بهترین BOSS از نظر شما

christmas

کاربر سایت
Jan 31, 2013
364
نام
Dream
خیلی بی انصافین بعنی واقعا هیچ جایی برای این باس خوشگلِ شبیهِ مدیر بانک اختلاس کرده نیست؟ :d

57294660645105159351.jpg

01012695920720076493.jpg

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
boss های زیاد و جالبی رو تا حالا کشتم.میتونم بگم که تمام boss های resident evil 4 عالی بودن!MR X تو resident evil ORC هم عالی بود!با این که خیلی هم سخت بود!
boss های resident evil 5 رو نگوو!عالیه عالی!

---------- نوشته در 04:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:11 PM ارسال شده بود ----------

boss های devil may cry 3 و devil may cry 4 عالیه عالی بودن!
در کل من خیلی boss ها با حالی رو کشتم ولی حیف که یادم نیس!:))

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
انتخاب بهترین باس واقعا سخته ولی یادی میکنم از باس فایت های سری خدای جنگ مخصوصا شماره 3!
در شماره 3 علاوه بر اینکه مبارزات خیلی حماسی و خشن و ماندگار و صد البته پر گرافیک بود... چیزی که خاصش کرده بود شخصیت پردازی این غول ها بود که عالی بودن و در کمتر بازی ای نمونه داره... نبرد با پوسیدون و هرکول و کرونوس فراموش نمیشن!
دویل می کرای 3 و دارک سولز هم باس های جالبی داشتن!

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
من عاشق باس های کینکت استار وارز بودم
حس مبارزه ی واقعی رو به آدم میداد
باس های اسکایریم هم همشون عالین

---------- نوشته در 06:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:08 PM ارسال شده بود ----------

اوه اوه تازه یادم اومد
سام ماجراجو در مصر و پرسپولیس (اولین نسخه ها) بهترین باس فایت هارو داشتن
یکی از باس ها یه موجود چهار دست بود که 7-8 برابر بزرگترین هرم توی مصر بود اون خیلی سخت بود کشتنش و من همیشه بدون چیت اونو میکشتم
یدونه هم یادمه تو پرنس آف پرشیا دوتا برادر بودن خیلی گولاخ بودن اونا رو با بدبختی اونم از رو ی راهنمای تصویری کشتم
گادهند هم باس هاش باحال بودن مخصوصا اونی که بعد از کشتن به عنکبوت تبدیل میشد

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
یه باس دیگه هم که خیلی دوسش داشتم دارک ویدر توی استار وارز فورس نمیدونم چی چی بودم
مگه میمیرد لعنتی هی میزدیمش هی در میرفت آخرش زد نامزدمونو کشت ماهم ریجمون فعال شدن نیروی رعد و برقو جذب کردیم و شروع کردیم به جزغاله کردن ویدر آخرشم که میگه میخوای ویدر رو بکشی یا زندانی کنی
اگه بکشی یهو سوپرایز میشی و میمیری اگه نکشی اون میره زندان تو هم نامزدتو از مرگ نجات میدی

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
باس فقط Dark Link تو OoT!
دهنمان سرویس شد تا کشتیمش عین آینه بود میزدم،میزد،گارد میگرفتم،گارد می گرفت و تا میومدم Spin Attack بزنم میپرید رو پشتمون و تو یه حرکت هنرمندانه یه قلب مونو میپیروند!
بعدشم کل باس های سایه کلوسوس

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر