انتقال به سرور جدید

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
درود

همانطور که در جریان هستید از تاریخ 92/03/21 تا به امروز که مورخ 92/03/28 است متاسفانه سایت از دسترس خارج بود.

با توجه به مشکلات سرور سایت که در روز های پر ترافیک نمود بیشتری پیدا میکرد، برنامه ریزی شده بود تا بعد از اتمام نمایشگاه E3 جابه جایی و نقل مکان به یک سرور قوی تر انجام بشه، اما متاسفانه درست در اواسط برگزاری این رویداد مهم در صنعت بازی های کامپیوتری سایت به یکباره از دسترس خارج شد و ارتباط با سرور آن به طور کلی قطع شد. بعد از تماس با دیتا سنتر مشخص شد مشکل فنی نبوده و برای رفع آن باید از طریق سرویس دهنده وارد عمل بشیم. بعد از پیگری های مکرر مشخص شد که مشکلات و اختلاف های مالی بین میزبان (دیتا سنتر) و سرویس دهنده منجر به خاموش شدن 150 سرور این شرکت شده که بازی سنتر نیز یکی از آنها بود.

3 روز بسیار سخت و دشوار را پشت سر گذاشتیم و در تمامی ساعات اداری در حال مکاتبه و رایزنی بودیم تا سرور را در اختیار بگیریم و منتقل کنیم و حتی در اواسط کار با توجه به شرایط و ضررهای مالی وارده تصمیم به Down شدن همیشگی بازی سنتر گرفته شد اما در نهایت پس از 3 روز مکاتبه میزبان اصلی رضایت داد تا برای مدت زمان مشخصی سرور در دسترس قرار بگیره تا ما به اطلاعت دسترسی پیدا کنیم و پروسه انتقال انجام بشه. با توجه به شروع تعطیلات آخر هفته در خارج از کشور تهیه سرور جدید با وقفه ای 3 روزه انجام شد تا در نهایت امروز این مهم انجام و سایت به حالت عادی خود بازگشت.

در حال حاضر ایراد هایی کوچکی در ترجمه عبارت ها به فارسی و منو های کاربری دیده میشه که این موارد فردا برطرف خواهند شد.
مشکل رفع شد.

به هر حال بابت مشکلات پیش آمده عذرخواهی میکنیم و امیدواریم با قدرت و کیفیت بهتری نسبت به قبل ادامه بدیم.

موفق باشید
مدیریت بازی سنتر

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
ممنون از زحمات شما;) بازیستر نبود کلا از ساعات اسفاده از اینترنت من کم شده بود:d
بازارسنتر کی برمیگرده؟
نعمت سنتر:d

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
خسته نباشید!
امشب گفتم قبل از خواب با ناامیدی یه بار دیگه چک کنم که دیدم خوشبختانه سایت بالا اومد. موفق باشید.

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,570
نام
بهنام
درود
ممنون واقعا BC نبود از روی ناچار رفتم دوتا سایت عضو شدم که تمامه نظر سنجی هاش درباره ی نفر قبلی بود واقعا که:|
=======
اقا بهزاد premium چی شد کی درست میشه؟:d

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
اگه موقعی که من عضو این سایت شدم زن گرفته بودم ! الان بچه ام می رفت کلاس اول دبستان !!!
بچه ی منو از من نگیرید ! :D مرسی از زحماتتون و این که سایت دوباره برگشت !
به کوری چشم اونایی که نمی تونن بازی سنتر رو ببینن !!!

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
در اواسط کار با توجه به شرایط و ضررهای مالی وارده تصمیم به Down شدن همیشگی بازی سنتر گرفته شد
:-o #:-s
-
سپاس از مدیران برای رفع مشکلات سایت. سرور جدید هم مبارک:d

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
خیلی ممنون از بابت زحمت هایی که کشیدید.
بد موقعی هم سایت از کار افتاد دقیقا وسط E3 !!
البته میشد حدش یه مشکلی هست چون توی این دو روز اخر سرعت سایت شدیدا پایین بود.

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید
حقا میگم که اینترنت بدون بازی سنتر برام اصلا معنا نداشت ممنون که تصمیم درست رو گرفتید و سایت رو نبستید چون واقعا تبدیل میشد به بزرگترین اشتباه تاریخ !! بستن بزرگترین مرجع فارسی دنیای گیم واقعا یه فکر اشتباه بود .

بازم ممنون بخاطر پیگیری هاتون و امیدوارم چرخ بازی سنتر با این سرور جدید حالا حالا بچرخه .

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
در اواسط کار با توجه به شرایط و ضررهای مالی وارده تصمیم به Down شدن همیشگی بازی سنتر گرفته شد
اصن این خط گلب منو درد آورد P:
حوشحالم که سایت دوباره بالا اومد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر