[هک]آموزش اجرای CFE 6.60 TN بر روی ویتا

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
راهی هست که به ورژن دلخواه آپدیت کنی نه ورژن آخر، اما فقط آپدیت نه Downgrade
با چه روشی؟ با استفاده از فایل اپدیت و PS3 P R O X Y ؟
بعدم چه سودی داره وقتی نمیشه به استور وصل شد و تازه بازیهایی هم که باگ رو داشتن همه برداشته شده؟!!

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
با چه روشی؟ با استفاده از فایل اپدیت و PS3 P R O X Y ؟
بعدم چه سودی داره وقتی نمیشه به استور وصل شد و تازه بازیهایی هم که باگ رو داشتن همه برداشته شده؟!!

با استفاده از 3 قایل آپدیت و OpenCMA و یک وب سرور
سودش اینه که با استفاده از Spoof می شه اکانتت رو اکتیو کنی و pkg بازی exploit دار رو انتقال بدی و homebrew اجرا کنی

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
با استفاده از 3 قایل آپدیت و OpenCMA و یک وب سرور
سودش اینه که با استفاده از Spoof می شه اکانتت رو اکتیو کنی و pkg بازی exploit دار رو انتقال بدی و homebrew اجرا کنی
والا مورد دومی که گفتی بیشتر تئوریه وچون من جایی این روش رو ندیدم و تا الان هم فقط PSP Homebrew Loader اومده ، البته خوشحال میشم اموزش مطلبی که فرمودید رو قرار بدی اینجا!
چون اگه PKG بازیهای قرار به اسونی ریخت و مشکل ID Content نداشتن برای بازیهای ویتا هم میشد.

آخرین ویرایش:

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
والا مورد دومی که گفتی بیشتر تئوریه وچون من جایی این روش رو ندیدم و تا الان هم فقط PSP Homebrew Loader اومده ، البته خوشحال میشم اموزش مطلبی که فرمودید رو قرار بدی اینجا!
چون اگه PKG بازیهای قرار به اسونی ریخت و مشکل ID Content نداشتن برای بازیهای ویتا هم میشد.

ببینید، من الان یک اکانت دارم که توش urbanix هست، می تونم بیام یک ویتا مثل مال ایشون رو بگیرم روش فرم ویر دلخواهم که 1.81 هست رو بریزم اکانت رو با spoof روش اکتیو کنم بعد pkg اه urbanix رو روش نصب کنم و چون توی اکانت من بازی وجود داره بازی اجرا می شه و روش می تونید homebrew اجرا کنید، بهتره بگیم unsigned کد، حالا هرچی هست باشه چه vhbl چه cfe باشه چه یه hello world ساده

این وسط تنها کار سختش spoof کردنشه

آموزش هم متاسفانه اینجا به درد آموزش دادن نمی خوره به درد تفریح و شاد شدن روح و روان می خوره، بشینی پست یکی رو نقل قول کنی آتیش بگیره بخندی :)

پ.ن : شما اولین نفری هستی می بینم توی ایران می دونه gunnar چیه :d

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
ببینید، من الان یک اکانت دارم که توش urbanix هست، می تونم بیام یک ویتا مثل مال ایشون رو بگیرم روش فرم ویر دلخواهم که 1.81 هست رو بریزم اکانت رو با spoof روش اکتیو کنم بعد pkg اه urbanix رو روش نصب کنم و چون توی اکانت من بازی وجود داره بازی اجرا می شه و روش می تونید homebrew اجرا کنید، بهتره بگیم unsigned کد، حالا هرچی هست باشه چه vhbl چه cfe باشه چه یه hello world ساده

این وسط تنها کار سختش spoof کردنشه

آموزش هم متاسفانه اینجا به درد آموزش دادن نمی خوره به درد تفریح و شاد شدن روح و روان می خوره، بشینی پست یکی رو نقل قول کنی آتیش بگیره بخندی :)

پ.ن : شما اولین نفری هستی می بینم توی ایران می دونه gunnar چیه :d
متوجه منظورتون شدم درسته.
پ.ن:لطف دارید مدتهاست دارم ازش استفاده میکنم :d

vahid3plove

کاربر سایت
Jun 8, 2011
441
نام
وحید مشیری
آقا شما که اینقدر تابلو نفرت داری از ویتا و اینهمه از شکست ویتا همه جا صحبت میکنی من موندم چرا هی میای تو تاپیک های مربوط به ویتا پست میزاری ؟؟
اصلا نینتندو 3ds خدای هندهلد روی زمین ویتا سوپر بدبخت شکست خورده ok ؟؟؟ حالا خواهشا برو خوشحالیت رو تو تاپیک 3ds که اتفاقا خیلی وقته خاک میخوره انجام بده بزار ما اینجا به کار کنسول شکست خورده خودمون برسیم !!

اینو به من میگفتن میرفتم تو اون سوراخ هایی که قذافی قایم شده بود به زندگی ادامه میدادم! مخصوصا اون قسمت خاک خوردن تاپیک های نینتندو رو خوب اومدی!!
البته میدونم قدیمی بود!

mehdi_iwto

کاربر سایت
Dec 30, 2007
24
نام
مهدی
دوستان ميشه توضيح بدن كه چه كسي گفته بازيها از رو استور برداشته شدن؟
من ubernix رو همين ديروز از استور آمريكا 3$ خريدم
يعني ايا بازي رفع نقص شده كه دوباره گذاشتن رو استور!

ijnmko

کاربر سایت
Oct 7, 2011
226
دوستان ميشه توضيح بدن كه چه كسي گفته بازيها از رو استور برداشته شدن؟
من ubernix رو همين ديروز از استور آمريكا 3$ خريدم
يعني ايا بازي رفع نقص شده كه دوباره گذاشتن رو استور!

بازی رو پچ میکنن دوباره میفرستن استور و دیگه دانلودش برای هک فایده ای نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر