Naruto - خطر اسپویل (پست اول حتما خوانده شود)

بهترین مبارزه انیمه

• مجموع رای دهنده‌ها
    43

FOXP2

کاربر سایت
Jun 19, 2010
171
با این اتفاق هایی که افتاد کیشی داره کم کم مادارا رو شخصیت مثبت و توبیراما رو منفی نشون میده
از مادارا خیلی خوشم میاد و بنظر کاملا حق داشته و همون طور که حدس میزد اوچیها بخاطر سیاست های توبیراما از بین رفته

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
مانگا 627
ساسکه نصمیم گرفت از دهکده و چیزی که ایتاچی براش تلاش کرده دفاع کنه و داره میره که با مادارا بجنگه به همراه 4 هوکاگه و اوروچیمارو
:d

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
فیلم هندی شده :D

ساسوکه به اوروچیمارو: بیا یه سفره ای پهن شده همه دارن می جنگن. تو هم میای؟ اوروچی: بزن بریم. :|

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
جیرایا vs پین بهترین و غیر قابل پیش بینی مبارزه تو ناروتو بود ...

مبارزه جیرایا و سوناده و اروچی هم عالی بود

بعدشم ساکورا و چیوو و ساسوری

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
مادارا vs پنج کاگه :d

فقط من بهش رای دادم

خیلی خوب بود به نظرم مادارا کسی که تو کل انیمه میخواستیم ببینیمش داشت با همه کاگه ها میجنگید فکرشم معرکست

مخصوصا اینکه کاگه ها به طرز خفنی تحقیر شدن بسی لذت بخش بود

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
پرهام پست من رو نمیشه از اونجا که پاک شده،به اینجا انتقال داد؟ :)) تنبلی بد دردیه حس دوباره نوشتن نیست :d
...چون جوابش نه هست بزار انرژی جذب کنم یه چیزایی بنویسم....... :d

خوب رای من که ناروتو vs پین! عجب مبارزه ای بود! :(( چقدر خفن! و نقطه ی عطف مبارزه هم جایی بود که هیناتا وارد مبارزه شد و حرف هایی که زد، و بعدش کاری که پین کرد:(( و ناروتو وحشی(غیرتی البته:-" ) شد و ادامه ی ماجرا دیگه :d
10 بارم اون طرف AMV خفنی از این مبارزه گذاشتم...ولی بازم میزارم :|
Naruto Shippuden AMV - The Two Disciples [Naruto vs Pain]

گزینه های بعدی هم
آسوما و شیکامارو و ... vs هیدان و کاکوزو هستن!
آسوما :(( واقعا ته نامردی بود اون قسمت :(( یادمه این قسمت رو صبح زود از خواب بیدار شده بودم و هرکاری میکردم خوابم نمیبرد! نشستم دیدمش، باعث شد صبحم رو با گریه آغاز کنم :(( شهاب هم بهم لقب کورونا سنسه رو داده بود :))
ولی بعد از مبارزه خیلی بد بود،شیکامارو حالش گرفته بود،حال ما هم خراب شده بود :(
هیدان هم از اون کاراکترهای امیرپسند بود که توی آکاتسوکی بیشتر از بقیه دوستش داشتم! ولی با این کارش،همونقدر هم ازش بدم اومد :| کاملا حس دو گانه ای بهش دارم! یعنی لیست بهترین و بدترین کاراکترهای ناروتو رو بدم،توی جفتش خواهد بود :)) کاکوزو هم البته دوست دارم بین آکاتسوکی ها! ولی چون ضربه ی آخر کار این نبود،ازش متنفر نیستم:| :-"

جیرایا vs پین هم عالی بود! عجب مبارزه ی خفنی بودش! یک تنه جلوی اون همه پین ایستاده بود! چقدر عظیم بود اون مبارزات :( و پایانش باز هم غمگین :(
اینجا هم ناروتو ترکید،ما هم ترکیدیم:(

مبارزه ی بعدی هم انتقام از هیدان و کاکوزو بود! :D
محبوب ترین تکنیک انیمه هم، حرکت آخری که روی هیدان رفت میباشد برام! :x یادمه فقط یک تریلر از کل سری بازی های ناروتو دیدم( در اینجا Generation ) و توی این تریلر، تیم 10 بودن که شیکامارو هم همین تکنیک رو زد! به خاطر همین تکنیک من رفتم بازی رو خریدم! :))
هم اینطرف مبارزه که شیکامارو انتقام گرفت(فندک :(( ) خیلی خوب بود، هم اونطرف که کاکاشی هم حضور داشت!

---
ولی کلا خوشم میاد پین 2تا مبارزه داشت،هر دو تاش تاریخی! :d چقدر این بشر ابهت داشت! چقدر خفن بود! و چه گروه خفنی تشکیل داده بود! :x
اما بعد از پین :( رسما داستان و ابهت آکاتسوکی و همه چی با هم رفتن تو دیوار :(

---
هوس کردم بشینم شیپودن رو تا آخر مبارزه با پین ببینم :(

rasoolharry

کاربر سایت
Jun 16, 2006
368
نام
M.R
سلام دوستان کلهم اجمعین خسته نباشید با این تاپیک غول
چرا نبرد ساسکه و رایکاگه رو نذاشتید؟!! ضمنا به نظر من نبرد ناروتو و توبی از غولترین مبارزه هایی بود که تا الان دیدیم...
جمله آخر اینکه به همتون بابت تموم شدن مانگای ناروتو تسلیت عرض میکنم امیدوارم کیشیمتو با یه مانگای غول تر برگرده و دل ما طرفدارارو شاد کنه...
گود لاک

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر