نظر شما درباره PS Vita TV ؟!

نظر شما درباره PS Vita TV ؟!

• مجموع رای دهنده‌ها
    79

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995

سلام!
اول که خبرشو شنیدم فکر کردم یه وسیله ای که واسط TV و PS Vita قرار میگیره و خودش فقط یه دستگاه Stream هست! اما مثل اینکه خودش یه Vita خونگیه، یعنی اکثر بازی های PSP , PS Vita , PSone رو ساپورت میکنه!
دقیقا نمی دونم هدف ازین کار چیه اما ازین حالات خارج نیست :
۱- کمک به وضع بازی های ویتا؟
۲- کنسولی بین PS2 و PS3 برای مردم عادی یا کم درآمد؟
۳-مثلا رقیبی برای Apple TV ؟

البته چندتا اشکال وارده، اگه قرار کنسول خانگی باشه پس چرا PS2 Classics ساپورت نمی کنه حداقل؟ دستشم که Dualshock هست پس چرا نباید؟
اگه رقیب Apple TV و ... هست، Apple TV که اصلا وسیله وستقیم واسه گیم نیست! میشه با Airport از طریق iPhone,iPad,Mac روش بازی کرد اما صرفا دستگاه Entertainment هست...
چرا خروجی رو 1080P اعلام کردند؟! یعنی افراد اینطوری گول میخورن چون بازی های ویتا همه زیر 544*960 هست. یعنی تقریبا HD Ready.

حالا در کل نظری دارید اعلام کنید خیلی کنجکاوم از هدف این دستگاه...

06759026828972036770.jpg

hosienharami

کاربر سایت
Jul 30, 2013
310
نام
حسین
خداییش نمی دونم
از سونی انتظار نبود

- - -ویرایش - - -

الان می تونی یک منبع بدی؟

- - -ویرایش - - -

اینطوری که اینجا نوشته میگه یک نرم افزار هست نه یک سخت افزار !
http://goo.gl/P6AE3v

BATMAN FOREVER

کاربر سایت
Jul 11, 2012
75
نام
علی
مرد مومن از خودت نمیترسی از خدا بترسسسس از خدا نمیترسی از خودت بترسسسس.....:d
ویتا tv فوق العاده هست!من اتفاقا دنبال همچین چیزی بودم!بیاد حتما میگیرم

kasrahonarvar

کاربر سایت
Aug 3, 2012
32
به نظر ایدش بد نبود.ولی برای ایران که اصلا به صرفه نیست.

فقط دو تا سوال داشتم؟این دستگاه به تنهایی کار میکنه؟
2.از کارتریج های ویتا میشه داخلش استفاده کرد؟

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
من کنفرانسا ندیدم این ویتا تی وی أیا خودش یک دستگاه جدا هست یا به ویتا وصل میشه! اگه مستقل هست أیا گیم ویتا میخوره! و از همه مهمتر مموری کارت ویتا میخوره تا گیمایی که دیجیتالی خریدیما روش بازی کنیم؟مثلا کیلزونا که دیجیتالی خریدیم از استور باش توtv بازی کنیم:d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اصلابه درد نمیخوره
همه این کارا کرده برای مقابله با 3ds به هر نحوی
این اصلا کلی بازی که از تاچ اسکرین اینا استفاده نمیکنن رو فکر نکنم بتونه اجرا کنه.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بشدت بیخوده و منم دیگه واقعا کلافه شدم و ترجیح میدم کلا کنسولمو بفروشم .
تا کنسول خونگی هست دی ه دستی بدردم نمیخوره ، بخاطر چارتا ریموت پلی و اینده نامعلوم نگهش نمیدارم، حداقل از خاک خوردنش جلوگیری میکنم!

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
کاملا بی خود و بی جا و بدون استفاده هست ، قرار نیست با ویتا هم مثل کنسول های خونگی بر خورد کنیم، اصلا یادم نمی یاد ویتا رو توی حالت نرمال زندگی بازی کرده باشم!
سونی که مشخص نیست چیکار می کنه ، PS VITA 2000 معرفی می کنه ، PLAY TV و ... این کاراشو اصلا دوست ندارم ولی ویتا واقعا خوب هست و امیدوارم عمر خوبی هم داشته باشه چون واقعا هیچ وقت نشده ازش ناراضی باشم چون جایی برای ناراضی بودن برای من حداقل نذاشته.
ویتا آنقدر هم از کمبود بازی رنج نمی بره که می گن،ویتا بیشتر از کمبود استفاده از قدرت و توانایی هاش فکر می کنم رنج می بره ، هنوزم تجربه خیلی از بازی ها روی ویتا یک سرو گردن بالاتر و بهتر و لذت بخش تر از دیگر دیوایس های بازی مثل اسمارت فون ها و تبلت ها و ... هست .

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوست من ، کاری به خارجو قیمتش تو اروپا ندارم ، ولی من 800تومن(تازه پارسال 800ت دادم الان که بیشتره ) پول نمیدم که بازیه ایندی بازی کنم :) اونم با کارت50دلاری که 200تومنه و بازیای فیزیکی که بالای150ت قیمت دارن:)!!! پس نتیجتا 360کپی مو(! )یا3 اوریجمو استفاده میکنم و برای تجربه دستیم موبایل دارم کلی ایندی و بازیه خفن داره( کال او دیوتیش خیلی بهتر از دیکلسیفایده )

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
بابا psp رو با یه سیم میزدی به tv و بازی میکردی و خرجش هم همون سیم بود و حالا سونی رفته برا سرکیسه کردن بیشتر احتمالا یه tv زده که باهاش بشه از طریق ویتا روش بازی کرد.

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
دوست من ، کاری به خارجو قیمتش تو اروپا ندارم ، ولی من 800تومن(تازه پارسال 800ت دادم الان که بیشتره ) پول نمیدم که بازیه ایندی بازی کنم :) اونم با کارت50دلاری که 200تومنه و بازیای فیزیکی که بالای150ت قیمت دارن:)!!! پس نتیجتا 360کپی مو(! )یا3 اوریجمو استفاده میکنم و برای تجربه دستیم موبایل دارم کلی ایندی و بازیه خفن داره( کال او دیوتیش خیلی بهتر از دیکلسیفایده )
حالا شروین چرا هی Diss Vita میدی؟:d:p

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,295
نام
بابک
این دستگاه اصولا هدف اصلیش بازی نیست که دارید میکوبونیدش.
یه چیری تو مایه های apple tv هست که برای خالی نبودن عریضه:d یک سری بازی های ویتا و بازی های psp هم روش اجرا میشن.به شخصه که خیلی خوشم اومد. قیمتشم با توجه به 99 دلار خوبه.

سرو سبز 2

کاربر سایت
Aug 21, 2013
343
نام
شاهین
به نظرم سونی داره اشتباه میکنه و فقط به فکر پول جیبش هست.
به جای این کار ها بیا و یه مبدل بده که به تلویزون وصلش کنیم.
بازی هم که هیچ اصلن ولش کن.
من که 3 دی اس گرفتم و راضیم. بابا 3 دی اس با اون پردازنده زاقارتش براش رزیدنت اویل رولیشین دادن واسه ما .... دادن.

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,863
نام
میلاد
بشدت بیخوده و منم دیگه واقعا کلافه شدم و ترجیح میدم کلا کنسولمو بفروشم .
تا کنسول خونگی هست دی ه دستی بدردم نمیخوره ، بخاطر چارتا ریموت پلی و اینده نامعلوم نگهش نمیدارم، حداقل از خاک خوردنش جلوگیری میکنم!
Poker_FaceCzyste.png

باز شروین گفت میخوام برم بفروشم:|
دوباره فردا میاد میگه نه نمیفروشم:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر