کمک در بازی infernal

babak12

کاربر سایت
May 13, 2007
464
نام
بابک
نمي دونم منظورت كدوم مانع است . اما اگر منظورت اون ليزري كه پشت در آهني است بايست از در فاصله بگيري و دوبار دكمه جلو رو پشت سر هم بزني

archer

کاربر سایت
Jun 22, 2007
2
با استفاده از کلید Q دقیقا زیر سنسور رو نشونه بگیرید و از خودتون capture کنید. زمانی که انتهای راهرو ظاهر شدید، کامپیوتر رو میتونید بیبینید که در صدم ثانیه باید با استفاده از کلید E اون رو InActive کنید...

omidpunisher

کاربر سایت
Aug 5, 2007
276
نام
امید
من تو مرحله دوم که داره برف میاد گیر کردم البته یک کم رفتم جلو تر .
اونجایی که یک مرد کچل وایساده اونو می کشم بعد کنارش یک در هست که قفله و کلید میخواد
کسی نمیدونه باید چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(

hosein yacuza

کاربر سایت
Jul 17, 2007
441
نام
hosein
من تو مرحله دوم که داره برف میاد گیر کردم البته یک کم رفتم جلو تر .
اونجایی که یک مرد کچل وایساده اونو می کشم بعد کنارش یک در هست که قفله و کلید میخواد
کسی نمیدونه باید چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(
وقتي كه ميري جلو ادما دكمه e رو بزن تا اونا رو بلند كنه كليد روي يكي از همون ادماس

omidpunisher

کاربر سایت
Aug 5, 2007
276
نام
امید
دمت گرم آقای yacuza ;)
ولی حالا یک جای دیگه گیر کردم . اونجایی که لیزر آبی هست و جلوش در آهنیه میرم جلو لیزره آژیر میکشه چه جوری از لیزره رد بشم صدا نده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:confused:

omidpunisher

کاربر سایت
Aug 5, 2007
276
نام
امید
دمت گرم آقای yacuza ;)
ولی حالا یک جای دیگه گیر کردم . اونجایی که لیزر آبی هست . جلوش در آهنیه میرم جلو آژیر میکشه چه جوری رد بشم صدا نده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:confused:

Agent X

کاربر سایت
Sep 6, 2007
16
اقا من هم تو غول اولش اوني كه دورش ليزره موندم لطفا كمك كنيد!!!!!!!!!!!1
اصولا هرچی باس داره باید با infernal attack بزنی . اگه منظورت اون مرحله ایه که باسه یه جا وایساده تیر میزنه (اولش تا میری تو چراغارو روشن میکنه میگه شیطون کوچولو دیگه نمیتونه تو سایه ها قایم بشه) اونجا باید سریع چراغارو بزنی خاموش کنی بعد که شارژ شد infernal attackت یارورو بزن تا اون شیلد دورش محو بشه بعد با کلنگم بزنی damage میخوره!!! (اسلحشم بردار که خداس) اتاق بغلیم بگرد بعد دیگه برو تو تله کابینو اینا ........:cool:

omidpunisher

کاربر سایت
Aug 5, 2007
276
نام
امید
چرا من را کمک نمیکنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:((:((:((
گفتم که من تو مرحله دوم اونجایی که لیزره آبی گیر کردم وقتی میرم جلو آژیر میکشه :mad:

hosein yacuza

کاربر سایت
Jul 17, 2007
441
نام
hosein
آره والا / حق با آقا امید است . والا منم کلی کردم نشد یکی عکس بگیره اگه میشه !
عكس لازم نيست !!!
برو جلويه ليزر طوري كه باهاش برخورد نكني بعد اون دستگاه كه ليزر ميزنه رو هدف بگير و بعد دو بار دكمهQ رو بزن (با اين كار طرف روحه خودشو از لايه ليزرا ميفرسته جلو ) حالا تو با روحه طرف بازي ميكني .
همون جا يه سيستم هست كه اگه جلوش دكمه E رو نگه داري ليزرا غير فعال ميشن
نكته : وقتي روحتو ميفرستي جلو بايد سريع كاراتو انجام بدي چون روحه يارو پس از مدت كوتاهي به بدنش برميگرده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر