CodeBreaker نرم افزاری برای PS2

Paymax

کاربر سایت
Aug 6, 2006
179
نام
پیمان نیکخواه
CodeBreaker یکی از بهترین نرم افزارهای ساخته شده برای PS2 است که قابلیت های بسیار مفیدی دارد.

یکی از محاسنی که این نرم افزار دارد قابلیت پشتیبانی از USB Flash Memory است که این قابلیت شما را قادر میسازد تا فایل های سیو
یا فایلهای Cheat Code را با واسطه Flash Memory وارد Memory Card PS2 کنید
یا اینکه فایلهای سیو را از Memory Card PS2 به Flash Memory کپی کنید و همیشه یک پشتیبان از سیو های Memory Card PS2 خود روی کامپیوتر داشته باشید.
به این ترتیب میتوانید با خیال راحت Saveهای قدیمی را از روی Memory Card خود پاک کنید و از هزینه خرید Memory Card دیگر جلوگیری کنید.

این نرم افزار دارای 6 بخش است : Start Game – Select Cheats – Device Manager – CodeBreaker Chat – Options – Day 1

Start Game : شما با رفتن به بخش Select Cheats میتوانید Cheatهای مورد نظر بازیتان را فعال کنید کنید و با رفتن به Start Game بازیتان را اجرا کنید.

Select Cheats : همانطور که گفته شد در Select Cheats لیست بازی ها و Cheatهایشان قرار میگیرند.

Devise Manager : این بخش برای تبادل فایل های Save (که در این نرم افزار با فرمت cbs هستند) بین
Internet ، USB Flash Memory ، Memory Card PS2(در صورت اتصال PS2 به شبکه) و PS2 HDD(در صورت دارا بودن) است.

CodeBreaker Chat : گفتگوی اینترنتی در شبکه های CodeBreaker. (در صورت اتصال PS2 به شبکه).

Options : بخش تنظیم اختیارات.

Day 1 : این بخش که از ورژن 7.0 به بعد در این نرم افزار قرار داده شده است این قابلیت را دارد که
فایل های Cheat Code بازی های جدیدی را که دانلود میکنید ( که در این نرم افزار به این فایل ها “Day 1” گفته میشود.(با فرمت cbc) ) وارد نرم افزار کند.
به این ترتیب دیگر نیازی به کد نویسی نیست.
با ورود به بخش Day 1 دو Source مشاهده میکنیم : 1- Flash Memory : برای انتقال فایلهای Day 1 از Flash Memory
2- Internet : برای دانلود مستقیم فایلهای Day 1 با استفاده از اینترنت PS2

( با رفتن به >فروم سایت CodeBreaker< و عضویت در آن میتوانید جدید ترین فایل های Save و Day 1 را دانلود کنید و یا فایل های سیو خود را آپلود کنید. )
( یا اینکه میتوانید در همین تاپیک درخواست فایل کنید. )

ورژن 9.2 این نرم افزار را بعد از >دانلود< از آرشیو خارج کرده و محتویات فولدر را روی یک CD رایت کنید ( حتما با سرعت 4x یا کمتر ).
سپس CD نرم افزار CodeBreaker V9.2 شما آماده استفاده با PS2 است.

اگه سوالی داشتید مطرح کنید.
Paymax.

آخرین ویرایش:

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
code breaker v.10

سلام...

من در گوگل 1 ساعت code breaker v.10 رو سرچ کردم ولی از 11 دلار پایین تر نمی دادند.
کسی اگه لینک دانلودش رو داره بزاره .

با تشکر.....

Digital Dreams

کاربر سایت
Aug 4, 2006
129
سلام...

من در گوگل 1 ساعت code breaker v.10 رو سرچ کردم ولی از 11 دلار پایین تر نمی دادند.
کسی اگه لینک دانلودش رو داره بزاره .

با تشکر.....

دوست عزیز شما Collection ای کامل از نرم افزارهای PS2 از جمله Code Breaker و سایر نرم افزارهای دیگه مثل گیم شارک و نرم افزارهای پخش MP3 ، نرم افزار تنظیم آداپتور شبکه PS2 و سایر برنامه های کاربردی دیگه، در مجموعه ای به نام PS2 Multi Loader در بازار موجود هست، در پاساژ لباف اکثر گیم فروش ها این DVD رو دارند. موفق باشید

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
می دونم ولی نمی تونم تا پاساژ برم !!!!

من این نرم افزار رو می خواستم تا شاید بتونم سیو بازی رو از pc به ps2 بریزم ولی تا حالا با هیچ نرم افزاری نتونستم .

اگه می تونی به من کمک کنی کمک کن ...

با تشکر .

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
ببينم يهني اگه روي usb flash memory چيت هاي جديد رو بريزم بذارم توي ps2 بعد با برنامه اجرا كنم حله؟ يا كار ديگه اي هم لازم داره

Paymax

کاربر سایت
Aug 6, 2006
179
نام
پیمان نیکخواه
با CodeBreaker V9.2 که توی پست اول گذاشتم راحت متونید همه این کارارو بکنید خودمم همیشه باهاش کار میکنم اگه هم فلاشتون رو ساپورت نمیکنه باید از یه فلاش دیگه استفاده کنید

toxic_devilcs

کاربر سایت
Aug 28, 2007
416
نام
اصغر
کمک !

CodeBreaker یکی از بهترین نرم افزارهای ساخته شده برای PS2 است که قابلیت های بسیار مفیدی دارد.

یکی از محاسنی که این نرم افزار دارد قابلیت پشتیبانی از USB Flash Memory است که این قابلیت شما را قادر میسازد تا فایل های سیو
یا فایلهای Cheat Code را با واسطه Flash Memory وارد Memory Card PS2 کنید
یا اینکه فایلهای سیو را از Memory Card PS2 به Flash Memory کپی کنید و همیشه یک پشتیبان از سیو های Memory Card PS2 خود روی کامپیوتر داشته باشید.
به این ترتیب میتوانید با خیال راحت Saveهای قدیمی را از روی Memory Card خود پاک کنید و از هزینه خرید Memory Card دیگر جلوگیری کنید.

این نرم افزار دارای 6 بخش است : Start Game – Select Cheats – Device Manager – CodeBreaker Chat – Options – Day 1

Start Game : شما با رفتن به بخش Select Cheats میتوانید Cheatهای مورد نظر بازیتان را فعال کنید کنید و با رفتن به Start Game بازیتان را اجرا کنید.

Select Cheats : همانطور که گفته شد در Select Cheats لیست بازی ها و Cheatهایشان قرار میگیرند.

Devise Manager : این بخش برای تبادل فایل های Save (که در این نرم افزار با فرمت cbs هستند) بین
Internet ، USB Flash Memory ، Memory Card PS2(در صورت اتصال PS2 به شبکه) و PS2 HDD(در صورت دارا بودن) است.

CodeBreaker Chat : گفتگوی اینترنتی در شبکه های CodeBreaker. (در صورت اتصال PS2 به شبکه).

Options : بخش تنظیم اختیارات.

Day 1 : این بخش که از ورژن 7.0 به بعد در این نرم افزار قرار داده شده است این قابلیت را دارد که
فایل های Cheat Code بازی های جدیدی را که دانلود میکنید ( که در این نرم افزار به این فایل ها “Day 1” گفته میشود.(با فرمت cbc) ) وارد نرم افزار کند.
به این ترتیب دیگر نیازی به کد نویسی نیست.
با ورود به بخش Day 1 دو Source مشاهده میکنیم : 1- Flash Memory : برای انتقال فایلهای Day 1 از Flash Memory
2- Internet : برای دانلود مستقیم فایلهای Day 1 با استفاده از اینترنت PS2

( با رفتن به >فروم سایت CodeBreaker< و عضویت در آن میتوانید جدید ترین فایل های Save و Day 1 را دانلود کنید و یا فایل های سیو خود را آپلود کنید. )
( یا اینکه میتوانید در همین تاپیک درخواست فایل کنید. )

ورژن 9.2 این نرم افزار را بعد از >دانلود< از آرشیو خارج کرده و محتویات فولدر را روی یک CD رایت کنید ( حتما با سرعت 4x یا کمتر ).
سپس CD نرم افزار CodeBreaker V9.2 شما آماده استفاده با PS2 است.

اگه سوالی داشتید مطرح کنید.
Paymax.
با سلام خدمت Paymax عزیز !:love:
من CodeBreaker رو دانلود و رایت کردم و کار هم داد ولی وقتی که فلاش مموری خودم را داخل زدم آرم فلاش مموری روشن نشد ، دلیلش چیه ؟ آیا واقعا فلاش مموری روی CodeBreaker کار می دهد ؟ :confused:
فلاش مموری من که سالم است ، اگه می شه برای من درباره CodeBreaker بیشتر توضیح بده !:(
with much thank for you
email : toxic_lugcs@yahoo.com

Revoltech%20Devil%20May%20Cry%203%20Dante%20Figure%20dan008.jpg

Digital Dreams

کاربر سایت
Aug 4, 2006
129
با سلام خدمت Paymax عزیز !:love:
من CodeBreaker رو دانلود و رایت کردم و کار هم داد ولی وقتی که فلاش مموری خودم را داخل زدم آرم فلاش مموری روشن نشد ، دلیلش چیه ؟ آیا واقعا فلاش مموری روی CodeBreaker کار می دهد ؟ :confused:
فلاش مموری من که سالم است ، اگه می شه برای من درباره CodeBreaker بیشتر توضیح بده !:(
with much thank for you
email : toxic_lugcs@yahoo.com

Revoltech%20Devil%20May%20Cry%203%20Dante%20Figure%20dan008.jpg

سلام، بعضی از فلش مموری ها کلا با PS2 سازگار نیستند، بهتره با یک مموری دیگه امتحان کنید.

ajax

کاربر سایت
Jul 18, 2007
117
من چيزي حدود 10 نوع codebreaker با ورژن هاي مختلف و خلاصه همه جوره گرفتم و با سرعت 4x يا بالاتر هم رو سي دي هم روي دي وي دي زدم ! :eek:
هيچ كدوم كار نكردن ! مي شه لطفا روش رايتش رو روي سي دي توضيح بده يكي ؟ :((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر