بازی که دوست داشتید بازی کنید . ولی بازی نکردید! only pc gamers

max93

کاربر سایت
May 29, 2012
354
سلام .

فکر کنم واسه خیلی از ما پیش اومده که مثلا یه بازی انحصاری واسه کنسول ها اومده که ما دوست داشتیم بازی کنیم

یا اینکه بازی در گذشته انجام دادید ولی اسمش یادتون نمیاد ! (مشخصات بدید شاید بتونیم کمکتون کنیم)

و شایدم بازی اونقدر سخت بوده که بیخیالش شدید !گرچه دوست دارید بازی کنید .

مثلا من هنوز در سوگ نیومدن red dead redemption واسه pc هستم . یا مثلا از dark souls خیلی خوشم میاد ولی خیلی سخته (البته واسه pc خوب port نشده)

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
252
نام
آرش
از میان بازی‌های سال گذشته، من بیشتر در حسرت «جورنی» و همین‌طور Ni Nu Kuni پی‌اس۳ هستم. اولی به‌خاطر سبک هنری و نمادین‌اش و دومی به دلیل اینکه استودیو گیبلی در ساخت‌اش نقش داشته.

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
909
نام
کیوان
والا ما تا 16 سالگی اصلا تو نخ کنسول نبودیم....
یه دوستی ما رو با Red Dead و LA Noire آشنا کرد...
این شد که رفتیم 1 ماه مونده به عرضه LA Noire یه 360 خریدم....
بعدشم که پشت سرش PS3 و PS VITA اومد....
دوستی که منو با عناوین فوق الذکر آشنا کرد و منو حسابی اورد تو کار گیم نام کاربریش تو همین سایت shah994 هست...
حالا جالب اینه منو از درس خوندن انداخت اورد تو گیم حالا خودش چند ماهیه گیم نزده میگه دائیم 6 ماه دیگه میاد ایران میخوام بش بگم کارت گرافیک جدید بیاره که عناوین چند ماه رو بازی کنم با گرافیک بالا... یعنی میخواد 12 ماه 6 ماه قبل و 6 ماه آینده رو صبر کنه واسه گرافیک...
خلاصه اینکه: Red Dead و LA NOire و Uncharted و God of War و Heavy Rain منو کنسولی کرد....
در ضمن ویچر 2 رو هم خیلی میخوام بازی کنم ولی این کال اف دیوتی لا مصب نمیزاره دست از سر این عناوین بیخودی بر داریم بریم شاهکار CD PROJEKT RED رو بازی کنیم...

آخرین ویرایش:

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
Uncharted Series
Heavy Rain
GOW III
RDR ( البته رو ایکس باکس دوستم یه 7 ، 8 ساعت اولشو رفتم بعدش دستگاه که خوابیده رو سرپا کردم بازی خراب شد _ بعدش دیدم روش نوشته نباید کنسول رو تکان داد - ) ولی در کل لذتی که بازی با موس و کیبرد هست در دسته نیست

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
کلا Uncharted و GT5 و Forza :D
که البته من زیاد اهمیتی نمیدم که بخاطر چهارتا بازیه انحصاری برم کنسول بخرم
زیاد ارزشی نداره برام.

Fallout new vegas هم خیلی دوست داشتم بازی کنم ولی هر کار کردم کلی با خودم کلنجار رفتم که بتونم حتی یکم برم جلو نتونستم از بس حال بهم زن بود بازیش:D
نه گرافیک درستی نه گیم پلی درستی
خداییش هنوز موندم از چی این ملت خوششون اومده بود:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر