همه چیز در مورد سریال Fringe [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
یه سؤال، پایان فصل دوم کدوم بود دقیقاً؟ :D یادم نمیاد!

این همون اپیزودی بود که تیم به دنیای موازی میره تا پیتر رو نجات برگردونن، ولی آخرش والتر نیت اولیویای خودشان رو به جای اولیویا اصلی با تیم میفرسته. آخرش یه سکانس از زندونی کردن انفرادی اولیویا نشون میدن که همه حسابی توی انتظار سیزن بعدی میمونن :D

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
منم دیدم:( الان اصلا احساس خوبی ندارم:( کلا هر وقت سریالی که کلی وقت پاش گذاشتم و به قولی باهاش بزرگ شدم تموم میشه، همینجوری یه مدت دپرس میشم:(
پایانش در کل برام راضی کننده بود ولی انتظارم یه کم بیشتر بود.
اصلا حال و حوصله حرف زدن در موردش رو ندارم. داغونم:crying1:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
و بالاخره این هم تموم شد. :(
منم مثل دوستان از پایانش خیلی راضی بودم. با اینکه بخش هایی از سیزن 3 و اکثر سیزن 4 به اندازه سیزن های اول نبود ، ولی سریال رو عالی تموم کردن و برعکس Lost که پایانش باعث شد یه خاطره بد برام شکل بگیره ، از Fringe یه خاطره خوب توی ذهنم می مونه.
S05E13
آخه نامردا ! :(( باید دقیقاً توی اپیزود آخر دست بذارین روی قسمت محبوب من یعنی اون لاله سفید ؟!! :(
Walter !! :( چقدر مظلومانه رفت. وقتی September گفت که قراره اون بره ، خیلی خوشحال شدم ولی آخرش... :((
اشکم در اومد اواخر این اپیزود...
Windmark هم جالب مُرد ! البته فکر میکردم صحنه مرگش بیشتر از اینا طول بکشه ولی خلاقانه مُرد ! :D بنده خدا نتونست در آخرین لحظه غیب بشه !
به نظرم Broyles هم اگه می مُرد بهتر بود. تأثیرگذاری اپیزود آخر از این هم بیشتر میشد.
اون تیکه ای که هادی عکس هاش رو گذاشت و کلی از آزمایشات سیزن های قدیمی رو دیدیم هم عالی بود ! توی یه سکانس جالب ، مروری روی اپیزودهای قبلی کردیم ! :D
در مجموع دمشون گرم که با وجود یه سری مشکلات توی این سیزن های آخر ، خیلی خوب تمومش کردن و ما رو اندوهگین ساختن ! :(

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
938
نام
هادی
بابا چه خبره اینجا شیون راه انداختین باید خوشحال باشین مثه Lost تموم نشده ، اشک شوق بریزین اقلا . :D

آخه میدنی تو اینجور مواقع آدم احساس میکنه یه چیزی رو از دست داده و دیگه هم بر نمیگرده.:(:d

ولی خوب همه اینا اشک شوق:d

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
منم دیدم بالاخره :(( منم مثل همتون داغونم اصلا هم حوصله حرف زدن و نظر دادن هم ندارم :(

اما به قدری راضی هستم از سریال که تمامی خاطرات بد لاستم رو میتونم به تباهی بسپارم و اسم J. J Abrams رو با خوشی تو یادم نگه دارم.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
فکر کردم شاید ما جو زده شده باشیم ، ولی بروبچ خارجی مثل اعضای IMDb هم اکثراً از پایانش خیلی راضی بودن.
کلاً یه پایان خوب و مناسب ، ضروری ترین چیز برای محصولی هست که آدم چند سال باهاش در ارتباطه. حالا میخواد بازی باشه یا سریال یا کتاب یا هر چیز دیگه. یعنی یه پایان بد میتونه بهترین خاطره ها رو هم خراب کنه ولی یه پایان خوب میتونه کاری کنه که آدم بعضی مشکلات قبلی رو هم فراموش کنه.
راستی یه چیز جالب هم توی آخرین سکانس دیده میشه که من خودم متوجه نشده بودم و یه نفر گفت و رفتم دیدم ! :D
S05E13
اونجایی که Peter داره نامه ها رو می بینه ، روی یکی از نامه ها (یعنی مثلاً از طرف سازنده های سریال به بیننده ها) نوشته شده :
!Thank you for your support

vlcsnap-2013-01-21-12h17m34s120.jpg

کار جالبی بود ! :D

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
بلاخره تموم شد
سریالی خوش ساختی بود
واقعا از فصل یک و دو خیلی خیلی لذت میبردم
فصل سوم و چهارم کمی افت داشت ولی بازم خوب بود
فصل پنجم هم از اواسطش خیلی خیلی قشنگ شد
قسمت آخرم واقعا خوب تموم کردن دمشون گرم

ولی من همچنان
میخوام بدونم اون کی بود تو سیزن کارتونی:))

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
اسپویل ها کلی هستن.

بلاخره تموم شد
سریالی خوش ساختی بود
واقعا از فصل یک و دو خیلی خیلی لذت میبردم
فصل سوم و چهارم کمی افت داشت ولی بازم خوب بود
فصل پنجم هم از اواسطش خیلی خیلی قشنگ شد
قسمت آخرم واقعا خوب تموم کردن دمشون گرم

ولی من همچنان
میخوام بدونم اون کی بود تو سیزن کارتونی:))

یه فرضیه این بود که فکر کنم پدرخونده ی اولیویا باشه، که اولیویا اون رو توی ذهنش داخل یه زپلین و توی زپلین هم داخل یه جعبه حبسش کرده بود (منظور از زپلین و جعبه همون دفن کردن خاطرات توی اعماق مغزه :D ) چون واقعا ازش وحشت و تنفر داشت :D

اما با توجه به اینکه میپره و مردن توی اون رویا معنی از بیدار شدن توی دنیای واقعی میده این زیاد قابل قبول نیست.

اولیویا فکر کنم که گفت اون مرد احتمالا کسیه که اونو میکشه، و تنها کسی هم که اولیویا رو کشت والتر بود. توی رویا احتمالا یکی از خصوصیا منطقی بودن شدید والتر که مدت ها بود بر اثر برداشتن تیکه های مغزش نابود شده بود اونطوری بیدار میشه، و باعث میشه که آخر فصل 4 والتر بتونه بدون احساس و با منطق کامل اولیویا رو برای نجات زمین بکشه.

اسپویل
دوستان معنی لاله سفید رو یادم رفته!!! ، آخر سریال که نشونش داد برای چی بود ؟؟؟

لاله سفید کلا توی سریال مفهوم های زیاد و خاصی داره، مفهوم هایی مثل امید و ایمان. هربار که بحثش میاد ممکنه هرکسی برداشت های مخصوص به خودش رو ازش داشته باشه. کلا فرینج سریالی نبود که بخواد حتما روی یک چیز خاص تاکید کنه، خوده بیننده هم باید توش غرق میشد و فرضیه های خودش رو هم وارد داستان میکرد.

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
:(( باورم نمیشه برای پایان سریالی اینقدر احساساتی شده باشم و ناراحت شم!
خیلی خوب بود! بهترین خاطرات رو برام به همراه داشت!
اینگار همین 2 روز پیش بود که اومدم تو این تاپیک دیدم آریا از سریال حرف میزنه و میگه خیلی خوبه!
هیچوقت از یادم نمیره فوق العاده بود
ویرایش.........
الان یادم افتاد با این تاپیک با فرینج آشنا نشدم چون این بعدا زده شد:D احتمالا تاپیک همه چیز در مورد سریال بوده :D

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
راجب به قسمت آخر سریال
یه چیز جالب به فکرم رسید!
مگه اینطور نبود که پیتر از یه خط زمانی دیگه اومد! مگه اینطور نبود که توسط observer ها نجات پیدا کرد!
پس بعد تغییر observer ها تو هیچ دنیایی نباید پیتر باشه!
در ضمن آخر ما نفهمیدیم این ویلیام بل چی شد!
آخرشم اینه که خیلی جاها آبزرورها جون مردم رو نجات میدادن! در نبودشون خیلی تغییرات دیگه بوجود میاد
مگر اینکه خودمون رو گول بزنیم و بگیم آبزرور ها هنوزم هستن اما مثل انسانهای دیگه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر