بحث و تبادل نظر در مورد سری Prince Of Persia

بهترین نسخه ی این سری(نسخه های Arcade را شامل نمی شود)

• مجموع رای دهنده‌ها
    164

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
بیام این تاپیک را از زیر گرد و خاک بکشم بیرون!!:D
تو سایت ps army لینک های مستقیم تمام نسخه (به جز دو نسخه اول که بازی 2 بعدی بود) قرار گرفته شده.
دوستانی که نتونستن این بازی را تجربه بکنن و از نعماتی همچون Sands of Time و یا Warrior Within بی نصیب بودن، می تونن برن اینجا و بازی را دانلود کنن.
البته اولین نسخه سه بعدی بازی هم قرار داده شده که اونهایی که اعصاب ضعیفی دارن، بهشون پیشنهاد نمی شه! چون مراحل انتهایی اعصاب فولادی می خواد!:|

100.000

کاربر سایت
Aug 30, 2013
27
منم از طرفداران این سری هستم. هر چند خیلی دیر بازی کردم.
به جز شماره 4 همه رو بازی کردم.
زنده باد پرنس لعنت به داهاکا هر چند SOT به نظر من از همه جالب تر بود.
عاشق اخر بازی هستم

H.E.S

کاربر سایت
Jul 13, 2013
74
خب منم به ww رای دادم لامصب چی چی بود خدااااااا...!
واقعا آهنگ های ناب و انواع شمشیرهایی که با اسم های اساطیر باستانی ایران معرفی میشدن و انواع و اقسام فنهای مشکل و پیچیده می تونه یک بار دیگه این عنوان و به دوره شکوه خودش برگردونه!

ای کاش میشد بازم یه دنباله مثل نسخه دوم بسازن
مثلا پرنس توی قصر خودش روی تختش خوابیده که یه خواب بد می بینه که دهاکا داره دنبالش میکنه (درست مثل اول نسخه دو) بعد که با سراسیمگی و ترس از خواب بیدار میشه احساس میکنه دچار یک بیماری توهمی شده که با مشورت با اون پیرمرد مهاراجه به این موضوع پی میبره که بر اثر ضربه ای که به داهاکا وارد کرد یک شکاف بزرگ دیگه ای در زمان بوجود آمد و برای بستن آن شکاف و خلا زمان که باعث پیری زود رس او میشود (برای توی شیشه کردن داهاکا) یک بار دیگه عزم سفر به جزیره زمان میکند!

شما هم اگه داستان خوبی به ذهنتون میاد بیاین بنویسین بلکه یکم خاطرات اون موقع ها دوباره زنده بشه!
من 14 ساله که بازی میکنم اما واسه من هیچ بازیی هنوز هم مثل نسخه ww مرموز و افسانه ای و ماندگار نبود ...!

msbazicenter

کاربر سایت
Sep 19, 2008
3,690
نام
مرام آدم مهمِ نه اسمش
سلام
2 سال پیش به یکی از دوستان گفتم بیاد همچین تاپیکی بزنه. جاش خالی بود انصافاً.
به نظر بنده ارزش مهم شدن رو داره این عنوان

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
می بینم که پرچم WW بالاست به به.
مهم ترین نکته ای که WW برای من داشت این بود که منو با موسیقی هوی متال آشنا کرد، عجب موزیکی داشت. هنوزم که هنوزه گوش میدم.:x

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,814
رو دست WW نیومده و متاسفانه نخواهد آمد ، نمیدونم چرا دیگه بازی هیچ وقت شبیه نسخه دوم نشد ، این شماره یه سرو گردن از همه شماره ها توی سری بالاتر بود ، کلی هم فنون مختلف داشت که واسه یادگیری همشون باید آدم کلی تمرین میکرد ، ریتم موسیقی هم تو شماره های بعدی عوض شد:| ، شمشیر دوم که میتونستی تو شماره دوم تعویضش کنی ، پرتش کنی عوض شد کلا :|
این شماره بازیی که راه نداره اصلا سالی یه بار بازی نکنم ، عالیه

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
angry-fist-smiley-emoticon.gif

چرا نتیجه نظرسنجی این جوریه؟
آخه Sands of Time این قدر تعداد رای هاش کمه؟
من این نظر سنجی را نمی خوام!!
computer-smash.gif

msbazicenter

کاربر سایت
Sep 19, 2008
3,690
نام
مرام آدم مهمِ نه اسمش
سلام
angry-fist-smiley-emoticon.gif

چرا نتیجه نظرسنجی این جوریه؟
آخه Sands of Time این قدر تعداد رای هاش کمه؟
من این نظر سنجی را نمی خوام!!
computer-smash.gif
شاید دلیل عمده‌ش، داستان و گیم پلی جذاب‌تر شماره 2 باشه.
سکانس گفتگوی پرنس با پیرمرد بعد از افتادن پرنس تو دریا هنوز هم جذاب و خاطره‌انگیزه.
مخصوصاً بازی با زمان و استفاده از دنیای موازی خیلی زیبا کار شده بود.

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,814
من خودم عاشق WW م ، چون باید همینجوری میشد ، یه پیشرفت خیلی خوبی داشت نسبت به 1 از همه لحاظ ، ولی خوب استفاده از Dagger و Replay توی SOT هم برای اولین بار لذت خودشو داشت ، هیچ وقت یادم نمیره ، بازی SOT فقط با گرافیکهای FX مطابقت داشت ، منم اونموقع یه 64 MX داشتم که خدایی سر هیچ بازیی آخ نمیگفت ولی سر SOT کند بود بازی ، فریم روی 10 12 بود ، اصلا یه چیز فاجعه ، ولی خوب من همونجوری تا آخرش رفتم ، با اینکه دهنم سرویس شد ولی خیلی حال داد ، Prince های کلاسیک هم خیلی خوبن ، مخصوصا بازسازی شماره اولش روی IOS خیلی حال میده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر