اضافات Sims 2

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نام
سایه
نوشته شده توسط mohandes_register:
نایت لایف و یونیورسیتی چرا نیومد مشهد؟؟؟
سفارش بده از تهران برات بفرستن . خواستی بگو خودم برات رایت کنم بفرستم .

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
نایت لایف و یونیورسیتی چرا نیومد مشهد؟؟؟
من از هر کدوم یه دونه اضافی دارم. خواستس یه ندا بده واست پست کنم.

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
سلام دوستان عزیز:
من چیزی برای گذاشتن بازی سیمس ندارم ولی مشکلی دارم در نصب بازی the sims2 night lift من سی دی این بازی رو از شرکت دی سی تهیه کردم ولی اخر نصب می خواهی نصب کنی میگه سیدی 4 رو سیمس 2 رو بزارید من در اینجا مشکل دارم چظوری مشه این کارو کرد کمککککککککک

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
!!

آقا خجالت دادين.من شما رو تو زحمت نميندازم.اين فرستادنش چجوريا ميشه بايد به كي بگم كجا پول بريزم؟
مهندس جان چه زحمتی ؟؟ فرستادنش هم پولی نیست آدرسیه یعنی آدرس و کد پستی بده که برات پست کنم . همین .اگه چیز دیگه ای هم خواستی بگو که با اینا بفرستم. توی بازارچه یه لیست دی وی دی مجانی هم گذاشتم .

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
من چاكرتم.شما شماره حساب بده منم تا موقع ميگردم دنباله صندوقه پستي ببينم شمارش چيه.دستت درد نكنه.در ضمن تو يه بازارچه رو هم الان يه نيگا ميندازم.

Nuclear

کاربر سایت
Mar 19, 2006
24
در نصب بازی the sims2 night lift من سی دی این بازی رو از شرکت دی سی تهیه کردم ولی اخر نصب می خواهی نصب کنی میگه سیدی 4 رو سیمس 2 رو بزارید من در اینجا مشکل دارم چظوری مشه این کارو کرد
سلام دوستان اتفاقا منم یه همچنین مشکلی دارم البته در نسخه دانشگاه اگه میشه کمک کنید در ضمن نسخه جدید بازی هم داره میاد با نام Open For Bussines نسخه بعدی اون هم با نام Family Pack داره میاد که فکر نکنم دیگه احتیاجی به دانلود کردن دونه به دونه اضافات داشته باشین راستی جریان این پست ها چیه پولشو کجا بریزیم ؟؟ آدرس به کجا بدیم !!! سازمان جاسوسی ؟؟ :p

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
The Sims 2 Christmas Party Pack

نوشته شده توسط Nuclear:
سلام دوستان اتفاقا منم یه همچنین مشکلی دارم البته در نسخه دانشگاه اگه میشه کمک کنید در ضمن نسخه جدید بازی هم داره میاد با نام Open For Bussines نسخه بعدی اون هم با نام Family Pack داره میاد که فکر نکنم دیگه احتیاجی به دانلود کردن دونه به دونه اضافات داشته باشین راستی جریان این پست ها چیه پولشو کجا بریزیم ؟؟ آدرس به کجا بدیم !!! سازمان جاسوسی ؟؟ :p
یک سی دی 4 سیمز 2 همراه بازی هست که در دانشگاهی سی دی سوم هست که باید اونو بزارید.
توی این تاپیک زیر هم آموزش کاملش رو گذاشتم.
http://forum.hamedsoft.com/threadt233.html
------------------------------------------------------------------
این پک مجموعه ای از وسایل مربوط به جشن کریسمس هست البته یکم قدیمیه!!!:cheesygri
این پک به صورت یک فایل تورنت هست برای آشنایی با فایل های تورنت و طرز استفاده از آنها به تاپیک زیر بروید.
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=112
سایز : 80 مگابایت
دانلود

آخرین ویرایش:

Nuclear

کاربر سایت
Mar 19, 2006
24
دستت درد نکنه گریم ریپر جان ولی تو اون پست گفته بودی به جای سی دی 4 سی دی 3 رو بزاریم من گذاشتم ولی هر چی روی Ok کلیک میکنم برنامه Update نصب نمیشه چیکار کنم ؟؟ در ضمن سی دی من هم مال شرکت HRB هست دستت درد نکنه

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
نوشته شده توسط Nuclear:
دستت درد نکنه گریم ریپر جان ولی تو اون پست گفته بودی به جای سی دی 4 سی دی 3 رو بزاریم من گذاشتم ولی هر چی روی Ok کلیک میکنم برنامه Update نصب نمیشه چیکار کنم ؟؟ در ضمن سی دی من هم مال شرکت HRB هست دستت درد نکنه
منظورم سی دی 3 ای که همراه با University هست رو بزار(در صورت وجود)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر