آموزش دانلود بازیها،دموها و پچها از طریق PC برای PS VITA

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
سلام خواهش میکنم راهنماییم کنید من مودم wirelles ندارم و با برنامه wifi رو شیر میکنم {لب تاب دارم } ولی وقتی تو ps vita ip رو تقییر میدم دیگه به اینترنت connect نمیشه

من هم مثل شما مودم معمولی دارم و از طریق لپ تاپ شیر میکنم اگه از طریق خود ویندوز شیر کنی که کلا ویتا وای فای لپ تاپ رو پیدا نمیکنه باید از برنامه ی connectify me استفاده کنی من الان دارم بدون هیچ مشکلی و
با سرعت زیاد با این برنامه از طریق وایرلس لپ تاپم با ویتا به اینترنت وصل میشم
برنامه رو از سایت های ایرانی دانلود کن تا کرک داشته باشه

peyman_mi

کاربر سایت
Feb 21, 2011
284
نام
پیمان
به سوال من جواب بدین
من یه گیرنده وایرلس usb بگیرم میتونم از طریق اون اینترنتو شیر کنم ؟ و دانلودمو از طریق pc انجام بدم

mansourace

کاربر سایت
Jan 11, 2013
174
نام
منصور
بله فقط کافیه که اینترنتو با ps vita شیر کنی (حالا یا خود اون مودم وایفای اینترنتو شیر میکنه یا نمیکنه که اگه نکرد برنامه coneccify رو بدانلود )بعد برو تو برنامه و ای پی داده شده رو به پی اس ویتا بده یعنی کار خواسی نمیخواد بکونی فقط باید یه مودم وای فای داشته باشی

peyman_mi

کاربر سایت
Feb 21, 2011
284
نام
پیمان
بله فقط کافیه که اینترنتو با ps vita شیر کنی (حالا یا خود اون مودم وایفای اینترنتو شیر میکنه یا نمیکنه که اگه نکرد برنامه coneccify رو بدانلود )بعد برو تو برنامه و ای پی داده شده رو به پی اس ویتا بده یعنی کار خواسی نمیخواد بکونی فقط باید یه مودم وای فای داشته باشی

من فقط الان یه مودم وایرلس دار دارم خب یعنی لازم نیست چیزی بخرم ؟ کامپیوترمم با کابل lan وصله به مودم هست
با یه گیرنده وایرلس usb میشه این کارو کرد؟

drkiwi

کاربر سایت
Jul 20, 2009
28
من فقط الان یه مودم وایرلس دار دارم خب یعنی لازم نیست چیزی بخرم ؟ کامپیوترمم با کابل lan وصله به مودم هست
با یه گیرنده وایرلس usb میشه این کارو کرد؟

اگه مودمت وایرلس داره خوب مشکل چیه؟ وصل شو بهش.
اگه مودمت وایرلس نداره یه USB WiFi Dongle بخر بزن به USB کامپیوترت مراحل نصبش کامل بشه میتونی نت رو شیر کنی.

peyman_mi

کاربر سایت
Feb 21, 2011
284
نام
پیمان
من یه مشکل دارم من کامپیوترم وایرلس نداره مودمم وایرلس هست مودم از طریق کابل lan وصله به کامپیوتر ولی نمیدونم چرا ip تو برنامه بهم میده میزنم اصلا لینی ظاهر نمیشه اصلا وصل نمیشه ویتا به نت

junior-br

کاربر سایت
May 9, 2012
50
من یه مشکل دارم من کامپیوترم وایرلس نداره مودمم وایرلس هست مودم از طریق کابل lan وصله به کامپیوتر ولی نمیدونم چرا ip تو برنامه بهم میده میزنم اصلا لینی ظاهر نمیشه اصلا وصل نمیشه ویتا به نت

انتی ویروس و فایر والو خاموش کردی ؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
وصل نمیشه ;conention failed میزنه مودممم روتر هست

شما دوست من یه جای کار رو اشتباه میری
شما تمای کارها رو که خودت انجام میدی و تمامی مراحل رو که میری یکی یکی اینجا بنویس تا متوجه بشیم کدام موارد اشتباه هستند:-/

raminrafatvita

کاربر سایت
Apr 24, 2012
20
نام
رامین
منم بعد از دانلود برای replace گبر کردم . در حین انتقال تیک وای فای ویتا باید زده باشه ؟ یعنی باید وایفای خود ویتا خاموش باشه و ویتا از طریق کابل usb به نت وصل باشه >؟ اگه اینطوری هست من فک کنم همینجا مشکل دارم.

hamed kami

کاربر سایت
Jun 27, 2012
456
نام
حامد
سلام ببخشید ها من تازه ین تاپیک رو دیدم
من تو share کردن اینترنتم lan گیر کردم اصلا نمیشه با برنامه ای که گفتید هم نمیشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر