پرسش و پاسخ Xbox One

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
تمام سوالات خود رو درباره Xbox Oneاینجا بپرسید.

سوال در مورد بازی ها را در تاپیک مربوط به بازی بپرسید.

آخرین ویرایش:

karamooz

کاربر سایت
May 21, 2010
296
نام
مهدی خطر
اقا این کینکت جدید روی خود دستگاه؟پول 2تاشون رو یه جا میدیم؟
دیگه اون کینکت قبلی روی xbox one جواب نميده؟

بله روی کنسوله.کلا یه پکیج کامله.شما پوله پکیج رو میدی که کنسول+کینکته.
پورت ورودیش با فرم پورت کینکته قدیمی فرق داره.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
از اون سوالا بودا نیومده قیمت؟؟!
اگه 400 دلار باشه میشه 1350 + ناهار فروشنده 50 + دوچرخه برای فرزند فروشنده بخاطر شاگرد اولی 200 + الا ماشالا! = 3 میلیون!

شما بابت اون اقلام اضافی پول پرداخت نکنید، فروشنده هم به خودش اجازه نمی‌ده قیمت رو بیخود بالا ببره.

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

V.XBOX ONE

کاربر سایت
May 25, 2013
2
سلام

عاغایون من یه سوال دارم

مایکروسافت اومد گفت با 5 میلیارد ترانزیستور ایکس باکس وان رو پوشش دادیم درسته دیگه اره ؟ درست شنیدم ؟ شما ها هم شنیدید ؟

بعد تو این صفحه بازی‌سنتر | اخبار | XBOX ONE قویتر است یا PS4؟ یه مجله ای رو اعصابم رژه رفته و مقایسه کرده سسیتم دو کنسول رو

الان اینجا یه اشکالی وجود داره

این 5 میلیارد ترانزیستور رو یا چاخان گفتن یا اینکه این صفحه با این اطلاعاتش غلط غولطه

چون سی پی 8 هسته ( حالا من با سی پیو های بسیارز قوی پی سی مقایسه میکنم
) فوق فوق ش با یک میلیارد ترانزستور میشه پوشش داد اصلا بزارییم 1.3 میلیارد

بعدشم این رم رو هم بزارییم 1.2 میلیارد بالاتر از این نمیشه که ..

بقیشم میمونه برا گرافیک .. و اوصولا هم گرافیک تراشه های ترانزیستوری بالایی رو به کار میگییره .. تو پی سی کارت تیتان فک کنم 6 الی 6.50 میلیارد ترانزیستور به خودش داره و رکوردم داره فک کنم

خب پس نزدیک 2.50 میلیارد ترانزیستور میتونه راحت بمونه برا گرافیک پس ترافلاپس گرافیک حتما 2.50 هستش .. یعنی خیلی خوبه و اطلاعات این جدول غلطه

من الان اعصابم داغون شده .. اگه واقعا درست باشه اطلاعاتی که تو جدول دادن .. واقعا از همین الان از لحاظ گرافیک ریده ایکس باکس وان .. رم که بیخیال 8 گیگ رم رو نمیشه پر کرد .. زیاد نمی تونه تاثیر گذار باشه .. اصلا مال پی اس فور قوی باشه .. به دررررررررررک

فقط این بحث گرافیک تو کنسول بسیار حایز اهمیت هستش .. واقعا اگه اطلاعاتی که دادن اینطوری باشه .. متاسفم برای سخت افزاری ایکس باکس وان با این گرافیکش

امیدوارم یه اطلاعات درست حسابی از سیتم کنسول ایکس باکس ارایه بدن ..

من که گیج شدم

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
عزیزان من انقدر جک نگید فروش Xbox بیشتر بوده فروش دو دستگاه تو آخرین آمار نزدیک به هم بوده و فروش PS3 بیشتر بوده توی چند ماه اخیر !
من کاری ندارم فن های سونی به شما چی گفتن هر چی دوست داشتید با هم دعوا کنید ولی اطلاعات غلط ندید !
اگر هم اختلافی باشه نهایتا 1 میلیون هستش !
در ضمن نسل بعد خود ماکروسافت میگه می خواد با Apple TV و .... رقابت کنه اصلا صحیح نیست که با کنسول ها مقایسه بشه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر