از خريد PSVITA خود راضي هستيد؟؟؟

از خريد PSVITA راضي هستيد؟؟؟

• بله

رای‌ها: 83 45.6%
  • خير

رای‌ها: 54 29.7%
  • هم آره هم نه

رای‌ها: 45 24.7%

• مجموع رای دهنده‌ها
    182

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza

:|
زرشک! مثل اينکه آدم نميشه سونى.
واقعا با اين ساپورت فراوونش ماارو مستفيض کرد :| حرفمو پس ميگيرم! پشيمونم ويتا خريدم

• Like
Reactions: game-boys

Noctis-Sasuke

کاربر سایت
Jul 24, 2013
52
راستش با قیمت کنسول مشکلی ندارم اما خیلی لوازم جانبیش گرونه

کیف خریدم 65

قاب خریدم 60

محافظ صفحه یکی معمولی داشت 5 تومن یکی از این جینگولیا داشت گفت 35 منم گفتم 35 تومن بره به جهنم 5 تومنی رو خریدم

رم 8 خریدم 120 تومن

یعنی 250 تومن فقط پول اینا شد

خود کنسول رو 870 خریدم (از DC )

بازی هم 160 تومن دادم :|

الان گدا شدم رفت :|

- - -ویرایش - - -

:|
زرشک! مثل اينکه آدم نميشه سونى.
واقعا با اين ساپورت فراوونش ماارو مستفيض کرد :| حرفمو پس ميگيرم! پشيمونم ويتا خريدم

من یکی از دوستام راست گفت

گفتش ویتا هم مثل PSP یکم طول میکشه جا بیوفته اما وقتی جا بیوفته دیگه بیرون کشیدنش از صنعت بازی کار هیچکس و هیچ چیزی نیست

• Like

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
من اول از خریدش راضی نبودم ولی الان راضی شدم مثل این که سونی یکم ادم شده و داره بهتر ویتا رو ساپورت میکنه شاید اگه خیلی خوب ساپورتش کنه قید خرید ps4 رو بزنم به جاش بازی های بیشتر واسه ویتا بخرم

a.messi10

کاربر سایت
Jul 27, 2014
983
به خاطر اینکه محصولات سونی بسیار مرغوب وبادوام هستندوامیدواربودم که مثل pspبازی های خوبی داشته باشه واین انتظارتاحدودی به حقیقت پیوست ولی هنوز ازقدرت گرافیکی واقعی این کنسول به طور کاملاستفاده نشده وبازی های اختصاصی سونی همچون gran turismo/god of war/metal gear solidو... برروی آن عرضه نشده وشرکت های بازی سازی بازی هایی همچون gta/resident evil/pes/nbaو...رابرروی آن عرضه نکرده اند ولی باتمام این اوصاف آینده این کنسول باتوجه بیشتر شرکت سونی وبااین گرافیک خیره کننده بسیاردرخشان است ومن ازاین کنسول نسبتا راضیم.

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
شما Uncharted را بازی کردی آیا؟ اختصاصی تر از آنچارتد؟ با اون گرافیک و گیم پلی. تازه از همه امکانت ویتا مثل تاچ و rear tochu و rotation هم استفاده کرده.

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
خود کنسول به نظرم به عنوان یه دیوایس Handheld خوبه ... به اندازه کافی قوی ، راحت و سریع ...

اما سونی ساپورت خیلی کمی روش داره و من نمیئونم چرا ریسک سرمایه گذاری بیشتر روش رو انجام نمیده. اینجوری شرکت های Third Party هم میترسن سمتش بیان ...

من یه مشکل بزرگی که با OS ش دارم اینه که همه Application ها حتی Friend List و Message و Party و ... به صورت یه Application جدا کار میکنن و با هم تعاملی ندارن ... هر کدوم رو باز میکنی جدا میخواد برای خودش Sign in کنه و حس یکپارچکی به آدم دست نمیده ...

یه مشکل بزرگ دیگش هم هماهنگ نبودنش با PS3 هست ... آخه این چیه که تو PS3 نمیتونی ببینی طرف آنلاین با ویتاش و داره چه بازی رو میکنه ؟؟؟ چرا لیست تروفی های ویتا رو PS3 نمیاد ... یعنی یکپارچه سازیش اینقدر سخته؟؟؟

دلیلش اشتباهات خوده سونی هست که از همون اول توجه درست حسابی به این کنسو ل نکرد و وقتی هم کنسولps4 روتوی بازار عرضه کرد یادش رفت که حدود 6 میلیون کنسول بازی به مشتریاش فروخته و کنسول خالی بدرد کسی نمیخوره وقتی کنسول بازی قدرت خوبی داشته باشه راحت میتونن براش بازیسازی کنن ولی متاسفانه سونی این کار رو انجام نداده در کل سونی برای کنسولهای خانگی خود ساپورت خوبی انجام میده ولی در مورد ساپورت کنسولهای دستی خود اونطور که باید عمل میکرد کار نکرد من خودم به خاطر گرافیگ این دستگاه خریدمش ولی به خاطر کمبود بازیها خوبش چند روز پیش فروختمش

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
من خودم به خاطر گرافیگ این دستگاه خریدمش ولی به خاطر کمبود بازیها خوبش چند روز پیش فروختمش
به نظرم بزرگترین اشتباه زندگیت را کردی :d یه چیزیم بگم. البته نقل قول از آرمانه :d این کنسول بیشتر بازی های ایندی روش جواب میدن.
نظر خودمم اینه که اگه یه jrpg باز باشی این کنسول بهترین انتخاب ممکن برات میشه. بعدشم ویتا به این ماهی :d اینقدر بهش گیر ندین :d

• Like

a.messi10

کاربر سایت
Jul 27, 2014
983
شما Uncharted را بازی کردی آیا؟ اختصاصی تر از آنچارتد؟ با اون گرافیک و گیم پلی. تازه از همه امکانت ویتا مثل تاچ و rear tochu و rotation هم استفاده کرده.

وقتی خود مسیولان شرکت سونی گفته اند قدرت ویتا چیزی برابر با پلی استیشن۳است انتظارات بیشتر میشود.
بعدش هم شما اگرآنچارتد ویتاروباآنچارتد۳مقایسه کنید بامن هم عقیده میشوید.الان نیامدن بازی بزرگ برای ویتا وپشتیبانی نه چندان جالب سونی ازاین کنسول دستی قدرتمند دغدغه تمام دارندگان این کنسول است.

• Like

TheGateKeeper

کاربر سایت
Jun 20, 2014
124
به نظرم بزرگترین اشتباه زندگیت را کردی :d یه چیزیم بگم. البته نقل قول از آرمانه :d این کنسول بیشتر بازی های ایندی روش جواب میدن.
نظر خودمم اینه که اگه یه jrpg باز باشی این کنسول بهترین انتخاب ممکن برات میشه. بعدشم ویتا به این ماهی :d اینقدر بهش گیر ندین :d

شما JRPG باز هم باشی باز هم 3DS برات پلتفرم بهتریه
indie هم روی N تا پلتفرم دیگه میاد نیازی به ویتا نداره
من نمی دونم چرا انقدر برای بعضی ها سخته قبول کردن این که ویتا اوضاع خوبی نداره سونی هم داره بدترش می کنه ، اینو کل دنیا دارن توی فروم ها می گن ، از فروشش هم معلومه ، بعضی ها کلشون رو کردن زیر برف :)

از کل عناوینی که برای ویتا میان Freedomwars و Murasaki Baby نظر من رو جلب کرده
عناوینی مثل Danganronpa یا Disgaea خوبه که میان اما به هر حال عناوین پورت شده هستند یا عناوینی مثل Akiba's Trip: Undead & Undressed در کنار پورت شده ، cross platform هم هستند
ویتا تفریبا توی lineup اه فعلی اش بازی ای از خودش نداره ، شده پر از بازی های پورت شده و indie هایی که روی N تا پلتفرم دیگه هم میان

a.messi10

کاربر سایت
Jul 27, 2014
983
شما JRPG باز هم باشی باز هم 3DS برات پلتفرم بهتریه
indie هم روی N تا پلتفرم دیگه میاد نیازی به ویتا نداره
من نمی دونم چرا انقدر برای بعضی ها سخته قبول کردن این که ویتا اوضاع خوبی نداره سونی هم داره بدترش می کنه ، اینو کل دنیا دارن توی فروم ها می گن ، از فروشش هم معلومه ، بعضی ها کلشون رو کردن زیر برف :)

از کل عناوینی که برای ویتا میان Freedomwars و Murasaki Baby نظر من رو جلب کرده
عناوینی مثل Danganronpa یا Disgaea خوبه که میان اما به هر حال عناوین پورت شده هستند یا عناوینی مثل Akiba's Trip: Undead & Undressed در کنار پورت شده ، cross platform هم هستند
ویتا تفریبا توی lineup اه فعلی اش بازی ای از خودش نداره ، شده پر از بازی های پورت شده و indie هایی که روی N تا پلتفرم دیگه هم میان

کاملا درسته. همه میدونن که اوضاع ویتا وبازی هاش اززمین تاآسمون با زمان لانچ آن متفاوت است این واقعیت روبایدقبول کرد.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
کنسول هر چقدر قدرتمند هم باشه از بهترین ها هم استفاده کرده باشه اما تعداد بازیا خوب و مناسب و تنوع سبکی نداشته باشه یه mp4 پلیر با کیفیت

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman

مشکل اینه همه jrpg باز نیستن

• Like

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
بودم ... به شدت هم راضی بودم ... ولی وقتی مقامات سونی با نهایت بی شرمی میگن شرمنده دیگه بازی ساختن برای ویتا برامون صرف نداره و همینی که هست میخواستید نخرید ... و به عقل و شعور و اعتماد 10 میلیون مشتری بی احترامی میکنن ... چطوری میتونم راضی بمونم ؟؟؟

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر