آموزش PS3Prox Helper برای فرم ویر 2.10 به بالا

T - BONE

کاربر سایت
Aug 24, 2012
369
نام
Hamed
دوستان من امروز از این برنامه دوباره استفاده کردم وسالمه برای اپدیت بازی ها هم میشه ازش استفاده کرد
روشهم خیلی ساده است
1-اول به کمک ps3prox لینک فایل رو میگیرید و با دانلود منجر دانلودش میکنید(تا اینجا ساده است)
2-بعد از دانلود فایل دوباره ps3prox رو به ویتا کانکت میکنید . در ویتا فایل دانلودی رو که pause کردیدی دوباره resume میکنید در قسمت log یه لینک ظاهر میشه با دقت از ابتدایhttp تا انتهای vb لینک رو کپی میکنید اگر در هین کپی کردن فاصله های بیشتر یعنی space رو کپیکنید کار خراب میشه
3-برنامهps3prox helper رو اجرا میکنید لینک که کپی کرده اید رو در قسمت URL پیست میکنید سپس رو ی دکمهی cay nerd کلیک کرده و ادرس فایل دانلودی رو بهش میدید سپس روی دکمهی bay life کلیک کرده تا یک فایل PS3Prox.xmlبه شما بدهد
4-این فایل رو در پوشهی ps vita که معمولا در Documents میباشد ریپلیس(جایگزین) کنید
5-برنامهی ps3prox رو ببندبد و دوباره اجرا کنید و دوباره به ویتا کانکت شوید و از داخل ویتا فایل دانلودی رو ریزوم کنید
6- اگر سرعت دانلود پایین بود چند بار دانلود رو resume & pause کنید باز اگر به نتیجه نرسیدید دانلود رو pause کنید سپس داخل برنامه ps3prox درقسمت replace file روی جدول دوبار کلیک کرده و گزینهی اپدیت رو بزنید ودوبارresume کنید و اگر باز هم به نتیجه نرسیدید دوباره از اول کار هارو انجام بدید
حتما به نتیجه میرسید:d

روی ps3 هم این روش کار میکنه ؟

T - BONE

کاربر سایت
Aug 24, 2012
369
نام
Hamed
ps3 من کپی خوره ولی مطمئا به مشکل بر نمیخوری توی اپدیت ها موقع دانلود بجای پاز کنسل رو بزن و بعد طی مراحل دو باره اپدیت رو استارت کن
مثل قرقی پر میشه

آپدیت ها رو که معمولا با خود دستگاه دانلود میکنم ن الان دمو god of war رو با pc دانلود کردم ولی انتقال نمیده روش شما هم رفتم نشد ...

drkiwi

کاربر سایت
Jul 20, 2009
28
دوستان چون با این روش جدید سونی هر فایل رو روی چند سرور قرار داده (ماهیت فایل یکی هستا) اگر هر بار pause و resume کنید توی log میبینید که قسمت ServerIpAddr عوض میشه IP هاش.
بنابراین وقتی که میخواید فایل xml رو با این برنامه بسازید باید دقت کنید ببینید چه IP توی URLیی که به برنامه ی prox helper میدید هست...
چون اسکریپت xml یی ک ساخته میشه و شما بعد از اینکه xml رو جایگزین میکنید و قسمت Replace رو آپدیت میکنید و بعد از روی ویتا pause و resume میکنید لینک ممکنه تغییر کنه IPش و باید توجه کنید که replace موفق فایل فقط در ازای اون لینکی که xml درست شده match میشه....

پیشنهاد بنده: یک IP خاص رو که روی Log میاد درنظرتون بمونه...xml رو باهاش بسازید...قسمت replace رو update کنید (برا من نیاز ب بستن و باز کردن مجدد برنامه نبود) بعد از روی ویتا pause و resume کنید و قسمت Log رو حتما نگاه کنید...اگر IP لینک یکی نبود دوباره pause و resume کنید تا بالاخره match بشه.

دست برنامه نویس هم درد نکنه :)

T - BONE

کاربر سایت
Aug 24, 2012
369
نام
Hamed
من یک بازی رو باهاش دانلود کردم و انتقال دادم ولی یک آپدیت بتل 3 رو نمیتونم انتقال بدم ... بعد از این که BayLife رو میزنم ارور میده چکار کنم ؟

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
ممنون دوستان ولی من این برنامه م کلا Bay Life رو که میخوام نصب کنم ارور میده , OCX یا dll میخواد . حالا اگه کسی ocx یا dll این برنامه رو واسه Vista 32-bit داره ممنون میشم بزاره چون ارور میده :|

marmolak_peer

کاربر سایت
Apr 16, 2012
63
نام
یونس
نه دیگه کار نمیکنه ... کلا تموم برنامه ها از کار افتادن و فقط وقتتون رو میگیرن ...
باید یه زحمت بکشین و پلی استیشنتون رو چند ها ساعت روشن بزارین تا بازی ها و پچ ها و آپدیت هارو خودش بگیره ....
از دوستان محترم اگه خبری از برنامه های دیگه ای شد خواهشا خبر بدین و لطفا یه فیلم آموزشی هم واسش بزارین تا همه بچه ها یاد بگیرن اینجوری بهتره و سوالات کمتری پرسیده میشه و دغدغه های خیلی ها تموم میشه ... با سپاس

marmolak_peer

کاربر سایت
Apr 16, 2012
63
نام
یونس
خب خوبه.
1.برنامه PS3Prox رو اجرا کن
2.get ip رو بزن و روی ip ت کلیک کن بعد هم start رو بزن
3.برو تو PS3 بازی رو بزار دانلود بشه و pause نکن.
3. اینو دانلود کن http://uploadtak.com/images/a976_Ps3Prox_Helper_v0.rar و احراش کن
4.لینک دانلودی که تو log برنامه PS3 Prox هست رو کپی کن تو قسمت URL و روی cya nerd بزن و محلی که فایل .pkg بازی رو دانلود کردی رو بهش بده
5. روی Bay Life کلیک کن تا پیغام TSM یا یه همچین چیزی بهت بده.بعد همونجا یه فایل XML ساخته میشه
6.برو تو برنامه PS3Prox و قسمت replace files قسمت save XML file to روی browse بزن و فایل XML ای که برنامه helper برات ساخته رو انتخاب کن و save رو بزن .
7. برو تو PS3 و یه بار دانلود رو PAUSE و START کن و تمام

انتقال داده نمیشه کلافه شدیم رفت پی کارش ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر