save کردن بازی های ps2 بر روی flash memory

darya2050

کاربر سایت
May 1, 2013
2
[FONT=&amp]سلام، من[/FONT][FONT=&amp] بازی[/FONT][FONT=&amp] Alias [/FONT][FONT=&amp]رو [/FONT][FONT=&amp]از [/FONT][FONT=&amp]اینترنت[/FONT][FONT=&amp] دانلود [/FONT][FONT=&amp]کردم[/FONT][FONT=&amp] و [/FONT][FONT=&amp]تازه [/FONT][FONT=&amp]متوجه[/FONT][FONT=&amp] شدم[/FONT][FONT=&amp] جزء [/FONT][FONT=&amp]سری [/FONT][FONT=&amp]بازی[/FONT][FONT=&amp]های[/FONT][FONT=&amp] Xbox [/FONT][FONT=&amp]است[/FONT][FONT=&amp] اما[/FONT][FONT=&amp] روی[/FONT][FONT=&amp] کامپیوتر [/FONT][FONT=&amp]نصب[/FONT][FONT=&amp] می[/FONT][FONT=&amp]شه[/FONT][FONT=&amp]،[/FONT][FONT=&amp]حالا [/FONT][FONT=&amp]برای[/FONT][FONT=&amp] سیوش [/FONT][FONT=&amp]مشکل[/FONT][FONT=&amp] دارم [/FONT][FONT=&amp]چون[/FONT][FONT=&amp] وقتی[/FONT][FONT=&amp] می[/FONT][FONT=&amp]خوام [/FONT][FONT=&amp]سیو [/FONT][FONT=&amp]کنم[/FONT][FONT=&amp] میگه[/FONT][FONT=&amp] ظرفیت[/FONT][FONT=&amp] xbox [/FONT][FONT=&amp]پره [/FONT][FONT=&amp]و [/FONT][FONT=&amp]بازی [/FONT][FONT=&amp]رو[/FONT][FONT=&amp] سیو [/FONT][FONT=&amp]نمی[/FONT][FONT=&amp]کنه[/FONT][FONT=&amp]،[/FONT][FONT=&amp] حالا[/FONT][FONT=&amp]می[/FONT][FONT=&amp]خوام [/FONT][FONT=&amp]بدونم[/FONT][FONT=&amp] راهی[/FONT][FONT=&amp] برای[/FONT][FONT=&amp] سیوش [/FONT][FONT=&amp]هست [/FONT][FONT=&amp]یا نه ؟[/FONT][FONT=&amp] اگه[/FONT][FONT=&amp] راهی[/FONT][FONT=&amp] هست [/FONT][FONT=&amp]لطفاً [/FONT][FONT=&amp]کامل [/FONT][FONT=&amp]توضیح [/FONT][FONT=&amp]بدید[/FONT][FONT=&amp].[/FONT]

KRIT*S

کاربر سایت
Jan 2, 2013
24
منم میخوام همینکارو بکنم
سیو بازی در فلش مموری یو اس بی
صفحات اولیه رو یه نگاهی کردم ولی نمیدونم کدوم راه عملی تره..
چطوری میشه اخر اینکار رو کرد؟

Amir888890

عضو جدید
Jun 27, 2019
2
سلام..آقا من نمیتونم بازی جی تی آ سان رو سیو کنم کنسول ps2 هست دو تا رم حافظه دارم..فلش خوره اصن سیو نمیشه لطفا بگید چیکار کنم ^:)^^:)^

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر