the disk could not be read

Fenola

کاربر سایت
Apr 23, 2010
245
نام
فربد
با سلام خدمت تمامی دوستان
دوستان من یک عدد ps2 از یک نفر قرض کردم.
و یه چنتا بازی براش خریدم. مشکلی که برام پیش اومده اینه که من دو عدد بازی دارم که DVD9 هست (مطمینم که دو تا بازی dvd9 هستند) و به راحتی اجرا میشن ولی وقتی دیسک معمولی داخلش می زارم و پلی 2 رو روشن می کنم بالا نمیاد و منو به صفحه ی اصلی پلی 2 میبره.حالا وقتی گزینه ی browse رو میزنم و میخوام از این جا بازی رو اجرا کنم در پایین صفحه نشون میده که دیسک در حال خونده شدنه ولی بعد از یه چند ثانیه ارور میده که the disk could not be read از دوستان تقاضا می کنم که بهم کمک کنند در این زمینه.بعد از یه 6 سال یه پلی 2 به دستم رسید ولی از شانس بد من اینطوری شد.:(:((

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
با سلام خدمت تمامی دوستان
دوستان من یک عدد ps2 از یک نفر قرض کردم.
و یه چنتا بازی براش خریدم. مشکلی که برام پیش اومده اینه که من دو عدد بازی دارم که DVD9 هست (مطمینم که دو تا بازی dvd9 هستند) و به راحتی اجرا میشن ولی وقتی دیسک معمولی داخلش می زارم و پلی 2 رو روشن می کنم بالا نمیاد و منو به صفحه ی اصلی پلی 2 میبره.حالا وقتی گزینه ی browse رو میزنم و میخوام از این جا بازی رو اجرا کنم در پایین صفحه نشون میده که دیسک در حال خونده شدنه ولی بعد از یه چند ثانیه ارور میده که the disk could not be read از دوستان تقاضا می کنم که بهم کمک کنند در این زمینه.بعد از یه 6 سال یه پلی 2 به دستم رسید ولی از شانس بد من اینطوری شد.:(:((

من بهت پیشنهاد می کنم DVD رو بیخیال بشی و از طریق USB ( هارد یا فلش ) بازی کنی!
برو به این آدرس!

Fenola

کاربر سایت
Apr 23, 2010
245
نام
فربد
چنتا سوال:
این روش رو خودتون امتحان کردید؟ و جواب داده؟
فرمت فلش یا هارد چی باید باشه؟
اگه من تو هاردم یه چنتا فایل های دیگه ای هم داشته باشم اشکال نداره؟
من از کجا بفهمم که کنسول به طور کامل هک شده؟
آخرین و البته مهمترین سوال سرعت بازی ها چون پورت usb دستگاه، usb 1 هست پایین نمیاد وقتی از این روش استفاده می کنیم؟

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
چنتا سوال:
این روش رو خودتون امتحان کردید؟ و جواب داده؟
فرمت فلش یا هارد چی باید باشه؟
اگه من تو هاردم یه چنتا فایل های دیگه ای هم داشته باشم اشکال نداره؟
من از کجا بفهمم که کنسول به طور کامل هک شده؟
آخرین و البته مهمترین سوال سرعت بازی ها چون پورت usb دستگاه، usb 1 هست پایین نمیاد وقتی از این روش استفاده می کنیم؟

پیشنهاد دوست عزیز Dr.Trax کاملا تایید میشه. و اما پاسخ سوالات شما به ترتیب:
این روش کاملا جواب میده.
فرمت فلش شما باید FAT32 باشه.
ببینید کنسول شما همون سی دی رو که باید برای انجام اینکار رایت کنید اجرا میکنه یا خیر.
سرعت بازی کاملا طبیعی هستش اما برای بعضی از بازیها برای اجرای دمو و صحنه های بین بازی مسلما قدری سرعت پایین میاد (تیک میزنه) که اهمیتی نداره.

Fenola

کاربر سایت
Apr 23, 2010
245
نام
فربد
پیشنهاد دوست عزیز Dr.Trax کاملا تایید میشه. و اما پاسخ سوالات شما به ترتیب:
این روش کاملا جواب میده.
فرمت فلش شما باید FAT32 باشه.
ببینید کنسول شما همون سی دی رو که باید برای انجام اینکار رایت کنید اجرا میکنه یا خیر.
سرعت بازی کاملا طبیعی هستش اما برای بعضی از بازیها برای اجرای دمو و صحنه های بین بازی مسلما قدری سرعت پایین میاد (تیک میزنه) که اهمیتی نداره.

من بهت پیشنهاد می کنم DVD رو بیخیال بشی و از طریق USB ( هارد یا فلش ) بازی کنی!
برو به این آدرس!

از دو دوست عزیز Dr.Trax و highligh نهایت سپاسگذاری و تشکر را دارم.فقط کاری هست بکینم که این تیک داخل فیلم ها و دموها کمتر بشه؟

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
از دو دوست عزیز Dr.Trax و highligh نهایت سپاسگذاری و تشکر را دارم.فقط کاری هست بکینم که این تیک داخل فیلم ها و دموها کمتر بشه؟

نه متاسفانه! دموهائی که IN GAME باشن هیچ مشکلی ندارن، چون از محیط لود شده خود بازی استفاده میکنه! اما دموهائی که بصورت فایل ویدئویی هست به دلیل سرعت پائین USB 1 تیک میزنه! ( بعضی از بازی ها هستن که این مشکل رو ندارن ) به نظر من در کُل ارزشش رو داره که با این تیک ها کنار بیای!
من از وقتی با این روش آشنا شدم بعد از 5 سال PS2 رو روشن کردم و تا الآن 10 تا بازی تموم کردم! بازی رو دانلود میکنم، کپی می کنم تو فلش، بازی که تموم شد، پاک میکنی و یکی دیگه! :d

Fenola

کاربر سایت
Apr 23, 2010
245
نام
فربد
ببخشید بعد از نصب برنامه از طریق CD وقتی نصب کامل شد. پلی2 رو خاموش کنم و دوباره روشن کنم، ریستارت کنم و یا دیسک رو در بیارم؟چون من برنامه رو نصب کردم رو یه پلی 2 دیگه ولی صفحه browse و config چیز دیگه ای بهش اضافه نشده بود ولی تو مموری برنامه ها نصب شده بود.
اگر حتی دیسکی که رایت می کنم رو دستگاه خودم نخونه می تونم مموریم رو روی یه پلی2 دیگه نصب کنم و این کار رو اجراش کنم بعد وصلش کنم به پلی2 خودم؟

Fenola

کاربر سایت
Apr 23, 2010
245
نام
فربد
ببخشید بعد از نصب برنامه از طریق CD وقتی نصب کامل شد. پلی2 رو خاموش کنم و دوباره روشن کنم، ریستارت کنم و یا دیسک رو در بیارم؟چون من برنامه رو نصب کردم رو یه پلی 2 دیگه ولی صفحه browse و config چیز دیگه ای بهش اضافه نشده بود ولی تو مموری برنامه ها نصب شده بود.
اگر حتی دیسکی که رایت می کنم رو دستگاه خودم نخونه می تونم مموریم رو روی یه پلی2 دیگه نصب کنم و این کار رو اجراش کنم بعد وصلش کنم به پلی2 خودم؟

این آخرین کمکم ممنون میشم بهم بکنید تو خود سایت چیزی در این مورد ننوشته.(فقفط نوشته دیسک رو وقتی برنامه نصب شده در بیارید ولی ننوشته خاموش کنید ریستارت کنید.....)

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
این آخرین کمکم ممنون میشم بهم بکنید تو خود سایت چیزی در این مورد ننوشته.(فقفط نوشته دیسک رو وقتی برنامه نصب شده در بیارید ولی ننوشته خاموش کنید ریستارت کنید.....)
وقتی نصب شد تمومه: چه حاموش چه ریست دیگه به اون سی دی نیازی نداری. همه چیز از روی مموری ران میشه

Fenola

کاربر سایت
Apr 23, 2010
245
نام
فربد
وقتی نصب شد تمومه: چه حاموش چه ریست دیگه به اون سی دی نیازی نداری. همه چیز از روی مموری ران میشه

من وقتی برنامه رو نصب کردم فقط وقتی مموری رو از توی گزینه ی browse باز می کردم می تونستم برنامه های نصب شده رو ببینم ولی رو منو اصلی پلی2 چیزی نبود. چیکار باید بکنم؟:(

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048

شما سی دی رو بذار تو مجددا وارد نرم افزار شو! در اون قسمت ها یک گزینه ای داره به اسم FORMAT MC اگر اشتباه نکنم! یک بار مموری کارتتو فرمت کن و بعد دوباره نرم افزارو نصب کن! درست میشه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر