طرفداران بازیهای Adventure

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
1298695432_geminirue_banner.jpg

GR_shot1.jpg

GR_shot2.jpg

GR_shot3.jpg

GR_shot4.jpg

نمیدونم چند نفر مثله من منتظر Geminie Rue بودن ولی بازی منتشر شده و تورنتش هم تو اینترنت موجوده.
اینم امتیازاشه.

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
یه بازی خیلی خوب ادونچر مستقل در حال ساخت هستش که دموش بالاخره منتشر شد. بازیش احتمالا یکی دو سال دیگه میاد ولی به شدت پیشنهاد میکنم این دمو رو بازی کنید. 20 مگ حجمش هستش و خیلی لذت بخشه و اتمسفر فوق العاده ای داره.

سایت بازی مذکور

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
A New Beginning

250px-New_Beginning_cover.jpg

داستان:
در مورد یه گروهی هست که از اینده به زمان حال بر میگردن تا جلوی یه سری اتفاقات رو بگیرن.

بازی نسبتا جالبیه.گرفیکش شما رو یه یاد runaway میندازه و داستان هم نسبتا خوب روایت میشه. A New Beginning ازون بازیایی نیست که معماهای گردن کلفت داشته باشه بیشتر از سیستم همه چی رو همه چی استفاده میکنه!:dدر طول بازی شما کنترل دو شخصیت (که در تصویر میبینید) رو به عهده میگیرید و به تناوب داستان رو جلو میبرید.دیالوگا نسبتا طولانی هستن و خوب نوشته شدن.من کلا از بازیهای ادونچر با این استایل گرافیکی خوشم میاد.

=====================================================================================================
Sherlock Holmes Versus Jack the Ripper

250px-Sherlock_Holmes_vs._Jack_the_Ripper_Cover.jpg

داستان:
یک سری قتل های مرموز و ... بی خیال دیگه همه Jack the Ripper رو میشناسن!b-)

یه بازی دیگه از سری شرلوک هولمز که توسط Frogwares منتشر شد.بعد از اولین سری این مجموعه یعنی شرلوک هولمز و راز مومیای که کیفیت جالبی نداشت و معماهای غریبی در اون بکار رفته بود Frogwares پیشرفت قابل ملاحظه ایی کرد بقیه بازیای این سری رو خوب و مثبت از اب دراورد. نکته جالب Sherlock Holmes Versus Jack the Ripper اینه که شما اصلا قرار نیست ایتم هاتون رو مدام رو هم چک کنید ببینید چی میشه.بازی بیشتر حول جمع کردن مدارک سر نخ ها و قرار دادن اونا کنار هم و رسیدن به نتیجه نهایی میچرخه. روند بازی و روایت داستان خیلی جذابه و کشش لازمه برای دنبال کردن رو به شما میده.
اخرین بازی ازین سری The Testament of Sherlock Holmes هست که September 2012 منتشر میشه.

امتیاز 7/10

===============================================================================================
Black Mirror 2

1c4c0_28-blackmirror2.jpg

بعد از مدتها تاخیر بالاخره این بازی رو تمام کردم.هر چی دستم میرسید ایراد داشت و نصب نمیشد! Black Mirror 2 دنباله ی مناسبی برای شماره اول این سری محسوب میشه هر چند که نسخه اول جذاب تر با معماهای سخت تر و فصایی تاریک و تیره بود که من خیلی دوسش داشتم.

آخرین ویرایش:

art73

کاربر سایت
Aug 21, 2011
506
نام
علی
the testament of Sherlock Holmes
by frogware
Release : fall 2011
250px-The_Testament_of_Sherlock_Holmes_cover.jpg

به شدت منتظر این بازیم یه سبک جدید خاصی تو ادونچر داده نمونه اش فقط توی بازی sinking island دیدم که تیکه های پازل رو کنار هم میچینی تا به نتیجه برسی البته به صورت پویا تر

Sinking_island_dvd_cover.jpg

این بازیو همین الان تموم کردم خیلی هیجانیه شرکت benoit sokal تا حالا نا امیدم نکرده تو ادونچر دلم نمیخواد سایبریا 3 رو بدون نام این شرکت بازی کنم

eeNf9-dcmagnets.ru-the-black-mirror-3.jpg

هر 3 سری بلک میرور رو بازی کردم و اصلا خوشم نیومد داستانش منو جذب نکرد

در ضمن این سایتم سر بزنید johnnybdesign.com چند ساله غیر فعاله ولی میتونید 3 گانه jack french رو بازی کنید کاراگاهیه و داستانش عالیه اتمسفر خوبی داره

Archraziel

کاربر سایت
Jul 27, 2012
73
نام
مسعود
برای من بازی های ادونچر بمحبوب ترین سبک هستن، واقعاً بعضی ها مغز آب کن حساب میشن!
توی بازی هایی که این چند سال اومد بازی Darkness Within شماره اول و دوم واقعاً خوب بود، بر اساس داستان های H.P.Lovecraft بودن جفتشون که متاسفانه نه این نویسنده زیاد شناخته شده ست تو ایران و نه این دو تا بازی...
بر اساس داستانهای همین آدم Call of Cthulhu هم ساخته شده بود که توی فضای خاص خودش واقعاً دوست داشتنی بود...

بازی Outcry هم بازی نسبتاً جالبی بود...
چون دیدم در مورد این 3 تا چیزی گفته نشده خواستم یاد آوری بشه! :D

یه سوال:
Grim Fandango رو روی ویندوز 7 هم میشه اجرا کرد؟
این بازی جزو حسرتهای زندگی منه...

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
یکی از بهترین بازیهای که تو این چند ساله یا ماهه :d :d بازی کردم تن تن بود.شرلئک هلمز هم امید زیادی بهش ندارم.

masterweb

کاربر سایت
Jun 2, 2006
119
همه ی ادونچر بازهای این بازی اومده Cognition Episode 1: The Hangman

Cognition review

در 5 اپپیزود که این اپیزود 1 هست و من تموم کردم واقعا عالللللللللللللیییییییی ( 10 ساعتی گیم پلی داره ) اونایی که خیلی وقته یه بازی درست و حسابی نکردن برن سراغش .

mr_saeed

کاربر سایت
Jun 8, 2012
1
سلام منسعید هستم و شیراز هستم اگر کسی بازی های Adventure داره من هم لیست کاملی رو تقریبا دارم اگه دوست دارید تبادل کنیم بازی ها رو فقط تو این سبک میتونید ایمیل بزنید
saeedchoganbaz@gmail.com
البته این سی دی هارو نمیتونم به کسی بدم هر کسی خواست براش رایت میکنم
به من لیستی که الان دارم اینه :
Broken sword 2
Broken sword 1
Dracula 1-2-3
act of ninja
a new begging
L.a noir
syberia tarjome hsoide
Syberia 2
paradise