همه چیز درباره Counter-Strike: Source

kamivh1

کاربر سایت
Aug 29, 2010
198

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
براي بازي آنلاين در سرورهاي ايراني بايد کانتر شما ورژن 34 باشه که ميتونيد از لينک زير که تست شده دانلود کنيد :
دانلود بازی کانتر (نسخه جدید مخصوص شبکه های Lan و گیم نت) - Counter Strike Source v.34 - دانلود رایگان
هم اکنون سرور ايراني که دوستان در اون بازي ميکنند سرور زير هست آيپيش رو نوشتم :
10.144.45.179:27016

warriors

کاربر سایت
Apr 16, 2009
4
آموزش آنلاین بازی کردن کانتر استریک سورس (Counter Strike Source)

به نام خدا , سلام

سرور کانتر سورس 2010 یا همان v34 سایت جنگجویان راه اندازی شد , کسانی که بازی را ندارند میتوانند از لینک دانلودی که در زیر قرار داده شده است بازی را دانلود کنند , در کل چون فایل ها و نقشه های زیادی به بازی اضافه شده است , پیشنهاد میکنیم کسانی که بازی را دارند نیز دانلود کنند تا بتوانند بدون مشل آنلاین بازی کنند . به همگی اطمینان میدهم که سرور توسط بنده دارای کانفیگ بسیار حرفه ای میباشد , امکاناتش نیز نسبت به سایر سرورها بیشتر میباشد. برای دیدن قوانین و امکانات سرور به این لینک مراجعه فرمایید .

آی پی
کانتر سورس جنگجویان :
87.107.121.147:27015

نگران بسته شدن ناگهانی سرور نباشید , سرور به طور 24 ساعت ران میباشد.

توجه :

1- مشکلات نصب , اجرا و سرور را فقط در این تاپیک بیان کنید . (فقط در صورتی که کانتر را از لینک های زیر دانلود کرده باشید به مشکلات نصب و اجرا رسیدگی خواهد شد.)2- لطفا قبل از دانلود بازی پینگ خود را در این سایت با تهران یا دیگر شهر های ایران چک کنید , اگر بالای 150 بود یعنی پینگ شما برای آنلاین بازی کردن مناسب نیست , اگر زیر 150 بود یعنی متوسط و کمی لگ خواهید داشت و اگر زیر 100 بود بدون مشکل میتوانید بازی را بصورت آنلاین بازی کنید . پیشنهاد میشود پینگ رو حداقل 3 بار تست کنید و هنگام تست هر دانلود یا آپلودی دارید را Stop کنید تا پینگتون بدون مشکل تست شود.
3- نام کاربری خود را حتما در این تاپیک اعلام کنید , در صورت نبود نام شما در لیست , بعد از بن شدن Unban نخواهید شد.

ورژن پچ : 1.0.0.34
ورژن بازی : (3945) (240)
آخرین آپدیت : 12:47:15 Aug 26 2009

ورژن پروتکل : 7

حجم کلی بازی : 1.21 گیگابایت

لینک دانلود بازی از چند سرور :

پارت 1 - 700 مگابایت
: | rodfile | filecloud | uptobox | hipfile |
پارت 2 - 550 مگابایت : | rodfile | filecloud | uptobox | hipfile |

لینک دانلود آپدیت بازی :

آپدیت 115 مگابایت : | rodfile | filecloud | uptobox | hipfile |

توجه : این آپدیت شامل مپ های جدید , آهنگ های اتمام جدید , تعدادی اسکین و فیکس آی پی جدید سرور میباشد. دانلود این آپدیت برای بازی کردن در سرور الزامی میباشد , زیرا دانلود آنها از داخل بازی زمان بر است.

تذکر مهم : این آپدیت فقط برای کاربران سایت میباشد ، از دادن آپدیت به دیگران جدا خودداری فرمایید (حتی برادر خود) در صورت مشاهده ، کاربر خاطی هم از سایت و هم از سرور کانتر جنگجویان به طور دائم خواهد شد. اگر دوستی دارید که درخواست آپدیت دارد میتوانید لینک این صفحه را به او معرفی کنید تا در صورت تایید صلاحیت کاربر ، لینک دانلود برای او نیز فرستاده شود .

توجه : این آپدیت کاملا رایگان میباشد و شما میتوانید بعد از دانلود بازي آپدیت را از طريق این لینک از ما درخواست کنید .

حداقل سیستم مورد نیاز برای بازی :

سیستم عامل : XP , Vista , 7
رم : 512
گرافیک : 256
سی پی یو : Intel Pentium 4
فضای هارد : 3 گیگابایت

تصاویری از محیط بازی که توسط بنده گرفته شده :

توجه :
کیفیت تصاویر HD و اندازه آنها 1366x768 میباشد .

قوانین و امكانات سرور جنگجویان | كد های قابل استفاده در سرور جنگجويان

توضیحات : بعد از دانلود بازی , آن را نصب کرده , وارد بازی شده و گزینه ی اول (Warriors Server) را میزنید تا بتوانید وارد سرور شوید , هیچ احتیاجی به اضافه کردن آی پی هم نیست.

توجه : ممکن است در آینده آپدیتی برای این کانتر در سایت گذاشته شود که در صورت عدم دانلود آن نمیتوانید وارد سرور شوید . پس آدرس سایت جنگجویان را برای دریافت آپدیت ها به یاد داشته باشید , آپدیت ها در همین تاپیک به پست اول اضافه خواهند شد.

سرور در تاریخ 1391/11/20 و صبح روز جمعه افتتاح شده است .

تذکر :
کپی این آموزش بدون ذکر منبع غیر مجاز و از لحاظ شرعی نیز حرام میباشد ، ما نیز رضایتی از این موضوع نداریم .

منبع

KnKing Gamer

کاربر سایت
May 11, 2013
57
نام
امیر
سلام من چیزایی که تو سایت Iran Bax بود رو انجام دادم SXE دانلود کردم Patch دانلود کردم نصبشون کردم ری استارت هم کردم .ولی وقتی SXE رو باز کردم و میرم تو کانتر سرور رو می نویسم و میرم تو سرور تیم رو انتحاب می کنم از سرور میره بیرون ارور میده می نویسه : Kicked : SXE Injection Required

چیکار کنم من که نصب کردم اجرا هم کردم​

rezaasghary

کاربر سایت
Sep 17, 2012
25
براي بازي آنلاين در سرورهاي ايراني بايد کانتر شما ورژن 34 باشه که ميتونيد از لينک زير که تست شده دانلود کنيد :
دانلود بازی کانتر (نسخه جدید مخصوص شبکه های Lan و گیم نت) - Counter Strike Source v.34 - دانلود رایگان
من از اینجا دانلود کردم ولی هیچ سرور ایرانیی نمیتونم اد کنم چیکار کنم؟

warriors

کاربر سایت
Apr 16, 2009
4
سلام

من یه نسخه GLOBAL OFFENSIVE دارم که با شبیه ساز ویندوز تونستم بازی کنم. یعنی یه سیو از ویندوز کسی که بازی را اجرا کرده است.

در مورد add کردن سرور ها هم احتیاجی نیست . کافیست فقط آپدیت زیر را با حجم 3 مگابایت روی کانتر سورس نصب کنید :

CSS Mini Update.exe

یا حق

Saeed Gamer

کاربر سایت
Sep 4, 2010
613
نام
سعید
سلام دوستان

نمیدونستم کجا سوالم رو بپرسم اینجا پست زدم. اگه تاپیکی در این مورد هست بهم بگین.
چطور میشه چند تا لپ تاپ رو شبکه کرد و مثلا این بازی رو دور همی نشست بازی کرد با رفقا؟

کلا چه بازی هایی این قابلیت رو دارن؟

aliakbar_b

کاربر سایت
Jul 8, 2008
225
نام
علی اکبر
من این نسخه رو نصب کردم ... ولی واسه آنلاین بازی کردن ، هر سروری رو میزنم add نمیشه ! هیچی نمیاد توی لیست . چیکار کنم ؟

rko4all

کاربر سایت
Sep 1, 2013
1
سلام آقا ما عضو شدیم یه تاپیک بزنیم دیدیم دسترسی نداریم کلی گشتم این تاپیک رو گیر اوردم. مطلبم رو همین جا میزارم ولی ای کاش اجازه میدادین تاپیک بزنم .

آی پی سرور مستر : 10.30.33.219:27009

دانلود بازی کانتر استرایک ۱٫۶ و طریقه آنلاین بازی کردن*ابتدا شما باید بازی Counter Strike 1.6 را بر روی کامیپوتر خود نصب کنید .(ترجیها Non-Steam)طریقه تهیه Counter Strike 1.6:1.برای دانلود کانتر استرایک اینجا کلیک کنید.۲٫تهیه سی دی Game از گیم نت ها.ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ*پس از نصب Counter Strike 1.6 بر روی کامپیوتر خود حالا موقع نصب پچ بر روی Counter Strike است.طریقه تهیه Patch Cs 1.6 :1.برای دانلود پچ اختصاصی MasterMovie اینجا کلیک کنید.*نکته: در صورت دریافت اخطار از آنتی ویروس خود ،اخطار را Ignore کرده و به پچ امکان اجرا شدن را بدید ، این اخطار به دلیل فایل های .exe موجود در پچ می باشد.*نکته:باید Patch رو دقیقا همون جایی که کانترو نصب کردید ,نصب کنید.مثال : “C:\Program Files\Valve”ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ.حالا باید Sxe-Injected رو نصب کنید, Sxe-Injected یک آنتی چیت هست و برای ورود به بیشتر سرور ها باید اینو داشته باشید.طریقه تهیه Sxe-Injected :1.برای دانلود نسخه کاربر Sxe-Injected اینجا کلیک کنید.ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــپس از انجام این سه مرحله شما برای بازی کردن آماده اید ولی باید به نکات زیر توجه کنید:* پس از نصب CounterStrike 1.6 و Patch و Sxe-Injected شما باید Pc خود را Restart کنید.*به اینترنت وصل شوید.*برنامه ی Sxe-Injected رو اجرا کنید و Minimize کنید.*بر روی Shortcut کانتر کلیک کنید و وارد بازی شوید.*برای اتصال به سرور از منوی بازی روی Find Server بروید و سپس Favorits رو انتخاب کنید و بعد روی Add Server کلیک کنید و یکی از Ip ها را وارد کنید.
*بر روی یکی از سرور ها کلیک کنید و وارد بازی شوید.

آی پی ما : 10.30.33.219:27009

goodi

کاربر سایت
Jun 18, 2011
132
نام
محمد
سلام.اقا warriors ورژن شما رو دان کردیم ولی وقتی رو بازی کلیک می کنم این ارور رو میده چند نسخه دیگه هم که گرفته بودم این ارور رو میدادن.سلام چند بار نصب کردم تو درایو دیگه هم نصب کردم باز همون ارر رو می ده البته قبلا بازی می کردم تا اینکه یه بازی دان کردم تا خواستم برم تو بازی زد buddha.dll missing بعد که ارور رو رو درس کردم یه ارور دیگه داد بهد که خواستم برم کانتر این ارور رو داد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر