Game Wallpapers قوانين در پست اول خوانده شود

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام ...

دوستان عزیز، از تاریخ 29 خرداد 91 برای این که بهتر بتونیم از این تاپیک استفاده کنیم قوانيني گذاشته ميشه براي ارسال ها:

1. برای گذاشتن Wallpaper ها از زدن پست های مکرر و پشت سر هم جدا خودداری کنید و با ويرايش كردن پست خود عکس های مورد نظرتون رو در یک پست قرار بدید.

2. برای این که استفاده از تصاویر راحت تر باشه لطفا اونها رو به صورت بندانگشتی (Thumbnail) و پشت سر هم قرار بدید و سایز تصویر را درج كنيد (مثلا 1920 در 1080) و همچنین عنوان بازی مورد نظر رو برای هر تصویر (یا هر سری از تصاویرتون) بنویسید.

3. برای گذاشتن عکس ها می تونید از سایت های دانلود (مثل Mediafire و...) هم استفاده کنید. ولی توصیه ما اینه که ترجیحا از سایت های آپلود تصویر ایرانی استفاده کنید. با استفاده از این سایت ها به راحتی می تونید از روی هارد کامپیوترتون، یا از یک آدرس اینترنتی یک Wallpaper رو آپلود کنید و در هر محلی به صورت بندانگشتی نمایش بدید.

4. لطفا از قرار دادن تصاویر با آدرس مستقیم و یا از سایت هایی که فیلـــــ تر هستند (مثل اکثر سایت های آپلود خارجی) خودداری کنید و قبل از ارسال پست دقت کنید که تصویرتون حتما در پست نمایش داده میشه.

موفق باشيم...

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام
اتفاقا حامد جان می خواستم بهت بگم که تاپیکت رو راه بندازی
من متاسفانه بازی فعلا ندارم تا عکسشو بذارم....

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا
حامد جان من یه همچین تاپیکی زدم در گفتگوی آزاد میخواین اون رو پاک کنین و همه دیگه اینجا فعالیت کنند.

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
حامد جان من یه همچین تاپیکی زدم در گفتگوی آزاد میخواین اون رو پاک کنین و همه دیگه اینجا فعالیت کنند.

سلام ...
عليرضا جان شرمنده من اون تاپيک را نديده بودم ...
فکر کنم منظور حامد همون عکس ازبازی باشه(نه اون یه چیز دیگه بود) خوب با هم ادغام کنیم تا یه تاپیک قوی بشه...
بهزاد جان اين تاپيک مختص به پشت زمينه هاي بازي هاي مختلف است و خوب شد ياد اوري کردي اون تاپيک را هم الان باز ميکنم ;)

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
سلام به همه دوستان

اول یه نکته رو بگم که یه تاپیک دیگه هم با هیمن نام تو قسمت گفتگو آزاد هستش که باید یه کاری کرد که یکشون باشه

خوب من چند تا عکس جدید آوردم الان دو تا شو میزارم چون سرعت خطم خیلی پایین هستش بقیش برای بعد

آخرین ویرایش:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
با عرض پوزش از علی رضای عزیز که زودتر یک تاپیک با این نام زده بودند و حق تقدم با ایشون بود ولی چون در این تاپیک والپیپر های بیشتری گذاشته شده بود ترجیحا از این تاپیک استفاده می کنیم.
این عکس های God of War هم توسط علی رضا جان گذاشته شده بود که من به این تاپیک منتقل کردم:
---------------------------------------------------------------------------------------
GOD OF WAR
میدونم که خیلی طرفدار داره...

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
نوشته شده توسط Lich King:
با عرض پوزش از علی رضای عزیز که زودتر یک تاپیک با این نام زده بودند و حق تقدم با ایشون بود ولی چون در این تاپیک والپیپر های بیشتری گذاشته شده بود ترجیحا از این تاپیک استفاده می کنیم.
این عکس های God of War هم توسط علی رضا جان گذاشته شده بود که من به این تاپیک منتقل کردم:
---------------------------------------------------------------------------------------
GOD OF WAR
میدونم که خیلی طرفدار داره...
خيلي با حاله
دستت درد نكنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر