با Ps2 انلاین بازی کنیم!!

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
sorry for English
Jack Sparrows Jan shoma faghat ye cable Cross mikhay chon PS2 shoma az in SLim hast
یعنی اگه من این کابل کراس رو یه سرشو به ps2 خودم و سر دیگشو به اون یکی ps2 وصل کنم حله!!!:cheesygri
حالا این کابل چجوریه چه شکلیه از کجا میشه خرید و قیمتش؟؟؟:confused:
با تشکر:biggrin1:

Leonard Cohen

کاربر سایت
Oct 14, 2006
464
(اگر چراغ روشن نشد .ایراد از کابل شماست و یا ممکن است کابل شما از نوع Patch Cable باشد که برای این منظور مناسب نیست)Cheers
Peace on Earth
سلام
اول اینکه مرسی
دوم اینکه کدوم چراغ روی ps2 باید روشن بشه؟ چراغ لن مودمم روشن شد امل کانکشنی به اسم ps2 ایجاد نشد
این کابل که شما میگید یعنی چی از کجا باید بفهمم که چه کابلی بلید بگیرم؟:(

Digital Dreams

کاربر سایت
Aug 4, 2006
129
دوستان یک سوال داشتم، یه چند روزه که در قسمت Online در زمان چک کردن DNAS پیغام Error -105 ظاهر میشه و در ادامه اگر صحیح نوشته باشم عبارت DNAS Authentication Server has timed out درج میشه می خواستم بدونم آیا دوستانی که Online بازی میکنن اخیرا با چنین پیغامی مواجه شدن یا خیر؟ ضمنا از دیسک ارجینال استفاده شده. ممنون

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
دوستان یک سوال داشتم، یه چند روزه که در قسمت Online در زمان چک کردن DNAS پیغام Error -105 ظاهر میشه و در ادامه اگر صحیح نوشته باشم عبارت DNAS Authentication Server has timed out درج میشه می خواستم بدونم آیا دوستانی که Online بازی میکنن اخیرا با چنین پیغامی مواجه شدن یا خیر؟ ضمنا از دیسک ارجینال استفاده شده. ممنون

من که مواجه نشدم
ولی اینجا لیست ارورها هست
http://forums.afterdawn.com/thread_view.cfm/368071
فکر کنم سرعتت مناسب نبوده

-105 sceDNAS2_SS_SESSION_TIME_OUT
Session timeout. "DNAS Error (-105) Connection to the network authentication server has timed out. Please try again later."

مرسی

Profession@l

کاربر سایت
Mar 5, 2009
98
اون دو تا سایت که برای پیدا کردذن کد بازی ها قبل از رایتشون بود اصلا باز نمیشن به ف ی ل ت ر هم ربطی نداره، کسی جدبدا اقدام کرده؟

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
کسی اطلاعی نداره؟ ممنون میشم یکی کمک کنه

اینجا یک سری dnas کد برای بازیای پال هست.
دقیقا برای چه بازیی و ریجن ps2 و بازیتون چیه؟
الان اکثر سرورای بازیایی که انلاین داشتن از کار افتاده.

موفق باشید

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
درود
دوستان من سيم شبكه رو وصل كردم ميخواستم بپرسم چطوري بايد بتوانم به اينترنت وصلش كنم؟
البته اينترنت پر سرعت ندارم ميخواهم با ديال آپ كار كنم سيم شبكه هم دارم قبلا براي دو تا كامپيوتر استفاده ميكردم الان وصلش كردم به دستگاه منتها چيزي دريافت نميكنه
قرار است كه با برنامه كد بريكر كد هاي بازي ها رو آپديت كنم
كسي هست كمكي كند؟

آخرین ویرایش:

moinmz17

کاربر سایت
Aug 28, 2012
1
سلام ببخشيد كه بعد از گذشت چند سال از شروع اين تايپيك اين نوشته را مينويسم اميدوارم يكي باشه كمكم كنه آخه من نميتونم توي سايت گفتگو جديد ايجاد كنم خب بگذريم من چند وقت پيش روي كنسولم linux نصب كردم ولي نميدونم چرا نميتونم با مرورگر linux به اينترنت وصل بشم مدل كنسولم SCPH-77004 هستش و اينكه يه ADSL2+ ethernet/usb modem router دارم ميشه بگين چه جوري ميشه به اينترنت وصلش كرد در ضمن من از طريق بازي باتلفيلد 2 در قسمت آنلاين يه network configration درست كردم ولي نميدونم چرا كار نميكنه راستي من روش نصب لينوكس رو از لينك زير پيدا كردم ميخواستم بدونم آيا اين روش همان روشي هست كه شما در نصب لينوكس انجام داديد؟ لطفا مرا راهنمايي كنيد با تشكر
How to boot PS2 Linux (without a sony ps2 kit) + connect to internet - YouTube

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
خیلی دوست دارم بدنم هنوزم میشه باا ps2 انلاین بازی :d

---------- نوشته در 01:10 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:08 PM ارسال شده بود ----------

امکان پذیره :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر