پیش بینی برندگان اسکار 2013

بهترین فیلم سال 2012 از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    127

PXG

La Belle Époque
کاربر سایت
Jan 2, 2006
1,189
نام
پوريا

تا سال بعد :d

غیر قابل پیش بینی ترین برنده به نظرم برای طراحی صحنه بود که گویا چند نفر اینجا درست حدس زده بودن , Smart pick :d
اینم برای اعضای اکادمی , البته فیکه

آخرین ویرایش:

Oceanic 6

کاربر سایت
Apr 10, 2009
676
نام
پارسا
غیر قابل پیش بینی ترین برنده به نظرم برای طراحی صحنه بود که گویا چند نفر اینجا درست حدس زده بودن , Smart pick

فکر کنم فقط من بودم، اونم کاملاً حدسی. چون فیلم های امسال رو اصلاً ندیدم و از رتبه خودم بسیار راضیم! :D (البته چندبار ویرایش کردم پست رو و نظرم عوض میشد). :D

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
فکر کنم فقط من بودم، اونم کاملاً حدسی. چون فیلم های امسال رو اصلاً ندیدم و از رتبه خودم بسیار راضیم! :D (البته چندبار ویرایش کردم پست رو و نظرم عوض میشد). :D

همین دیگه تقلب کردی چهارم شدی من انتخاب ها حاصل دسترنج خودم بود بیست پنجم شدم :d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
واقعا که...
کجا میشه به این اسکار شکایت کرد:|
آقا 30یاست رو به همه جا کشوندن
با اومدن اون یارو برای معرفی بهترین فیلم سال کاملا واضح بود چه فیلمی میشه:|

واقعا حق خوری بود
با وجود فیلمای محشری مثل Life of PI و ... میاد ARGO میشه:|
که کارتر رئیــس جمـــهور همون زمان گفته 95 درصد از فیلمش دروغه
مخصوصا آخرش که فرار کردن:| اصلا نتونستن فرار کنن:| اصلش اینه که اینا میخواستن فرار کنن دستگیر شدن ولی زنا رو آزاد کردن تا برگردن به کشورشون

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
ارگو !!!!!!!!!! فیلم سراسر دروغ ارگو شده بهترین فیلم مراسم اسکار فقط چون ضد ایرانه و داره تاریخ ایران و تحریف میکنه ! دشمنی با ملت بزرگ ایران تا چه حد ! کینه تا چه حد ! واقعا برای چنین مراسمی متاسفم .

من از خیلی وقتها پیش قید این مراسم ساختگی + مراسم جایزه نوبل رو زدم .

=================================================

البته نوبل یه مقدار متفاوت تره و دارن جوایز نوبل رو هم خراب میکنن . ادم نمیدونه دیگه چی درسته و چی غلط !

=================================================

ولی جدا از سیاسی بودن فیلم ، مردم باید با یه دید باز به این فیلم نگاه کنن . باید ببینن چه طور تاریخ تحریف شده . به جای اینکه بیام فحش بدیم ، باید فرهنگ سازی کنیم . دقیقا همونطوری که تمام فیلم سازها و تهیه کننده های بزرگ سینما بیانه اعتراضی دادن و این فیلم رو تحریم کردن . اما برای من سوال اینه که چرا ما نباید در مورد تاریخ خودمون فیلم بسازیم و ایران و عظمتش رو به دنیا معرفی کنیم ؟ وقتی ما اینکار رو نکنیم ، خارجی ها برامون تصمیم میگیرن و نتیجه اش هم مشیه فیلم آرگو !! بعدش تازه همه یادشون می افته که اره باید با ساخت فیلمی متقابل جواب این فیلم رو بدن !!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر