کمک در بازی prince of persia : warrior within یا همون شاهزاده ایرانی 2

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
من تو اون بازی بعد از اینکه
کاتیلینا ( دختری که لباس قرمز پوشیده و 2 تا شمشیر هم بهت می ده ) رو کشتم نمی دونم چیکار کنم
لطفا یکی کمکم کنه
منظورم اینه :
919986_20041201_screen032.jpg

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
دفعه اول که کار خاصی نباید بکنی..... داهاکا میذاره دنبالت تو باید فرار کنی....دفعه دوم هم که اگر 9 تا راه مخفی بازی رو پیدا کرده باشی با کایلینا مبارزه نمیکنی بلکه با داهاکا مبارزه میکنی

یه خورده بیشتر توضیح بده من 2 سال پیش بازی میکردم ..یه عکس بذار

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
نقاب رو زدی یا نه قیافه و هیکل پرینس عوض شده اگه عوض نشده دفعه اوله پس دمو نشون میده بعد داهاکا میوفته دنبالت وتو میرسی به یه جایی که میفهمی نقاب اخرین شانسته و باید بری دنبال نقاب اتفاقا منم الان دارم همینو بازی می کنم و میخوام دو باره تمومش کنم تا 9 تا جونشو بگیرم واون یکی پایانه شو ببینم;)

behnam_prince

کاربر سایت
Jan 25, 2007
46
اقا من با 9 تا جون خیلی وقت پیش تمومش کردم خیلی هم فاز داد سوالی هست در خذمتم (اگه یاذم بیاد)
اکه هم کسی بخواذ اون تیکه اخرشو تزیف میکنم
rasti oon doostemooonam ke migoft gir karde age dahaka donbalet nemikone( bad az koshtan kalina) cidit kharabe
age ke too koshtane kalina moshkel dari mese shadi bokoshesh baba kari nadare
beharhal age vaghi kalinaro mikhoshi dahaka donbalet nemikone cdit kharabe manam hamin moshkelo dashtam reaftam az esterio konj cdie salemesho kharidam
thnanks man

آخرین ویرایش:

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
کار خاصی نمی خواد بکنی..روی صندلی ریاست این کالینا یه دیوار هست که باید با شمشیرت خرابش کنی و بعد وارد ادامه بازی بشی

m_nikakhtar

کاربر سایت
Aug 3, 2006
50
فعال كردن موس

باسلام.آقاتوي اين بازي موس فعال نيست وپرنس باموس حركت نمي كنه وفقط ازطريق صفحه كليدحركت مي كنه.اگرروشي براي فعال كردن موس دراين بازي مي دانيدلطفآتوضيح دهيد.باتشكر

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
باسلام.آقاتوي اين بازي موس فعال نيست وپرنس باموس حركت نمي كنه وفقط ازطريق صفحه كليدحركت مي كنه.اگرروشي براي فعال كردن موس دراين بازي مي دانيدلطفآتوضيح دهيد.باتشكر
مگه می شه ؟؟؟
برو تو آپشن قسمت موس رو نگاه کن اما مطمئنی موس کامپیوترت وصل هست ؟؟؟؟

m_nikakhtar

کاربر سایت
Aug 3, 2006
50
فعال كردن موس

مگه می شه ؟؟؟
برو تو آپشن قسمت موس رو نگاه کن اما مطمئنی موس کامپیوترت وصل هست ؟؟؟؟

موس كامپيوتروصل هستش وهيچ اشكالي هم نداره.همين الان دارمResident evil 4روبازي مي كنم.اگرممكنه درباره فعال كردن موس ازطريق آپشن بيشترتوضيح بدهيد.باتشكر

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
بازی به صورت دیفالت باید موس رو داشته باشه!
برو اپشن بازی و قسمت موس و یکم دستکاری کن یه عکس بگیر ببینم چی میشه , ولی زیاد سخت نیست...
اگه نشد بازی رو دوباره نصب کنی حلللللللللله:)

irlahijan2

کاربر سایت
Sep 17, 2007
1
Prince of Persia Warrior Within

سلام دوستان عزیز
یه مرحله از
Prince of Persia Warrior Within که میگه با حیوانهای چهار پا در را بشکن آقا من هر کاری کردم نشد
اگه میشه یه راهنمایی کنید
ممنون :cheesygri

Screenshot0000.GIF

Iraj

کاربر سایت
Aug 5, 2006
1,218
نام
ایرج آیریان
کسی می تونه نه تا جای جونو بگه ؟ممنون می شم
سلام
منم بلد بودم گفتم شاید هنوز هم به کارت بیاد :

1- درست بعد از نبرد با دختر سياه پوش براي دومين بار و شکست دادن او کمي به عقب برگرديد و از چند پله بالا برويد در وسط يک صحن کوچک مجسمه اي نسبتا بزرگ ديده ميشود در مقابل آن کليک راست بزنيد تا شاهزاده لبه آن را بگيرد سپس مجسمه را به وسط صحن بکشيد تا راهي مخفي باز شود و شما را به اولين مکان ارتقاي عمر برساند.

2- براي دست يافتن به دومين ارتقاي عمر ابتدا بايد قدرت آهسته کردن زمان را به دست آوريد به راهتان ادامه دهيد تا به داهاکا (موجود سياه غول پيکر) برسيد از دستش فرار کنيد تا سرانجام به تونل زمان ديگري برسيد که شما را به زمان گذشته ميبرد بعد به راه خود ادامه دهيد بعد از مدتي يک صحنه نمايش داده ميشود که در آن مرد حشره اي به طرف شما تبر پرتاب ميکند اگر دقت کنيد قبلا اينجا بوديد از ميله بالا رويد تا به پرچم برسيد بعد که در باز شد به بيرون برويد بعد دري مقابل خود ميبينيد که طاقي با دو ستون دارد حال به جاي مستقيم از ديوار سمت چپ بالا برويد و به سرعت بپريد تا به بالاي طاق برسيد مسيرتان را به سمتي که دشمنان ديده ميشوند ادامه دهيد آن ها را بکشيد تا به پلکاني برسيد که در سمت چپ آن يک دکمه زماني است روي آن برويد و با زدن دکمه R زمان را کند کنيد و از پله ها بالا برويد رو به روي شما يک دريه است سريع خود را داخل آن بيندازيد تا اين راه شما را به دومين جايگاه برساند.

3- زماني که شمشير مار را به دست آورديد (از دختر قرمز پوش گرفتيد) ميتوانيد به سراغ سومين جايگاه برويد اين همان شمشيري است که از آن به عنوان کليد استفاده ميکنيد تا در سرسراي اصلي قصر سکوهاي بلند به وجود آوريد اکنون بايد اهرمي را که بهشمشير به وجود آمده است بچرخانيد تا جهت آن درست بر خلاف برآمدگي باشد که قبلا شمشير را روي آن قرار داديد با اين کار سکوي بلند مهو ميشوو سکوهايي به طرف قعر پرتگاه نمايان ميشود حالا بايد به لبهي پرتگاه برويد درست در کنار برامدگي که شمشير را در روي آن به کار گرفتيد از لبه پرتگاه آويزان شويد و سپس بپريد دقت کنيد که درست هنگام رسيدن به ديوار روبرو باز هم دکمه پرش را بزنيد و با کمک ديوارها به پايين بيايد يک لبه پايين تر بيايد تا به آخرين لبه پرتگاه برسيد حالا با راه رفتن روي ديوار خود را به سمت راست تصوير برسانيد و درست در انتهاي مسير بپريد به محض رسيدن به ديوار روبرو دوباره بپريد تا به بالاي ديوار برسيد باز هم از سمت راست روي ديوار راه برويد و به محض رسيدن به آخر تصوير بپريد و با ديوار بازي کنيد تا به آخر مسير برسيد و سپس در مسيري که مشخص است به سوي سويمين جايگاه برويد يک نکته ديگر اينکه هنگامي که شمشيري را که ديوار را ميشکند به اينجا بيايد و از همان دري که به سمت جايگاه رفتيد داخل نشويد سمت راست يک ديوار هست که از آن شن ميريزد ديوار را بشکنيد تا صلاح مخفي را که چوب هاکي است را به دست آوريد.

4- براي پيدا کردن چهارمين جايگاه هنگامي که مشغول حل معماي آب اول هستيد وارد باغي ميشويد و از نردبان بالا ميرويد و پس از جنگ با مرد کلاغي به يک اهرم ميرسيد با چرخندان اهرم دري که از آن وارد شديد بسته ميشود و در ديگري باز ميشود که شما را به جايي حياط مانند ميرساند که پر از دشمن است پس از کشتن دشمنان قاعدتا بايد از لبه ستوني که در وسط حياط قرار دارد و نقش سوسسچ را بازي ميکند آويزان شويد تا صندوقي نمايان شود اما به جاي اين کار به گوشه سمت چپ تصوير برويد و به لبه پرتگاه نزديک شويد دور تمام پرتگاه نرده اي وجود دارد به جز همين قسمت انتهايي از آن جا آويزان شويد و به کمک لبه هاي پاييني به سکوي پاييني برسيد روي ديوار راه برويد تا به يک در برسيد از آن عبور کنيد در سمت ديگر پرتگاه باز هم به کمک لبه هايي متعدد به سمت پايين برويد و به مسيري که چهارمين جايگاه ارتقاي عمر منتهي ميشود.

5- اين يکي خيلي ساده است و درست بعد از اين که دومين معماي آب را در باغ قلعه حل کرديد به دست مي آيد براي اين که بتوانيد در قصر را باز کنيد بايد دو معماي آب حل کنيد دومي مربوط به حيات بزرگ است که چند سکوي بسيار بزرگ دارد و شما بايد با بالا رفتن از سکوي اول و رساندن خودتان به چند اهرم و چرخوندن آنها علاوه بر اين که خودتان را به آخرين اهرم برسانيد آب را از لبه سکوهاي بلند جاري کنيد تا دومين معماي آب حل شود و در اتاق اصلي قصر باز شود درست بعد از اين که آخرين اهرم را که در اتاق کوچکي قرار دارد چرخانديد (در اتاق نيمه باز است بايد با زدن دکمه ي فاصله از آن رد شويد ) آب به داخل اطاق ميريزد به جاي برگشتن از مسيري که آمديد از سکوهاي همان اتاق استفاده کنيد تا خودتان را به بالاي اتاق و جايگاه ارتقاي عمر پنجم برسانيد.

6- هنگامي که سرگرم جلو رفتن در مسيرهاي گيج کننده برج ساعت هستيد مسير شما به پرتگاهي ميرسد که يک سوي آن شما هستيد و سوي ديگر آن يک آدم مصنوعي خودکار غول پيکر که به سمت شما مواد منفجره پرتاب ميکند (البته اين مواد منفجره در اصل همان حيوانات انفجاري آتشين هستند که بارها با آن ها جنگيده ايد ) در سمت راست تصويرديواري وجود دارد که شکاف برداشته کافيست به کنار شکاف برويد تا غول به سمت شما مواد منفجره پرتاب کند تا آن خراب شود راهي که باز ميشود شما را به ششمين جايگاه ميبرد البته شکاف سمت چپ را هم به همين روش بايد از بين ببريد .

7- وقتي شمشير عقرب را به دست آورديد به سرسراي بزرگي ميرسيد ويک غول بزرگ به جنگ شما مي آيد پس از مبارزه و شکست او نردباني به سمت پايين مي آيد اگر از آن بالا برويد به اتاقي بزرگ شبيه به حيات ميرسيد که وسط آن خاليست در آنجا بايد با چند دشمن بجنگيد دو ديوار قابل شکستن در اين محوطه وجود دارد يکي از آنها کليدي زماني را در خود دارد و ديگري در بسته اي ابتدا بايد کليد را فشار دهيد و سپس با آهسته کردن زمان از در عبور کنيد تا به هفتمين مکان برسيد.

8- پس از اينکه به کتابخانه رسيديد و مسيرتان را ادامه داديد به مکاني ميرسيد که در آن شاهزاده بايد دو کتابخانه را به سمت بيرون بکشد و به بالا رفتن از آن مسير را ادامه دهد اگر کمي مسير را بر روي لبه هاي نازک ادامه دهيد به دو اتاقک گرد ميرسيد که روي يکي از آن ها نينجايي وجود دارد و بايد او را از بين ببريد از روي لبه اين اتاقک به لبه اتاقک ديگر بپريد و مسير دايره اي را طي کنيد تا به ديواري برسيد که داراي سه لبه است که در بالاي يکديگر واقع اند با پرش و استفاده از اين لبه ها به سمت ديگر ديوار برويد و خودتان را بالا بکشيد تا از طريق يک شکاف به محوطه اي مخفي برسيد اين محوطه شما را به هشتمين ارتقاي عمر ميرساند.

9- براي رسيدن به آخرين جايگاه بايد به ابتداي بازي جايي که اول از دريا شروع شد و بعد شما به جايي که شادي (دختر سياه پوش ) را تعقيب ميکرديد و بعد شادي از دري عبور کرد و پشت سر او بسته شد و بعد از داخل پرتگاه دشمنان بالا آمدند و شما بعد از کشتن آنها و شما از چند ميله وسکو بالا رفتيد تا به او برسيد نام اين منطقه در نقشه SOUTHRN PASSAGE هست سپس اگر کمي جلو برويد به همان اتاق که شادي پشت در از نظر مخفي ميشود وقتي شمشير با قدرت شکستن ديوار را به دست آورديد بايد به اين اتاق برگرديد و با کمک سکو و ميله ها به بالاي اتاق برويد در بالا ترين جايگاه به جايي ميرسيد که با ميله هاي کج و معوج مسدود شده است با شمشيرتان اين ميله هاي آهنين را بشکنيد و جعبه هايي را که پشت اين ميله ها قرار دارد را به کنار ديوار و کنار سکو بياوريد روي آن برويد و به بالا نگاه کنيد تا مسيري مخفي روي سقف بيابيد با کمک جعبه ها خودتان را به اين مسير برسانيد و به نهمين و آخرين جايگاه برسيد اکنون که هر نه ارتقاي عمر را گرفتيد ميتوانيد بازي را به شکلي متفاوت و البته دشوارتر به پايان برسانيد و با دهاکا بجنگيد اما براي اين کار به شمشير ويژه اي احتياج داريد چون سلاح معمولي به دهاکا آسيب نميرساند پس به اتاق ساعت شني برويد و از وسط اتاق شمشير آب را برداريد بازي را ادامه دهيد تا در صحنه پياني نبردي نفس گير را با نگهبان شن هاي زمان دهاکا داشته باشيد.

Iraj

کاربر سایت
Aug 5, 2006
1,218
نام
ایرج آیریان
سلام دوستان عزیز
یه مرحله از
Prince of Persia Warrior Within که میگه با حیوانهای چهار پا در را بشکن آقا من هر کاری کردم نشد
اگه میشه یه راهنمایی کنید
ممنون :cheesygri

Screenshot0000.GIF
بیبن عزیز جون باید بری نزدیک اون دری که باید شکسته شه وایسی و او جونورا رو همونجا بزنی که بمیرن و وقتی که میترکن در هم میشکنه !!! همین !!!

راستی شما بچه لاهیجانی ؟ آگه آره تو PM بگو کجاش ؟ اگه باشی میشیم 3 نفر تو این سایت !!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر