مجله ی سونیک پارسی

sonic20

کاربر سایت
Apr 11, 2013
37
نام
رضامهدیان
سلام دوستان.تیم انجمن ما با مدیریت خودم یه مجله ای درست کردیم به نام سونیک پارسی.جلد اول روی ظاهرش چندان کار نشده ولی مطالب مفیدی داره.قول میدم جلد2بک گراند زیبh وظاهر بهتری داشته باشه.جلد اول برای تست بود.
نکته:تیم انجمن من(سونیک ودوستان)این مطلب رو گرد آوری کرده و هرگونه کپی ممنوع است.
حجم:2مگابایت
رمز:sonic.takbb.com
آدرس این رمز درواقع آدرس دوم انجمن هستش که آدرس اول:http://www.ir-sonic.tk
دانلود
%D8%A8%D9%86%D8%B1%D9%85%D8%AC%D9%84%D9%87_%DB%8C_%D8%B3%D9%88%D9%86%DB%8C%DA%A9%E2%80%8B_%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C.png

آخرین ویرایش:

sonic20

کاربر سایت
Apr 11, 2013
37
نام
رضامهدیان
دوستان تیم ما نیاز به طراح بک گراند داره.کسی میتونه بسازه؟
من خودم میخوام باسزم ولی وقتی تصویر تو ورد میذارم نمیتونم هم اندازش کنم!وردم خرابه!
کسی میتونه تو طراحی به تیم کمک کنه؟

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
دوست عزیز اولا که هیچ جای دنیا پوستر و کاور رو با Word طراحی نمیکنن ، با فتوشاپ طراحی میکنن!
دوما سطح نگارشی اصلا خوب نیست ،
اگه موضوعی وجود نداره تو مجله نیازی نسیت که خواننده رو سرکار بزارین ، مثل : ترفندستان
این بخش به زودی در جلد بعدی درست خواهد شد (این نگارش اصلا درست نیست)
در بخش معرفی بازی ماه اندروید حتی اسم بازی رو ننوشتین! :|
بازی PC ماه : این بخش به زودی افتتاح می شود ، در جلد بعدی منتظر باشید (جالبته که حتی واسه مطالبی که اصلا وجود نداره هم اسم نویسنده رو ذکر کردین! :|)
اسم بازیها رو به صورتی رسمی (به زبان انگلیسی) بنویسید
اولین حضور بازی : بازی دستگاهی سگا سونیک خارپشت (یکم اطلاعات خودتون رو بالا ببرین و اسم کنسول ها و بازیها رو کامل و درست یاد بگیرین)
از فونت ها و سایزهای مختلف استفاده نکنید و سعی کنید یک استاندارد رو رعایت کنید
از تصاویر با کیفیت استفاده کنید (صفحه 5 فکر کنم سایز عکس خیلی کوچک بوده که بزرگش کردین و کیفیتش 0)
مقالاتی که خیلی طولانی هستند رو میشه به صورت چند قسمتی منتشر کرد ولی در (22 سال همراه با سونیک) شما کمتر از یک صفحه مطلب نوشتین و "ادامه دارد" ...
اون عکس چی هست که عنوان پوستر گذاشتین تو فایل ، واقعا شما به این عکس میگین پوستر؟
مطالعه خودتون رو بیشتر کنید تا هم اطلاعاتتون بیشتر بشه و هم اینکه نحوه نگارش مقالات مجله رو یاد بگیرین
موفق باشید و امیدوارم شماره بعدی خیلی پیشرفت داشته باشین

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
متاسفانه من اینو فقط توی دوساعت درستش کردم!
حق بدین که خیلی بد شد!

خوب دوست عزیز اگه وقت ندارین یا علاقه ندارین کسی مجبورتون نمیکنه که!
بهتر هست کاری که انجام میدیم با علاقه باشه و براش وقت بزاریم تا به نتیجه خوبی برسیم

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
متاسفانه من اینو فقط توی دوساعت درستش کردم!
حق بدین که خیلی بد شد!

شما زمانی که برای کاری که انجام دادی ارزش قائل نمیشی ،چطور انتظار داری که خواننده مطلب شما از کارت راضی باشه.
اگر واقعا می خواهید این کار را ادامه بدین به جای اینکه توجیهی برای قضیه بیارید بهتر است به انتقاد های spiderman2007 گوش کنید و درفکر تصحیح اشتباهاتتون باشید.
موفق باشید.

sonic20

کاربر سایت
Apr 11, 2013
37
نام
رضامهدیان
اینم یه کاور از جلد دو.دوستان اون جلد یک واسه تست بود.گیرندین دیگه.جلد دو عملی روش کارمیکنیم!اینم یه عکس از کاورجلد2.کیفیت اصلیش رو تو خود مجله خواهید دید:
27336478542636477470.png

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
اینم یه کاور از جلد دو.دوستان اون جلد یک واسه تست بود.گیرندین دیگه.جلد دو عملی روش کارمیکنیم!اینم یه عکس از کاورجلد2.کیفیت اصلیش رو تو خود مجله خواهید دید:

دوست عزیز جلد اشتباهه ، باید بنویسین شماره 2
هنوز هم سطح طراحی خیلی پائین هست ، یکم به تاپیک های دیگه این بخش سر بزنین و کاور مجلات دیگه رو ببینین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر