بنیانگذار شرکت Epic Games : سکوت ماکروسافت در GDC 2013 " درک بیشتری از واقعیت است "

Aliɾeza

کاربر سایت
Mar 17, 2013
134
نام
علیرضا
xbox-360-slim.jpg

ماکروسافت سکوت خود را در مقابل جمعیت حاضر در نمایشگاه GDC 2013 و رونمایی از کنسول PS4 ادامه میدهد و خود را به خاطر ایت سکوت تنبیه میکند ؟!

در تاریخ ماکروسافت هیچگاه کلمه ای به نام " سکوت " وجود نداشته است. یکی از بنیانگذاران شرکت Epic Games مارک رین (Mark Rein) دیدگاه جالبی نسبت به سکوت ماکروسافت دارد :

به نظر من این کار ماکروسافت "درک بیشتری از واقعیت است "

ماکروسافت همواره با سیستم عامل خود در حال پیشروی است و سونی نیز همواره از این رویکرد استقبال میکند ؟! و این فوق العاده است و فکر نمیکنم که این کار باعث افت کیفیت در کار ماکروسافت شود .

من فکر میکنم با روابط توسعه دهنده هر دو شرکت سعی بر این دارند تا مخاطب خویش رو جذب کنند اما امسال در نمایشگاه GDC 2013 سونی از اسلحه ی مخفی خود رونمایی کرد اما ماکروسافت راجب حرکت بعدی خود تا این لحظه هیچ نگفته است !

"بنابراین از دیدگاه من تنها فرق بین این دو شرکت کسی است که از کنسول خود رونمایی میکند و دیگری که هیچ حرکتی انجام نمیدهد"

بزودی زمان ان خواهد رسید که ماکروسافت راجب کنسول بعدی خود صحبت کند و ما مشتاقانه منتظر شنیدن آن هستیم و این طور که به نظر میرسد آن زمان در نمایشگاه E3 2013 میباشد و تا رسیدن زمان افتتاح این نمایشگاه همه چیز "در زیر پوست شهر" باقی می ماند

منبع : لینک

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,516
نام
حسین
نمایشگاه همه چیز "در زیر پوست شهر" باقی می ماند
با ما در شهر بمانید........

چشم بسته غیب گفته عمو خودمونم میدونیم ps4 رونمایی شده و منتظر رونمایی xbox بعدی هستیم

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
دوست عزیز یه ذره بیشتر توی ترجمه تون دقت کنید، بعضی جاها معنی به طور کلی تغییر کرده :
"بنابراین از دیدگاه من تنها فرق بین این دو شرکت کسی است که از کنسول خود رونمایی میکند و دیگری که هیچ حرکتی انجام نمیدهد"
So I think it’s just the difference between someone who can say the name of their console and someone who can’t.”
"پس فکر می کنم تنها تفاوت (بین مایکرو و سونی) در این است که یکی می تواند اسم کنسولش رو بگویید در حالی که دیگری نمیتواند."
جاهای دیگه ایی هم توی متن به همین صورت وجود داره، لطفا یه دور دیگه ترجمه تون رو بررسی کنید ;)
-------------------------
رسما داره میگه که ما (سازنده ها) هر دو کنسول رو دیدم و با هر دو شرکت سونی و مایکرو در ارتباطیم، فقط سونی کنسولش رو رسما معرفی کرده ولی مایکرو هنوز اینکار رو انجام نداده.

سهیل دوباره رفتی رو فاز آنتی مایکرو ؟ :D اون درک دیگری از واقعیت و این حرفا هم اشکال ترجمه است و جمله اصلی اینه:
Epic Games Co-founder: Xbox Silence at GDC 2013 “More Perception Than Reality”
دوباره به زبون بی زبونی داره میگه که مایکرو سکوت اختیار نکرده و فقط اینطوری به نظر میاد.
پس الکی دلت رو خوش نکن :D

آخرین ویرایش:

Aliɾeza

کاربر سایت
Mar 17, 2013
134
نام
علیرضا
دوستان از مشکلات این خبر عذرخواهی میکنم و قول میدم در این خبر و خبر های بعدی مشکلات رو کمتر کنم | موفق باشید

vavi

کاربر سایت
Oct 20, 2010
147
نام
PreMieR
دوستان از مشکلات این خبر عذرخواهی میکنم و قول میدم در این خبر و خبر های بعدی مشکلات رو کمتر کنم | موفق باشید
همین که زحمت میکشید و یک خبرو قرار میدید جای بسی تشکر داره .ممنون که اینقدر بی منت و فروتن هستی انسانهایی مثل شما خیلی کم پیدا میشن . سپاسگزارم

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
بسیار عالی..
این بابا خودش قطعا تو ساخت کنسول بعدی ماکرو به اونها مشاوره داده و قطعا می دونه ماکرو چه کنسولی با چه قدرتی خواهد ساخت تا حالا هم این کنسول ماکرو قدرتش به سازنده ها گفته شده و اونها دارن براش بازی می سازنند

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
بسیار عالی..
این بابا خودش قطعا تو ساخت کنسول بعدی ماکرو به اونها مشاوره داده و قطعا می دونه ماکرو چه کنسولی با چه قدرتی خواهد ساخت تا حالا هم این کنسول ماکرو قدرتش به سازنده ها گفته شده و اونها دارن براش بازی می سازنند

به به امین جان، بالاحره یه کامنت امیدوار کننده از شما در راستا اهداف خودتون و مایکروسافتتون :d گیرش واسه ما تعریفش واسه اوناا ؟:d

خوبه اگه هر دو کنسول قدرتمند باشن جنگ، جنگه خوبی میشه، مطمئنن اینو هر دو طرف دوست دارن، البته باید ببینیم این سکوت علامت چیه !

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
من که خیلی امیدوار بودم تو GDC امسال معرفی بشه و تابستون هم عرضه بشه.ولی نشد.واقعا از این بابت ضدحال خوردم.

شاید توو TGS بخواد کنسولش رو معرفی کنه تا اینجوری بتونه توجه بازار ژاپن رو به خودش جلب کنه:-/

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
Mission Impossible
شدنش که خیلی سخته.ولی شدنی هست.اگر مثلا بیاد 4 تا بازی که مورد پسند ژاپنی ها هست رو برای کنسولش انحصاری کنه،شاید بتونه یه موفقیتی توو ژاپن بدست بیاره.

ولی من حس میکنم توو همون TGS یه خبری از کنسول مایکرو بشه.

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
فقط یک چیز رو میدونم زمانی که xbox بعدی معرفی شه همه دهناشون از تعجب باز میمونه شک ندارم امریکایی جماعت وقتی میدون رو گرفت دست به این راحتی ها زمین نمیزاره بحث فن بازی و این بچه بازی ها نیست شما نگاه کن زمانی که ایکس باکس اسلیم رو معرفی کردن مثل بمب صدا کرد چیز جالبش بو اون نحوه معرفی کنسول توی نمایشگاه e3 که همه رو شگفت زده کرد حالا چه برسه به نسل بعد xbox پس شک نکنید e3 امسال مال ماکروسافت هست و میخواد جبران همه ی این e3 ها بی رمق قبل رو انجام بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر