استفاده از سیم کارت رایتل برای ps vita 3g امکان پذیر است

erfan-shojaei

کاربر سایت
May 6, 2011
510
نام
♥Erfan♥
اولا اینکه در ریجن یک جواب نمیده .
دوما اینکه در باقی ریجن ها هم در شهر هایی جواب میده که رایتل اعلام کرده .
سوما اینکه ممنون :D

mansourace

کاربر سایت
Jan 11, 2013
174
نام
منصور
میشه یه توضیح در مورد سرعت دانلود رایتل بدید . بعد اینکه قراره خرداد سیم کارت های 3g ایرانسل بیاد که 100 درصد از رایتل بهتره

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
میگم این حالا مثلا خبره جدیده؟
اینو که همه ما میدونستیم:-b

با اینترنت 6 مگش هم PSN من تست کردم تو ایران همچین تعریفی نداره بخاطره پینگه اتمیش و با رایتل که دیگه یه اپشن فقط حساب میشه

pro ps3

کاربر سایت
Jun 17, 2012
88
سرعت دانلودش اصلا بد نیست اما پینگ بالاست اما برای مسافرت و وقتی بیرونی خیلی بدرد میخوره

---------- نوشته در 04:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:44 PM ارسال شده بود ----------

رایتل کجا ها رو اعلام کرده؟

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
رایتل که اصلا به درد نمی خوره ! گیگی 15 هزار تومن سرعت 128 رو می ده !!!!!!!!!!!!! البته هزینه اولیش خیلی کمه و 20 هزار تومن بیشتر نیست + 1 گیگ حجم رایگان هم می ده !!!!!!!!!
ما تو کافی نت 1 مگ مبین نت رو داریم نمی شه باهاش درست حسابی بازی کرد ! 2 مگ پارس آنلاین که اوضاعش خراب تر از مبین نته پینگش دوروبر 400 هستش .
اگه بازی می خواد کسی بکنه باید ADSL اونم از بعضی شرکت ها مثل داتک تله کام بگیره که پینگشون زیر 200 هستش

pro ps3

کاربر سایت
Jun 17, 2012
88
وقتی که تو مسافرتی خیلی رایتل به درد میخوره چون هیچ اینترنتی نداری تازه اگه با ایرانی ها بازی کنی مشکلی نداره و بیشترم بدرد تماس تصویری skype میخوره راستی ps vita جیزی مثل ps home نداره؟

ata_bros

کاربر سایت
Sep 10, 2011
16
رایتل که اصلا به درد نمی خوره ! گیگی 15 هزار تومن سرعت 128 رو می ده !!!!!!!!!!!!! البته هزینه اولیش خیلی کمه و 20 هزار تومن بیشتر نیست + 1 گیگ حجم رایگان هم می ده !!!!!!!!!
ما تو کافی نت 1 مگ مبین نت رو داریم نمی شه باهاش درست حسابی بازی کرد ! 2 مگ پارس آنلاین که اوضاعش خراب تر از مبین نته پینگش دوروبر 400 هستش .
اگه بازی می خواد کسی بکنه باید ADSL اونم از بعضی شرکت ها مثل داتک تله کام بگیره که پینگشون زیر 200 هستش
رفیق فک نکنم پینگ به شرکت یا ای اس پی خواصی ربط داشته باشه
البته هیچ وقت توقعی از رایتل هم نمیره که پینگ درست درمون بده
ولی تا اونجایی که من اطلاع دارم میزان مسافت شما با مخابرات سرویس دهندتون با سرعت پینگتون رابطه مستقیم دارن

behro0oz

کاربر سایت
Feb 25, 2009
16

چرا ریجن 1 نمیشه ؟
یعنی چی ؟
موردش واسه چیه ؟ با رایتل مشکل داره یا کلا تو ایران جواب نمیده ؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
چرا ریجن 1 نمیشه ؟
یعنی چی ؟
موردش واسه چیه ؟ با رایتل مشکل داره یا کلا تو ایران جواب نمیده ؟
ریجن یک فقط با سیم کارت های شرکت AT&T کار میکنه.یعنی این شرکت با سونی قرار داد بسته که فقط این سیم کارت روی ویتا ریجن 1 جواب بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر