[هک]آموزش اجرای CFE 6.60 TN بر روی ویتا

ash!ash

کاربر سایت
Jun 13, 2012
237
دوست عزیز ممنون از راهنمایی که گذاشتی
فقط یه سوال دارم من کارکرد این psp filler را نفهمیدم .اجراش کردم اکسترکت کردم داخلش یه فایل ایزو ایجاد کردم و بازی را داخلش کپی کردم بازی اجرا شد اما اگه این کارها را هم نمیکردم و میرفتم روی ایکون بازی بازم بازی به راحتی اجرا میشد این psp filler این وسط چیکارست؟؟؟

دلیل استفاده از psp filer این بود که هر دفعه بازی رو انتقال ندید، چون اگه دوباره سیو انتقال می دادید بازی می پرید اگه توی فولدر سیو نبود

در TN-B نیازی به استفاده از psp filer نیست خودش به طور خودکار این کار رو انجام می ده

ash!ash

کاربر سایت
Jun 13, 2012
237
سلام
قرار بود آموزش اجرای ps1 روی ps vita رو بزاری هنوز منتظر هون هستیما
علیک سلام

مشکل صدا و بعضا کرش کردن داره، پلاگین Pops رو وقتی لود می کنید بازی صدا نداره بعضا کرش هم می کنه

به خاطر همین فعلا آموزش نمی زارم

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
دوستان من میخوام هک کنم الان urbanix رو هم دارم فقط وقتی او urbanix تو سایت wolwo رو میگیرم اسمه فایلش یه چی دیگس !! ÷ریخته نمیشه ؟؟؟

rani

کاربر سایت
Oct 21, 2006
125
این تاپیکو درست کردی با استفاده انداختی رفته ها
سلام آموزش هک فریمور 2.02 با این آرک جدید رو بزار ممنون با توضیحات کامل

S1NA

کاربر سایت
Mar 7, 2009
937
نام
سينا
سلام دوستان
من ویتا رو تازه گرفتم و هنوز آپدیتش نکردم ، ورژن 1.60 هست ریجن یک لاک at&t
الان امکان اجرای هک یا چیزی برای من وجود داره ؟؟
به نظرتون آپدیت کنم یا نه ؟؟
لطفا راهنمایی کنید

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
سلام دوستان
من ویتا رو تازه گرفتم و هنوز آپدیتش نکردم ، ورژن 1.60 هست ریجن یک لاک at&t
الان امکان اجرای هک یا چیزی برای من وجود داره ؟؟
به نظرتون آپدیت کنم یا نه ؟؟
لطفا راهنمایی کنید
سلام
مبارکتون باشه.
خیر متاسفانه شما در حال حاضر امکان استفاده از هک رو ندارید چرا که باید بازی که دارای Expilot بود رو از استور میخریدید و روی ویتا نصب میکردید و الان هم بازی ها از استور برداشته شدند و هم شما با ورژن 1.60 امکان اتصال به استور رو ندارید (ازتون خواسته میشه به اخرین ورژن اپدیت کنید)

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
الان نمیشه هیچ جوره یه ویتا گرفتو برای بازی های psp هکش کرد؟
در حال حاضر متاسفانه خیر ولی شاید در اینده بازی جدیدی که بتونن از Expilot اون روی ورژن 2.05 ویتا استفاده بشه هست اما کی اون نامعلومه.

S1NA

کاربر سایت
Mar 7, 2009
937
نام
سينا
سلام
مبارکتون باشه.
خیر متاسفانه شما در حال حاضر امکان استفاده از هک رو ندارید چرا که باید بازی که دارای Expilot بود رو از استور میخریدید و روی ویتا نصب میکردید و الان هم بازی ها از استور برداشته شدند و هم شما با ورژن 1.60 امکان اتصال به استور رو ندارید (ازتون خواسته میشه به اخرین ورژن اپدیت کنید)

مرسی آریا جان ، ممنون
راستی من الان میتونم به هر ورژنی آپدیت کنم ؟؟
مثلا 1.80 یا 2.02 ؟؟

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
مرسی آریا جان ، ممنون
راستی من الان میتونم به هر ورژنی آپدیت کنم ؟؟
مثلا 1.80 یا 2.02 ؟؟
خواهش میکنم.
تنها راه پیش روی شما ماندن روی 1.60 هست (که اصلا توصیه نمیشه به علت ایرادات نم افزاری و قابلیتهای کمتری که نسبت به ورژنهای بالاتر داره) یا اینکه اگر بخواید اپدیت کنید فقط میتونید اخرین ورژن رو که 2.05 هست بگیرید ( مثل PS3 نیست که هر فریموری رو نصب کنید )

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
خواهش میکنم.
تنها راه پیش روی شما ماندن روی 1.60 هست (که اصلا توصیه نمیشه به علت ایرادات نم افزاری و قابلیتهای کمتری که نسبت به ورژنهای بالاتر داره) یا اینکه اگر بخواید اپدیت کنید فقط میتونید اخرین ورژن رو که 2.05 هست بگیرید ( مثل PS3 نیست که هر فریموری رو نصب کنید )

راهی هست که به ورژن دلخواه آپدیت کنی نه ورژن آخر، اما فقط آپدیت نه Downgrade

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر