تا چه اندازه از کنسولتون راضی هستید .

تا چه حد از Wii راضی هستین ؟

• خیلی زیاد .

رای‌ها: 36 39.1%
  • اگه میدونستم اینجوریه نمیخریدم .

رای‌ها: 3 3.3%
  • از خریدش پشیمون هستم .

رای‌ها: 2 2.2%
  • آشغاله D:

رای‌ها: 5 5.4%
  • من nintendo Wii ندارم .

رای‌ها: 46 50.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    92

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
این تاپیک رو درست میکنم که ببینم این کنسول تا چه حد ارزش خریدن داره .

خود من XBOX360 دارم و 100 % تا آذر ، دی قصد خرید یک کنسول دیگر رو دارم .

البته به احتمال زیاد PS3 می خرم .

ولی شاید هم Wii خریدم . چون :

کپی خور شده .

ارزان تر از PS3 .

لذت بازی کردن باهاش بیشتر .

:::::::::::::::::::::::::::::::::

خواهش میکنم کسانی که Wii ندارند گزینه ی آخر نظر سنجی رو بزنن .

Wii_main_0909-1158254665367-440_330.jpg

آخرین ویرایش:

manouch

کاربر سایت
May 25, 2007
369
نام
امیر منوچهر
راست میگن بازی هاش گیر نمیاد ولی نکه بازی های ps3 خیلی گیر میاد و ارزونه!!!!! :laughing:
به نظرم شما که 360 داری دیگه ps3 میخوای چیکار؟
ویی رو بگیر و باش حال کن.
دلت واسه گرافیک تنگ شد برو 360 بازی کن.
بازی هاش هم دارن روز به روز زیاد میشن.
وست هم که کلی داره.

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
من که خیلی از کنسولم راضیم و بازیاش هم هست. البته نه مثل 360 که زیاد و بروز باشه ولی دات کام بازیاشو میاره و منم همیشه از اون خرید میکنم. به نظر منم Wii بگیری بهتره.

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
من یه سوال دارم. اینکه توی قسمتی که عکس سیوها هست اونجا چند تا مربع هست که عکس سیو ها اونجا قرار میگیره. بعد اگه همه ی اون صفحه پرشه باید چی کار کرد؟ بازم صفحه ی جدید میاد یا باید اون صفحه رو خالی کرد؟

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
من یه سوال دارم. اینکه توی قسمتی که عکس سیوها هست اونجا چند تا مربع هست که عکس سیو ها اونجا قرار میگیره. بعد اگه همه ی اون صفحه پرشه باید چی کار کرد؟ بازم صفحه ی جدید میاد یا باید اون صفحه رو خالی کرد؟

آره فکر کنم، البته من فعلا 2 تاش رو بیشتر پر نکردم ولی به احتمال زیاد با پر شدن همه مربع ها باید بقیه رو پاک کرد، البته میشه از کارت های SD هم برای سیو کردن بازی ها استفاده کرد (همون بالای صفحه save ها عکس SD گذاشته). که اگه یه SD یک گیگابایتی بگیری حالا حالا ها فکر نکنم جا کم بیاری!!! :cheesygri

• Like
Reactions: che-jaleb

PiPPiN

کاربر سایت
Apr 4, 2007
65
وقتی مربعها پر میشه یه دکمه‌ی گرد که داخلش مثبت(+) هست اضافه میشه مثل مال Wii menu و به همون تعداد مربع خالی خواهید داشت و احتمالا اون هم که پر بشه صفحه‌ی بعدی در کار خواهد بود :) ظرفیت ۵۱۲مگابایتی Wii رو دست کم نگیرید.

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
منم وي دارم خيلي باحاله بچه ها من سمناني هستم شما ميگين بازي ها شو از كجا بگيرم و سفارش بدم وست بازي هاش قديمي هست:confused:

سلام!
آره متاسفانه فعلا هیچ جایی بازی های Wii رو به روز نمیاره ، West هم همینطور. فعلا حالا کلی بازی هست که آدم رو سرگرم کنه تا "به امید خدا" وضع بهتر شه...
تا الان یه 30 تایی بازی براش هست که فکر کنم 15 تاش واقعا خوب باشن.

no name

کاربر سایت
Aug 23, 2007
209
نگران سیو نباشین بابا، من فکر میکنم تو همین راهنمای کپی خور کردن دیدم که تا بیشتر از 2000 تا سیو روی مموری جا میگیره.

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
من 360 3 ماه دارم.امروز ویی خریدم.گرافیک نداره ولی بازیاش خییییییییییییییییییییییییییللللللللللللللییییییییییی باحاله.دیوونتون میکنه.روانی میشید بازی کنید.انقدر هیجان داره که حال صفای دنیا و آخرت رو با هم براتون میاره.بوکس وی اسپ.رت رو بازی کردم از نفس افتادم.رد استیل رو بازی کردم ار هیجان نزدیک بود سکته کنم انقدر خوف بود.به نظر من باید یه 360 بگیرید عین من و یه ویی هم کنارش.چون واقعا نداشته باشید یکیشو خیلی ستم و همش حرص بازی های انحصاری رو میخورید.برید بگیرید و حالشو ببرید.
دو تا ایراد داره:hd ساپورت نمیکنه.صدای سه بعدی هم تعطیل.

• Like
Reactions: che-jaleb

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر