آموزش PS3Prox Helper برای فرم ویر 2.10 به بالا

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
من ديگه نميدئونم مشكل شماها كجاست !!!

ببينيد براي پيدا كردن اون فايل اصلي ps3 prox y شما اكثرا" بايد بريد داخل MY DOCUMENTS ! نتونستيد پيداش كنيد يه سرچ داخل PC بزنيد دنبال فايل PS3Prox بعد اون فايل جديدي رو كه اين برنامه ساخته رو به جاي اين فايل بذاريد بقيه اش مثل قبله و حتي راحت تر ! چون شما فقط بعد انجام دادن اين كار بريد و RESUME رو داخل PS3 بزنيد خود به خود بازي ريخته ميشه

kaveh-slayer

کاربر سایت
Aug 23, 2011
54
نام
کاوه
خوب دوستان این نسخه چدید هست، بسیار راحت تر شده ، توصیه می کنم نسخه قبلی رو پاک کنید از این استفاده کنید

توضیحات:

خوب همونطور که می دونید سونی با قرار دادن serveripaddr اومده در فرم ویر های 2.10 به بالا روی ویتا و 4.40 به بالا روی ps3 برنامه های pr0xy مثل ps3prox رو بلاک کرده

در همین راستا یک برنامه ساده ای نوشتم برای این که مشکل انتقال فایل از pc به ویتا و ps3 حل بشه

شما همانند قبل فایل رو روی pc دانلود می کنید، بعد از تمام شدن دانلود فایل مراحل زیر را دنبال می کنید:

ابتدا مجددا ps3prox را باز کرده، دانلود را resume و pause کنید، لینک دانلود درون لاگ مشخص می شود مثل زیر:

لینک را کپی کرده به درون برنامه برده و در قسمت URL وارد کنید

سپس بر روی دکمه Cya Nerd کلیک کرده و فایل دانلودی را انتخاب کنید، سپس بر روی دکمه Bay Life زده و برنامه یک فایل ps3prox.xml برای شما می سازد، فایل ps3prox.xml را با فایل ps3prox.xml ای که از قبل داشتید تعویض کنید، ps3prox را بسته دوباره باز کنید و طبق گذشته می تونید دانلود رو از روی PC ادامه بدید

خوب همونطور که می دونید سونی با قرار دادن serveripaddr اومده در فرم ویر های 2.10 به بالا روی ویتا و 4.40 به بالا روی ps3 برنامه های pr0xy مثل ps3prox رو بلاک کرده

در همین راستا یک برنامه ساده ای نوشتم برای این که مشکل انتقال فایل از pc به ویتا و ps3 حل بشه

شما همانند قبل فایل رو روی pc دانلود می کنید، بعد از تمام شدن دانلود فایل مراحل زیر را دنبال می کنید:

ابتدا مجددا ps3prox را باز کرده، دانلود را resume و pause کنید، لینک دانلود درون لاگ مشخص می شود مثل زیر:

لینک را کپی کرده به درون برنامه برده و در قسمت URL وارد کنید

سپس در کادر دوم مسیر فایل دانلود شده را وارد کنید، مثل زیر:

Code:
C:\Users\Arash\Documents\Downloads\LdTWRbDmSZGDZQCsjcwSnSUhrKbNcbSyCrAtqRUjvzHfyRwreanlirWeXwzxqIXh.pkg

حال در قسمت URL ای که وارد کردید مقدار جلوی serverIpAddr را کپی کرده و به جای آن XXX قرار دهید، مثال:

Code:
hxxp://ares.dl.playstation.net/cdn/EP9000/PCSF00143_00/LdTWRbDmSZGDZQCsjcwSnSUhrKbNcbSyCrAtqRUjvzHfyRwreanlirWeXwzxqIXh.pkg?country=gb&downloadId=20187dc4&q=5b0dc83a2e5321c3e2555c2c574f4767d87f6f0cd8a3f7b05e79f52df39476da&[B]serverIpAddr=XXX[/B]&downloadType=vb

حال مقداری که کپی کردید را درون کادر IP قرار دهید و مقدار جلوی آخرین نقطه را پاک کنید، مثال:

Code:
208.44.23.90 تبدیل می شود به:

208.44.23.

حال بر روی bay life! کلیک کنید، بعد از مشاهده پیغام TSM در محلی که برنامه قرار دارد فایل ps3prox.xml تولید شده است، حال برنامه ps3prox را بسته، فایل ps3prox.xml را به محلی که در حال حاضر فایل فعلی ps3prox.xml قرار دارد انتقال دهید، ps3prox را باز کنید و طبق مراحل همیشگی پیش بروید و لذت ببرید

می دونم برنامه user friendly نیست، من خودم حال این کارارو ندارم یک چیزی نوشتم کار خودم راه بیفته فعلا گفتم شیر کنم تا بقیه هم استفاده کننید، برنامه هم beta,alpha هرچی می خواید اسمش رو بزارید :d

Code:
http://uploadtak.com/images/e43_PS3Prox__Helper_0.rar

cya nerd

این ip که میگی تا نقطه همرو پاک کن دقیقا کجاس؟تو ps3prox یا helper کدوم قسمته؟
یه فیلم آموزشی میزاشتی خیلی بهتر میشد

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,251
فیلم :(

آخر آخرش که فایل ps3prox.xml رو جایگزین کردم و برنامه ps3prox رو باز کردم و دوباره بعد از گرفتن ip و زدن start و سپس رفتن به بخش Replace files، چیکار کنم؟ تو ویتا دانلود رو رزویم میکنم ولی فایل منتقل نمیشه/

Untitled3.jpg

آخرین ویرایش:

T - BONE

کاربر سایت
Aug 24, 2012
369
نام
Hamed
خب خوبه.
1.برنامه PS3Prox رو اجرا کن
2.get ip رو بزن و روی ip ت کلیک کن بعد هم start رو بزن
3.برو تو PS3 بازی رو بزار دانلود بشه و pause نکن.
3. اینو دانلود کن http://uploadtak.com/images/a976_Ps3Prox_Helper_v0.rar و احراش کن
4.لینک دانلودی که تو log برنامه PS3 Prox هست رو کپی کن تو قسمت URL و روی cya nerd بزن و محلی که فایل .pkg بازی رو دانلود کردی رو بهش بده
5. روی Bay Life کلیک کن تا پیغام TSM یا یه همچین چیزی بهت بده.بعد همونجا یه فایل XML ساخته میشه
6.برو تو برنامه PS3Prox و قسمت replace files قسمت save XML file to روی browse بزن و فایل XML ای که برنامه helper برات ساخته رو انتخاب کن و save رو بزن .
7. برو تو PS3 و یه بار دانلود رو PAUSE و START کن و تمام

این لینک دانلودی که دادین کار نمیکنه .....................

کار میکنه ... :d

آخرین ویرایش:

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
ببین دوست عزیز
من خودم از اولین کسایی بودم که با PS3Prox کار میکردم
مدت زیادی میشه کاری باهاش نداشتم
الان اومدم آپدیت گاد اف وار اسنشن رو دانلود کنم
با PS3Prox لینک رو گرفتم و با IDM دانلود کردم
بعد اومدم انتقال بدم متوجه شدم دوباره دارهاز اینترنت میگیره نه از PC من
بعد اومدم این تاپیک رو دیدم
کل صفحاتو خوندم فقط یه سوال برام پیش اومد برای دانلود فایل هایی مثل آپدیت با پچ که گزینه ای برای ریزوم یا پوز نداره و فقط یه کنسل داره باید چکار کرد ؟

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
ببین دوست عزیز
کل صفحاتو خوندم فقط یه سوال برام پیش اومد برای دانلود فایل هایی مثل آپدیت با پچ که گزینه ای برای ریزوم یا پوز نداره و فقط یه کنسل داره باید چکار کرد ؟
شما قبلش باید همه چیو آماده کنی بعد اقدام به گرفتن پچ کنی خودش از رو کامپیوتر میگیره

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
ببین دوست عزیز

من قبلا هم گفتم برای آپدیت ها و پچ ها یکی باید به من team viewer بده و 3-4 ساعت وقتش رو بزاره

بعضی ها با پچ ها مشکل دارن بعضی ها ندارن، شما تست کن ببین مشکل داری یا نه

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
ببین دوست عزیز
من الان همه روش ها رو با PS3 تست زدم جواب نگرفتم
پیشنهاد بچه ها برای دالنو پچ ها یا آپدیت ها چی ؟
منظورم تونهایی هست که Resume ندارند
من لینکهای دالمودر رو هم 4 یا 5 بار گرفتم و با EXELE مقایسه رکدم همه یکی هستند این وسط قضیه چیزه دیگه ای هستش
مثلا این که اصلا از ****** نگیره
میدونی چرا اینو میگم
چون من سری آخر وقتی داشت دانلود میکرد ****** رو بستم و Close کردم که قاعدتا باید اونطرف توی PS3 دیسکانکت میشد در صورتی که بدن هیچ محلی داشت دانلود میکرد
فقط ساین اوت شدم
یعنی تاثیری توی دانلود نداشت !!!!!!

آخرین ویرایش:

DeathSigner

کاربر سایت
Mar 2, 2012
36
نام
علی
منم دقیقا همین مشکل رو دارم حتی توی log برنامه psprox هم لینک پچ رو مینویسه و جلوش فلش میزنه به سمت فایل از کامپیوتر که در این حالت یعنی داره پچ رو از روی کامپیوتر میگیره نه اینترنت اما وقتی اینترنت رو قطع میکنم دانلود هم قطع میشه متوجه مشم که از اینترنت میگیره نه کامپیوتر !!!!! یعنی کلا پچ ها فرق داره
این نرم افزار که نوشتی هم وقتی لینک پج بهش میدم میگه fail

- - -ویرایش - - -

من قبلا هم گفتم برای آپدیت ها و پچ ها یکی باید به من team viewer بده و 3-4 ساعت وقتش رو بزاره

بعضی ها با پچ ها مشکل دارن بعضی ها ندارن، شما تست کن ببین مشکل داری یا نه
من چیزی از برنامه نویسی سردر نمیارم اما هرچی بخوای میتونم وقت بذارم :d

T - BONE

کاربر سایت
Aug 24, 2012
369
نام
Hamed
من امروز رفتم دمو یک بازی رو دانلود کردم بعد موقعی که میخوام انتقال بدم نمیشه چکار کنم ... قبلا با این روش تاپیک میرفتم کار میکرد ولی الان کار نمیکنه چکار کنم ؟:(

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
من امروز رفتم دمو یک بازی رو دانلود کردم بعد موقعی که میخوام انتقال بدم نمیشه چکار کنم ... قبلا با این روش تاپیک میرفتم کار میکرد ولی الان کار نمیکنه چکار کنم ؟:(

الان یه هفته ست که من دارم سعی میکنم که فایل هامو انتقال بدم نمیشه یه مشکلی داره نمیدونم چه مرگشه ای بابا نکنه سونی قطعش کرده
دوستانی که از این برنامه رو دارن یه امتحانی کنند یه بازی دمو رو بذارن برای دانلود بعد ببینن میشه انتقال داد یا نه
خوده من که نتوانستم متاسفانه;)

ijnmko

کاربر سایت
Oct 7, 2011
226
دوستان من امروز از این برنامه دوباره استفاده کردم وسالمه برای اپدیت بازی ها هم میشه ازش استفاده کرد
روشهم خیلی ساده است
1-اول به کمک ps3prox لینک فایل رو میگیرید و با دانلود منجر دانلودش میکنید(تا اینجا ساده است)
2-بعد از دانلود فایل دوباره ps3prox رو به ویتا کانکت میکنید . در ویتا فایل دانلودی رو که pause کردیدی دوباره resume میکنید در قسمت log یه لینک ظاهر میشه با دقت از ابتدایhttp تا انتهای vb لینک رو کپی میکنید اگر در هین کپی کردن فاصله های بیشتر یعنی space رو کپیکنید کار خراب میشه
3-برنامهps3prox helper رو اجرا میکنید لینک که کپی کرده اید رو در قسمت URL پیست میکنید سپس رو ی دکمهی cay nerd کلیک کرده و ادرس فایل دانلودی رو بهش میدید سپس روی دکمهی bay life کلیک کرده تا یک فایل PS3Prox.xmlبه شما بدهد
4-این فایل رو در پوشهی ps vita که معمولا در Documents میباشد ریپلیس(جایگزین) کنید
5-برنامهی ps3prox رو ببندبد و دوباره اجرا کنید و دوباره به ویتا کانکت شوید و از داخل ویتا فایل دانلودی رو ریزوم کنید
6- اگر سرعت دانلود پایین بود چند بار دانلود رو resume & pause کنید باز اگر به نتیجه نرسیدید دانلود رو pause کنید سپس داخل برنامه ps3prox درقسمت replace file روی جدول دوبار کلیک کرده و گزینهی اپدیت رو بزنید ودوبارresume کنید و اگر باز هم به نتیجه نرسیدید دوباره از اول کار هارو انجام بدید
حتما به نتیجه میرسید:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر