سوال در رابطه با راه اندازی شبکه گیم نت(xbox) و نرم افزار مدیریت شبکه

x360gamer

کاربر سایت
May 26, 2010
18
نام
Hossein
سلام دوستان
قصد دارم یه گیم نت Xbox بزنم همه چیشم ردیفه فقط موندم این مدیریت تایم و هزینه و... ایناشو چیکار کنم؟!
من قبلا تو صادقیه یه گیم نت ایکس باکس میرفتم که اول بازی میکردی بعد موقع حساب کردن شماره دستگاتو میگفتی و اون از سیستم نیگا میکرد و میگفت مثلا فلان قدر شده.
برنامشم به این صورت بود که قیمت پایه رو بر حسب ساعت بهش میدادی و از لحظه ای که دستگاهت روشن میشد حساب میکرد.ولی متاسفانه من اسم برنامشو نمیدونم و اون گیم نته هم الان جمع شده!

اگه سیستمم کامپیوتر بود راحت از Gameport یا Smart launch استفاده میکردم ولی موندم ایکس باکسو چیکارش کنم؟؟!
حالا دوستان اگه اسم اون نرم افزارو میدونید خواهشا دریغ نکنید و منو راهنمایی کنید.(چگونگی کار باهاشم یه توضیح مختصر بدید)
باتشکر قبلی از تمامی دوستان...

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
جالبه من اولین باره میشنوم چنین چیزی رو. البته فکر می کنم که با سیستم PC خیلی فرق داره این موضوعی که شما می گی. اون سیستم PC به صورت اکانتی هست و بر حسب اکانت قیمت رو محاسبه می کنه.

اون گیم نت کنسولی که شما رفته بودی فک می کنم به صورت دستی تو سیستم شماره کنسول و ساعت شروع رو می زده نه اینکه مثلا به محض اینکه شما کنسول رو روشن کنی، اتوماتیک تو سیستم ثبت بشه! فک کنم منظور شما این باشه؟

اگر اتوماتیک بوده باشه من تا حالا چنین چیزی نشنیدم :D

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
سلام دوستان
قصد دارم یه گیم نت Xbox بزنم همه چیشم ردیفه فقط موندم این مدیریت تایم و هزینه و... ایناشو چیکار کنم؟!
من قبلا تو صادقیه یه گیم نت ایکس باکس میرفتم که اول بازی میکردی بعد موقع حساب کردن شماره دستگاتو میگفتی و اون از سیستم نیگا میکرد و میگفت مثلا فلان قدر شده.
برنامشم به این صورت بود که قیمت پایه رو بر حسب ساعت بهش میدادی و از لحظه ای که دستگاهت روشن میشد حساب میکرد.ولی متاسفانه من اسم برنامشو نمیدونم و اون گیم نته هم الان جمع شده!

اگه سیستمم کامپیوتر بود راحت از Gameport یا Smart launch استفاده میکردم ولی موندم ایکس باکسو چیکارش کنم؟؟!
حالا دوستان اگه اسم اون نرم افزارو میدونید خواهشا دریغ نکنید و منو راهنمایی کنید.(چگونگی کار باهاشم یه توضیح مختصر بدید)
باتشکر قبلی از تمامی دوستان...

احتمالا نرم افزار اختصاصی بوده . میتونی با یه برنامه نویس در این رابطه صحبت کنی . قطعا اگر بشه به صورت APP های مخصوص ایکس باکس نوشته بشه که عالی میشه . اما اگر هم نشه میتونه طوری برنامه رو برات بنویسه که با روشن شدن مانیتور زمان و محاسبه کنه و قیمت و ... رو .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر