Kingdom Hearts III

Kingdom Hearts III

ko8w_kingdom_hearts_iii_logo-kingdom-hearts-3-play-as-donald-goofy-riku-or-lea-png-199122.jpg

اطلاعات منتشر شده

۱.پرسیدن چه بازه ی زمانی از 2018 بازی ریلیز میشه که نومورا گفته لطفا منتظر خبرهای بعدی باشین .

۲.نومورا دنیای Toy Story رو از زمان KH 2 میخواسته و برای وجود این دنیا تو نسخه ی ۳ مذاکرات متعدد شده چون یکی از الزامات بوده .

۳.دنیای Toy Story در این نسخه ، بعد از قسمت دوم انیمیشنه و دنیای موازی با سری اصلی محسوب نمیشه و اتفاقات KH 3 درواقع جزئی از داستان اصلی Toy Story ـه .

۴.سازنده های Toy Story از کیفیت ساخت کاراکترا تو KH 3 سوپرایز شدن .

۵.نومورا از همون اوایل ساخت بازی به تیمش گفته که سواری و مبارزه رو با Mech ( ربات عظیم الجثه و ... ) در بازی میخواد و یه مکانیزم متفاوت برای وقتی که به طبقه ای دیگه از Galaxy Toys میرین داره آماده میشه .

۶.دنیای Big Hero 6 هم داره به خوبی پیش میره ولی خبرای مربوط به اون رو باید منتظرش بمونین .

۷.درحالی که تعداد دنیاهای دیزنی در این نسخه نسبت به نسخه ی ۲ کمتره ولی محتوای هرکدوم بیشتره که شامل گیم پلی هم میشه این موضوع .

8-اشاره کردن که مردم هی میگن نومورا خیلی کار رو طول میده و ... که نومورا در جواب گفته تصمیم اینکه موتور بازی سازیشون رو ۱ سال بعد از شروع ساخت بازی به UE 4 تغییر بدن تو رده ی بالاتری از اون گرفته شد که باعث تاخیر زیادی شد و همچنین چالش هایی که از نظر زمان بندی و منابع در Square باهاشون مواجه بودن هم تاثیر داشته .

9-ادامه میده که دلیل این تاخیرها مشکل در تیم ساخت بازی و پروسه ی ساخت اون نبوده بلکه بعضی از تصمیم های کمپانی باعث شده که نتونن طبق زمانبندی مورد نظر پیش برن که از کنترل نومورا خارج بوده .

10-در ادامه در رابطه با دنیاهای دیزنی و سوپرایز نگه داشتنشون توضیح میده که قصد ندارن تا زمان انتشار بازی دنیایی رو مخفی نگه دارن و هدفشون اینه که این دنیاها رو تا زمان انتشار بازی معرفی بکنن همچنین اشاره میکنه به وجود DLC ها در زمان حال و اینکه میتونن با استفاده از اون ها بعد از انتشار بازی محتوا اضافه بکنن بنابراین دلیلی برای سوپرایز نگه داشتن نمیبینه .

11-درمورد DLC ازش سوال شده و اینکه آیا بازی قراره DLC داشته باشه که توضیح داده در حال حاضر هیچ چیز قطعی نیست و نمیتونه وارد جزئیات بشه اما به تیم گفته که در صورت نیاز به ساخت DLC آمادگیش رو داشته باشن . ادامه داده که نمیتونن یک دفعه سیستمی راه بندازن که در اون DLC بسازن برای همین به تیم گفته آمادگی برای این مورد داشته باشن و این نه به معنای تائید وجود DLC و نه به معنای رد اونه .

تشکر از Anonymous M3 بابت ترجمه

-نومورا گفته داستان kingdom hearts 3 تاریکتر و عمیق تر از نسخه های قبلی
-مشکلات چهره شخصیت ها درست میشه و اعضای سابق Organization XIII هم هستن تو بازی
-اون دنیا که Eraqus و Xehanort تو تریلر e3 2013 بودن دنیا اورجیناله
-دنیا Big Hero 6 اخرین دنیا بوده که واسه بازی تصمیم گرفتن و بخاطر همین بخاطر درخواستی که شده بوده تونستن تو 2015 فقط یه ارت اماده کنن
-نومورا گفته به غیر ff vii remake و KH 3 بازی دیگه ای رو کارگردانی نمیکنه ولی درگیر یه چند تا پروژه دیگه هم هست
-در مورد کایری هم گفته که تو یه محیط داره تمرین میکنه برای مبارزه های که پیش رو
-گفته که برای انتخاب دنیا های دیزنی تو بازی اول به چیزهایی نگاه میکنن که فن ها ازش لذت میبرن
-صحنه زمنس و سورا تو تریلر قبلی یه کمی بلندتره
-تنوع زیادی تو گیم پلی بازی هست و اون بخش مکا تو TOY STORY فقط یکی از بخش ها بود

ناشر: Square Enix
استدیو: osaka team
تهیه کننده: Rie Nishi
کارگردان ها: Tetsuya Nomura و Tai Yasue
پلتفرم: ps4,obox one
تاریخ انتشار: 29 ژانویه 2019​

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
وااااااااای! یک نسل آرزو میکردم KH III معرفی بشه، حالا درسته این نسل نشد ولی بالاخره به آرزوم رسیدم! :bighug: برا من کنفرانس بعد از KH III رسما تموم شد! :d
راستی ماکان عنوان رو هم به جای 3 بزاری III عالی میشه:bighug: :d

• Like
Reactions: beshush and Destro

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
بلاخره انتظار به پایان رسید و بهترین بازی بعداز فینال فانتزی که انتظارشو داشتم تایید شد اوففففففف حالا یه نفس راحتی میکشم:d

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
ماکانننننننن جان تو بیا یکمی اطلاعات بذار بابا مردیم ز کف :(
من منتظرم ماکان
وای اصلا باورم نمیشهخ بالاخره بازیش تایید شده

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
اينو جنسيس جان ( :d ) توو بخش اخبار زحمتشو کشيدن منم گفتم بزارم ديگه, با اجازه :d

• انجین بازی Luminous Studio هست.
  • بازی در حال توسعه در استدیو Osaka based هست. و با کارگردانی Tetsuya Nomuraو موسیقی از Yoko Shimomura.
  • بگفته نامورا از ویژوالهای جدیدی برای ساخت دنیاها مختلف با سبک نقاشیهای Disney استفاده شده و نامورا بیشترش رو تلاشه آقای Nozue میدونه.
  • آنقدر ساخت این ویژوالها مهمه بوده که اسمش رو گذاشتن "KINGDOM SHADER". چرا که در هر دنیا شاهد یک SHADER خاص خواهیم بود.
  • ارتباط دوستانه و تنگاتنگی بین تیم توسعه Final Fantasy XV و Kingodm Hearts III وجود داره.
  • تا اینجا یک دمو از بازی ساختن! و نامورا میگه که انصافا دیوانه کننده از آب دراومده!
  • میشه روی بدن دشمنان پرید و ضربه زد. (چیزی مثل صحنه ی انتهایی تیزر معرفی KHIII).
  • مثل قبل دنیاهای زیادی از Disney تو بازی هست به اضافه یک دنیای جدید از Disney که تو سری های قبل نبوده و بعدا معرفی میشه.
61243262800206577481.jpg

• سورا قابلیت پرش بلند (پرواز) رو داره (نامورا با خنده میگه). (همونطور که میدونید معنی سورا شخصیت اصلی بازی به ژاپنی میشه آسمان).
  • سه شخصیت داریم مثل بازیهای قبلی(Soraو Donaldو Goofy) و خوب باز از دنیاهای مختلف گهگاه یک شخصیت به جمعشون اضافه میشه.
  • نامورا به فامیتسو گفته که درباره قابل بازی بودن Riku و Kairi (دوستان سورا) فعلا تصمیم گیری نشده.
  • روی هوش مصنوعی دشمنان کارشده و بسیار مطلوب تر از قبل هستن.
  • در Tokyo Game Show ماه سپتامبر و Disney’s D23 Expo اکتبر در توکیو، حتما اطلاعات بیشتری از بازی خواهیم داد. منتظر اون زمان باشین.
  • در این بازی صحنه های فوق العاده ای خواهیم دید. که تو بازیهای قبلی این سری ندیدم و روشون بحث های زیادی در استودیو شده که به شکلی که خواهید دید دراومدن.
  • این بازی از جایی شروع میشه که kh Drop Distance تموم شد و این آخرین بخش در Dark Seeker saga ست.
  • سورا بدنیال پیدا کردن "کلیدبازگشت قلب ها"ست. و در این مسیر به دنیاهای مختلفی از Disney سفر میکنه.
  • توسعه بازی بر مبنای DirectX 11 است. و بنظر نمیاد بازی بر Wii U بیاد!
  • نامورا یک توضیح میده که Final Fantasy XV زودتر از Kingodm Hearts III خواهد اومد.

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
یه پیشنهاد! نظرسنجی بزارید برای اینکه دوست دارید چه دنیاهای جدیدی به KH III اضافه بشه! اونایی که تا حالا توی هیچکدوم از بازی های این سری نبودن! و چند انتخابی هم باشه! :d

یکی دو روز پیش هم GT یه لیست 10 تایی در این مورد داده بود! :d (البته من قبل از این توی ذهنم بودا ولی تنبلی اجازه نمیداد:-" )

10. Robin Hood
9. Mary Poppins
8. Wreck-It Ralph
7. Indiana Jones
6. Incredibles
5. Duck Tales
4. Muppets
3. Toy Story
2. Who Farmed Roger Rabbit
1. Star Wars

اینا هم میشه به گزینه های نظرسنجی اضافه کرد :
1. Pocahontas
2. Brave
3. Monster Inc./University
4. Hunchback of Notre Dame
5. Treasure Planet
6. Atlantis

در مورد فیلم ها که اصلا اطلاعی ندارم :-" انیمیشن هایی مثل Cars و Wall-E و UP هم هستن(کلا انیمیشن زیاده) ولی دنیاشون جوری نیست که به KH بخوره به نظر من! البته اگر بقیه نظرشون روی ایناست بگن، که بعدا بره برای نظرسنجی:-"
The Princess and the Frog هم که جزو معدود انیمیشن های خفن چند سال اخیر میدونمش:-" هم دوست داشتم بزارم توی لیست بالا ولی به نظرم اینم دنیا بهش نمیخوره:-" و اونقدر هم محبوب به نظر نمیاد! :d دوست دارم حداقل در حد یه Summon حضور داشته باشه توی بازی! :d

البته توی KH IIـی که من بازی کردم، SE نشون داده دست روی هر دنیایی بزاره شاهکار میشه! :d مثلا پو یا پری دریایی! قرار نیست که همشون اکشن بشن! اینا عالی در اومده بودن! :x:bighug:

بقیه هم بیان دنیاهایی که فکر میکنند توی بازی خوب میشه،یا اصلا اونایی که دوست دارن رو توی بازی ببینند لیست کنند تا یه چیزی برای نظرسنجی جور بشه! :d (حداکثر گزینه ها چندتاست؟ :d یه مدیری،دوستی،آشنایی بیاد شفاف سازی کنه :d )

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
Akiba@

یادته 1 سال پیش بهت وعده انونس KH III رو داده بودم ;;):D
بلی بلی! :d ولی من تا قبل از اون شایعات اصلا منتظرش نبودم! یهو شروع کردی به هایپ کردن من آخرشم ضدحال خوردم :| میخواستم همونجا بکشمت :d
ولی امسال بازی که معرفی شد اشک تو چشام جمع شده بود! :((

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
10. Robin Hood
9. Mary Poppins
8. Wreck-It Ralph
7. Indiana Jones
6. Incredibles
5. Duck Tales
4. Muppets
3. Toy Story
2. Who Farmed Roger Rabbit
1. Star Wars

اینا به نظرم خوبن. بقیه یه جورین. سخته درووردنشون به نظرم /:)

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
من دوست دارم راپونزل بیاد تو بازی!:D سلاحش هم همون ماهی تابه باشه!:D

TS هم خیلی حال میده اما اصلا به دنیای KH نمیخوره!

sinanet

کاربر سایت
Jan 8, 2008
174
نام
Sina
wreck it ralph

Toy Story

Incredibles

اینا خوبن. در ضمن یادم نیست آیا توی بازی های قبلی دنیای Lion King هم بود یا نه؟ اونم خوبه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر