طرفداران سری Tekken

کدام شخصیت تکن؟!

• مجموع رای دهنده‌ها
    578

Kiddo_hunter

Lilith
کاربر سایت
Aug 23, 2011
303
چقد من این بشرو دوس دارم
leo.jpg

و این بشرو ایضا
tk5-jin-kazama2.jpg

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
تاپیک رو بیدار کنم :D
من سر داییم عاشق این بازی هستش (منم دوست دارما خیلی زیاد)
اون همه ی کمبو های 1 تا 5 بازی رو حفظه و وقتی توی 6 وسط یه کمبو گیر میکنه میگه نامردا عوضش کردن رمزشو :D
خیلی بازی باحالی هستش بین فایتینگ ها یکیه
من برای هوارانگ دان 1 گرفتم و دیگه ادامه نددم :( بازی رو ول کردم

shahab Extreme

کاربر سایت
Aug 14, 2010
11
نام
شهاب
عزیز آخرین درجه استادی Tekken Lord هست. من Tekken Lord شدم.>:d<
حیف که تو تیکن 5 جینپاچی میشیما جزء کاراکتر قابل بازی نبود. البته طریقه هک کردنش هم تو یوتوب هست.:d

spectre

کاربر سایت
Aug 1, 2013
4
سلام من تازه عضو بازی سنتر شدم . عرض ادب من رو بپذیرین لطفا . اگه از کرج تیکن باز هست در سطح بالا لطفا پیغام بدید . اگر تازه کار باشه 9 دست و 1 راند اوانس میدم اگه حرفه ای 5 دست (از 10 دست 2 رانده ) با تشکر از سایت خوبتون .

spectre

کاربر سایت
Aug 1, 2013
4
یعنی واقعا کسی تو سایت تیکن حرفه ای بلد نیست ! /:) کسی پیام نداد . سایت به این بزرگی بعید تیکن باز نداشته باشه ! عزیزان هر کس سوال در مورد تیکن داشت در خدمتم .
حالا چرا کسی پست نمیده اینجا ؟! یک بارم گفتم با هر کسی که بخواد مسابقه میدم . کسایی که این پیغامو میخونن لطفا به کسایی که تیکن بلدن بگن برای مسابقه . اگه تعداد زیاد باشه تورنومنت میزاریم . میدونم کرج تیکن باز زیاد داره b-)
از تهرانم اگه کسی هست میخواد شرکت کنه بگه . من هر روز سر میزنم امیدوارم که پیام بدید . با تشکر ;)

nazi_77

کاربر سایت
Jul 11, 2012
5
نام
nazanin
تو تیکن 5 چه طور میشه کاراکترهای مخفی را آزاد کرد؟
خب برو 1 کالکتر رو انتخاب کن تا فینال برو مرحله اخرم بردی اونوقت یه دونه کالکتر جدید جایزه میده باید انقد بازی کنی تا همشون ازاد بشن :)

-----------------------------------------------------------------

فقط این دوتا رو عشقه :x
08659997739658510020.png
17218367189153829582.png

zerti

کاربر سایت
Aug 29, 2012
119
نام
طاها
تیکن

سلام من پلی 3 تیکن تورنومنت پلی میکنم نام آیدیم هست Amateurrr
بیا پلی کنیم ببینیم چند مرده حلاجی ینم شماره تلمه 09178447038

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
سلام من تازه عضو بازی سنتر شدم . عرض ادب من رو بپذیرین لطفا . اگه از کرج تیکن باز هست در سطح بالا لطفا پیغام بدید . اگر تازه کار باشه 9 دست و 1 راند اوانس میدم اگه حرفه ای 5 دست (از 10 دست 2 رانده ) با تشکر از سایت خوبتون .
9 تا اوانس !!!! . اگه مایل بودی بیا با من بازی کن . من تجربه زیادی در TEKKEN دارم . و خوشحال میشم از تجربه دیگران استفاده کنم

آخرین ویرایش:

zerti

کاربر سایت
Aug 29, 2012
119
نام
طاها
سلام من 10-15 سالی میشه تیکن پلی میکنم
اسم ایدیم در پلی استشن 3 هست Amateurrr
اینم شماره تماسمه 09178447038
خوشحال میشم بیایی پلی کنیم اطلاعات بدیم

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
یعنی واقعا کسی تو سایت تیکن حرفه ای بلد نیست ! /:) کسی پیام نداد . سایت به این بزرگی بعید تیکن باز نداشته باشه ! عزیزان هر کس سوال در مورد تیکن داشت در خدمتم .
حالا چرا کسی پست نمیده اینجا ؟! یک بارم گفتم با هر کسی که بخواد مسابقه میدم . کسایی که این پیغامو میخونن لطفا به کسایی که تیکن بلدن بگن برای مسابقه . اگه تعداد زیاد باشه تورنومنت میزاریم . میدونم کرج تیکن باز زیاد داره b-)
از تهرانم اگه کسی هست میخواد شرکت کنه بگه . من هر روز سر میزنم امیدوارم که پیام بدید . با تشکر ;)
بیا با من مسابقه بده من حرفه ای بازی میکنم . بازیم در سطحیه که حتما می پسندی . البته فعلا سطح بازی شما مشخص نیست . بعد از اینکه با هم بازی کنیم معلوم میشه . اگه واقعا دنبال رقیب حرفه ای هستی پیام بده !

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
بیا با من مسابقه بده من حرفه ای بازی میکنم . بازیم در سطحیه که حتما می پسندی . البته فعلا سطح بازی شما مشخص نیست . بعد از اینکه با هم بازی کنیم معلوم میشه . اگه واقعا دنبال رقیب حرفه ای هستی پیام بده !
شما تهران هستی آیا؟ می‌خواستم بدونم جای خاصی هست که تکن باز ها جمع شن که آدم بره ببینه بازیشون در چه سطحیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر