی بازم من می ذارمش تو اسپویر ! اوکی
حالا جواب سوال رو می دونه کسی؟!

سوال پرسیدن هیچ ایرادی نداره ، فقط گفتم مسائل مربوط به داخل بازی رو توی اسپویلر بزاری که لذت بازی برای دیگران که هنوز بازی نکردن خراب نشه و مدیران هم بهت اخطار ندن :d
تاپیک ایکس باکس به همین دلیل پاک شد و کلی هم اخطار گرفتن و بن شدن

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر