CTR - Crash Team Racing ( کراش ماشینی )

Lord Adhinos

کاربر سایت
Oct 7, 2012
256
نام
محمد مهدی اسپیرز
CTR%20-%20Crash%20Team%20Racing%20(2).jpg
CTR%20-%20Crash%20Team%20Racing.jpg

در این تاپیک درباره ی بازی فوق العاده زیبا و شاهکار و خاطره انگیز CTR Crash Team Racing صحبت میکنیم
که البته ما اونموقع به این بازی کراش ماشینی میگفتیم
ای که چه بازی قشنگ و باحالی بود یادش بخیر
خیلی این رو بازی میکردم و خاطرات زیادی باهاش دارم و یکی از بازی های بسیار محبوب و پرفروش در کشور ما بود
این بازی در ابتدا توسط Naughty Dog برای رقابت با Mario Kart نیتیندو ساخته شد اما کراش ماشینی بسیار بسیار محبوب تر و پرفروش تر از Mario Kart شد و به یکی از بهترین بازی های سبک Racing در تاریخ تبدیل شد

داستان بازی هم درباره ی این بود که Nitros Oxide معروف به سریع ترین راننده ی کهکشان از فضا به زمین امده بود و میخواست که سیاره ی زمین را به مکانی برای ماشین های اسقاطی و دورانداخته شده تبدیل کنه و Nitros Oxide ساکنان سیاره ی زمین و بهترین رانندگان زمین را در فستیوالی به اسم "سریع ترین بقا" در یک مسابقه ی رانندگی به چالش کشید
و اگه رانندگان زمین برنده میشدند Nitros Oxide به تنهایی سیاره ی زمین را ترک میکرد اما اگه Nitros Oxide برنده میشد سیاره ی زمین را به مکانی برای ماشین های اسقاطی و دورانداختنی تبدیل میکرد
که از رانندگانی که در مسابقه حظور یافته بودند میتوان به افراد زیر اشاره کرد:

IconicCrash.jpg

پرتاگونیست سری که سرعت و هندلینگ بالایی در رانندگی داشت
MindOverMutantNeo.PNG

دانشمند دیوانه که برای این میخواست از پیروزی Nitros Oxide جلوگیری کند که در واقع مخواست زمین مال خود او شود
chcoconewer.jpg

خواهر بزرگ کراش که از طریق ژن های کامپیوتری که داشت چیپ های کامپیوتری را برای زیاد کردن سرعتش به Kart خود نصب کرده بود
image015.jpg

دانشمند راکت که او نیز مثل Coco Bandicoot برای افزایش قابلیت های Kart اش قطعاتی را به ان اضافه کرده بود
Polar_and_pura_doodle_by_nintendragon8-d49afhh.png

Kart های کم سرعتی داشتند اما هندلینگشون را افزایش داده بودند
505431219_BMROWQBDOBRKMCU.jpg
chdingodile.jpg

برای داشتن سرعت بالا در Kart های کنترلی شان هزینه ی زیادی کرده بودند
choxidecnk.jpg

انتاگونیست اصلی داستان و باس مرحله ی اخر که برای تبدیل کردن زمین به محلی برای ماشین های اسقاطی به زمین امده بود
http://coolrom.com/roms/psx/38727/CTR_-_Crash_Team_Racing.php
http://coolrom.com/emulators/psx/52/ePSXe.php

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
خدایی یادش به خیر من یادمه این بازی رو اینقدر بازی کرده بودم فوق العاده حرفه ای شده بودم توی Time trial تمام ستاره های پلاتینیوم رو گرفته بودم
حتی اون nitro رو هم آزاد کرده بودم
حیف که کراش به خاطره ها پیوست الان دارم با ماریو کرات یک دنیا صفا می کنم

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
حتی اون nitro رو هم آزاد کرده بودم
اون مگه آزاد میشد!! من خودمو کشتم فقط تونستم یکی دو بار شبح Nitro رو شکست بدم.از اونجایی برخلاف بقیه شون که به جز برلیون با کد هم باز میشدن برا این یکی کد تقلب نبود فک نمی کردم باز بشه!
حالا مالی بود یا فقط ظاهرش فرق میکرد؟
برا Crash Bash یادمه تک تک جواهرا رو گرفتیم(تا حالا کس دیگه ای ندیدم گرفته باشه) ولی برخلاف 3و4 نه اندینگ جدیدی داد نه کاراکتری باز کرد نه مرحله ای :(

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
اون مگه آزاد میشد!! من خودمو کشتم فقط تونستم یکی دو بار شبح Nitro رو شکست بدم.از اونجایی برخلاف بقیه شون که به جز برلیون با کد هم باز میشدن برا این یکی کد تقلب نبود فک نمی کردم باز بشه!
حالا مالی بود یا فقط ظاهرش فرق میکرد؟
برا Crash Bash یادمه تک تک جواهرا رو گرفتیم(تا حالا کس دیگه ای ندیدم گرفته باشه) ولی برخلاف 3و4 نه اندینگ جدیدی داد نه کاراکتری باز کرد نه مرحله ای :(

آخ ببخشید منظورم اون آبیه بود که روی کله اش ساعت داشت
اتفاقا خودم تو کف غول آخرش بودم چجوری باز میشد

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,505
ته بازی بود
من برای PC ستاپیش رو رو دارم , میریختیم میبردیم دانشگاه ( خونه دانشجویی ) اونجا بازی میکردیم 2 تا 4 نفره
الانم از Store خریدم که بریزم رو Vita ولی نمیریزه :-o
نشستم رو PS3 بازیش کردم همه کاراکترهاش رو آزاد کردم

ezio love

کاربر سایت
Nov 3, 2009
358
نام
محسن
اين نسخه كه روي psn گذاشتن بهش چيزي اضافه كردن؟؟ مثلا مولتي آنلاين ؟؟

بازهای PS1 رو معمولا فقط برای دانلود میزارن هیچی اضافشون نمی کنند و هیچ تغیری نمی دن روشون من که داشتم همون نسخه PS1 بود.

اون غول آخر فضایی اصلا باز نمیشه عمرا من اون موقع با گیم شارک هم زدم همه رو باز کردم اون جزوشون نبود.

چه دوران خاطره انگیز خوبی باهاش داشتیم .چقدر خاطره هرگز فراموشش نمی کنم

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
واقعا یاد این بازی به خیر!
بازی رو یادمه تمومش کردم و اون غول آخر هم که نامرد خیلی اذیت میکرد تو مسیر!
در کل یکی از سبکهای مورد علاقه من همین بازیهای سبک Karting هستش (این نوع بازیهای مسابقه ای در اصل به Karting مشهورند). در این سبک بازی های:
Mario Kart از نینتندو 64
Mario Double Dash از گیم کیوب
Crash Nitro Kart برای هر دو کنسول PS2 و گیم کیوب
Pac Man - World Rally برای هر دو کنسول PS2 گیم کیوب
Crash Tag Team Racing از PS2
و .....
ولی انصافا CTR - Crash Team Racing کنسول ps1 فوق العاده مهیج و زیباست و بهترین در این سبک برای این کنسول (با اینکه چندین بازی هم سبک برای ps1 ارایه شده بود). هنوز هم بعضی وقتها سری بهش میزنم! هیچ وقت لذتش رو از دست نمیده!

Lord Adhinos

کاربر سایت
Oct 7, 2012
256
نام
محمد مهدی اسپیرز
اون غولاخر بازی Nitros Oxide را نمیشد باز کرد
من یادمه چند بار همه ی کاراکترهارو با Cheat Code باز کردم ولی Nitros Oxide در بین اون ها نبود

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
یکی از بهترین بازی های دوران کودکیم بود هنوزم بازیش میکنم ، البته تو pc
واقعا ps1 بدون crash اصلا معنی نداشت
چندین بار بازیو تموم کردم همه چیم باز کردم ولی اون غول آخر بازی هیچ وقت باز نمیشد :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر