از خريد PSVITA خود راضي هستيد؟؟؟

از خريد PSVITA راضي هستيد؟؟؟

• بله

رای‌ها: 83 45.6%
  • خير

رای‌ها: 54 29.7%
  • هم آره هم نه

رای‌ها: 45 24.7%

• مجموع رای دهنده‌ها
    182

bewin

کاربر سایت
Jul 6, 2013
495
من اولاش که گرفته بودم خیلی راضی بودم.الان با این وضع قیمتا داره گوشه خونه خاک میخوره!نمیتونم براش بازی بخرم.یه psn 50 دلاری شده 190 تومن اونم همش میشه یه بازی خوب با یه مینی گیم!که اصلا به صرفه نیست.ولی میرم بازی شاهکار قرن TLOU رو مفتی دانلود میکنم!:d
آقا لینک دانلودو بده مام دان کنیم

- - -ویرایش - - -

من که نا راضیم یکم فیفا میزنی تا یه هفته انگشتات درد میگیره الانم داره تو کمد استراحت میکنه خواستم بفروشمش دیدم ضرره راستی الان چن دلاره

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
نه زیاد راضی نیستم کمبود گیم وصل نشدن به tv حداقل با دادن یه تبدیل مخصوص اگه وصل میشد مثل pspخیلی بهتر بود بازیهای arخیلی کم میتونستن خیلی گیمها باحالی بسازن برا ویتا با توجه به قابلیت هایی که داره ما فریب أنچارتدا خوردیم خریدیم اما بعد با اومدن شاهکار های گرافیکی مثل cod bo و یک سری گیمهای دیگه نا امیدمون کرد
ساپورت نکردن گیمهای پلی2 اگه حداقل بعضی از گیمها ps2‏ هم قابل اجرا بودن و میومد تو استور خیلی خوب بود
فعلا امیدمون به کیلزونه تا جان تازه ای بده به این ویتای تنها افتاده در گوشه ای از اتاق :|:d

• Like
Reactions: bazicon

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
من که خيلى راضى ام.
فعلا بهترين بازيشم soul sacrifice ه! به معناى واقعى کلمه فوق العادس اين بازى.
هم سخته, هم طولانى , هم خسته نکننده, هم چالش بر انگيز.
gravity rush هم شاهکار بود.
persona 4 golden هم که فوق شاهکاره.
تازه بازى هاى ps4 هم با همون کيفيت از طريق ريموت ميشه بازى کرد.
من که راضيم.

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,934
نام
آرتین
یکسری دوستان ظاهراً Ps3 Handheld میخواستن نه Playstation Handheld واسه همین ناراضیاً
-------------
من به شدت منتظر Killzone , FF X , TEARAWAY و البته عناوینی که قرار تو GC معرفی بشن هستم
+ GOW CO هم تجربش رو VITA قطعاً فوق العادست

• Like

mamad street

کاربر سایت
Mar 28, 2012
362
به نطر من ویتا هنوز جا نیفتاده ولی مطمئن باشین دارن براش بازی میسازن خود سونی تو e3 گفت که تازه از امسال بازیهای خوب براش عرضه میشه و با توجه به اینکه نمایشگاه GC هم در راهه من امید زیادی دارم که سونی چند تا بازی انحصاری و قوی برا ویتا معرفی کنه. تا الان هم به خاطر اینکه تمرکز سونی رو ps4 بوده نتونسته زیاد به ویتا بها بده چون همزمان داره تو 2 جبهه می جنگه .

• Like

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
بنده دو هفته پیش نینتندو 3 دی اس گرفتم دیروز هم ویتا گرفتم ، راضیم چرا نباشم ، یه بازیم واسش گرفتم (به رسم پاسداری فارسی تپه ی خاموشی : کتاب خاطرات) گرافیکش خوبه ، استیل تو دست گرفتنشم خوبه
با 3 دی اس مشکل دارم یکم انگشتای دستم دردمیگیره
واسه قیمت هم باید بگم سوال نپرسید ، من از اشنا گرفتم همه چی رو زیر قیمت خرید خودش حساب کرد بنده خدا.

فقط خداکنه این پی اس 4 تا ماه اینده نیاد و به سرم نزنه برم وی یو بگیرم.(علاقه که زیاد باشه همین میشه دیگه)

• Like

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
ببخشید من ویتا ندارم ولی باهاش بازی کردم و خودکنسول به نظرم تقریبا خوبه و یا حتی خیلی خوب ولی خوب بازیهاش خوبش و یا خیلی خوبش هنوز کم هست به نظرم و شاید و یا احتمالا در آینده بهتر بشه

آخرین ویرایش:

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
یه مسیله هستش اونم اینه کاربرا ویتا مخصوصا تو ایران به خاطر هزینه زیاد بازی ها ناراحتیشون بیشتر از اون وری هاست .
مثلا Soul sacrefice بازی خوبی به نظر میرسه ولی خودم من می ترسم 30 پوند بدم بگیرمش بدم بیاد یا مثلا هنوز خیلی بازی های هستن که بازی نکردم مثل MGS 3 HD
دقیق تر بگم مشکل بازی عامه پسند هستش ! مثلا Uncharted مثل چی همه می خرن ولی سر همین Soul S خیلی ها پشیمون میشن

MOTISOLIDSNAKE

کاربر سایت
Apr 6, 2009
182
نام
SNAKE
خود کنسول به نظرم به عنوان یه دیوایس Handheld خوبه ... به اندازه کافی قوی ، راحت و سریع ...

اما سونی ساپورت خیلی کمی روش داره و من نمیئونم چرا ریسک سرمایه گذاری بیشتر روش رو انجام نمیده. اینجوری شرکت های Third Party هم میترسن سمتش بیان ...

من یه مشکل بزرگی که با OS ش دارم اینه که همه Application ها حتی Friend List و Message و Party و ... به صورت یه Application جدا کار میکنن و با هم تعاملی ندارن ... هر کدوم رو باز میکنی جدا میخواد برای خودش Sign in کنه و حس یکپارچکی به آدم دست نمیده ...

یه مشکل بزرگ دیگش هم هماهنگ نبودنش با PS3 هست ... آخه این چیه که تو PS3 نمیتونی ببینی طرف آنلاین با ویتاش و داره چه بازی رو میکنه ؟؟؟ چرا لیست تروفی های ویتا رو PS3 نمیاد ... یعنی یکپارچه سازیش اینقدر سخته؟؟؟

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر