مشکل با طول کابل مانیتور D-Sub

dvb_hamed

کاربر سایت
Jan 28, 2008
66
دوستان،یه مانیتور LCD Benq 22 دارم و می خوام با یه کابل 3 متری D-sub به کارت گرافیک وصلش کنم ولی وقتی از کابل بالای 1.5 متر استفاده میکنم تصویر شدیدا نویز دار میشه و شبیه تلویزیون های قدیمی توش خط میافته و بالا پایین میره
حتی از کابل 1.8 متری هم استفاده کردم همینجوری شد
با 4 تا کابل مختلف تست کردم و هر وقت کابل بیشتر از 1.5 متر شد دقیقا این اتفاق افتاد
تورو خدا کمک کنید.تا حالا 50 هزار تومن (4 تا ) پول کابل دادم ولی همشون مشکل دارن

dvb_hamed

کاربر سایت
Jan 28, 2008
66
خب دوستان،خودم متوجه ی مشکل شدم
ایراد از برقی هست که بدنه ی کیس داره.زمانی که فازمتر رو به کیس وصل میکنم چراغش روشن میشه و بعد چند ثانیه کم کم نور چراغ کم میشه و خاموش میشه.مثل اینکه برق در جایی ذخیره بشه و بعد کم کم تخلیه بشه
زمانی که یه سیم به بدنه وصل میکنم و سر دیگر سیم رو به لوله گاز متصل میکنم نویز تصویر خیلی کمتر میشه.بهتر از اون اینکه وقتی از D-Sub دارم استفاده میکنم و کابل HDMI رو به خروجی کارت گرافیک و ورودی تلوزیون وصل میکن کلا نویز از بین میره(HDMI شبیه سیم ارت عمل میکنه)
زیر مادربرد رو مقوای نازک گذاشتم و تمام جای پیچ های مادربرد به کیس رو چسب کاغذی چسبوندم و هر جا که بگی عایق بندی کردم ولی باز بدنه برق داره.
میشه بگید ممکنه از کجا برق به بدنه متصل باشه؟

dvb_hamed

کاربر سایت
Jan 28, 2008
66
با احتیاط خیلی زیاد پاور رو هم چک کن.
فقط خیلی مواظب باش.

پاور رو باز کردم و زیر بدش کاغذ مقوایی کذاشتم و زیر پیچ هاش هم واشر پلاستیکی ولی باز برق داره.
آسیب به قطعات کیس نمیرسه؟چون من 2 روزه یه گرافیک جدید خریدم و کلی هم پولش رو دادم

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
چرا آسیب میزنه.
بد جوری هم میزنه. نکنه ایراد از گرافیکت باشه ؟
دونه دونه همه جا رو چک کن تا ایراد رو پیدا کنی.
در ضمن همیشه وقتی خودت پیش کیس هستی روشنش بزار.
مال دوست من بوردش آتیش گرفته بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر