بازی مزرعه دار Harvest Monn Back To Nature (ماه برداشت)

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
چه جالب . بعد کیا کلا میشد باشون ازدواج کرد؟ این که خیلی راحت تر میشه :d

چه پدری ازم درمیومد دختر پرستاره رو مخشو بزنم:D
قلبش قرمز که میشد سریع باهاش ازدواج میکردم:D(قرمط اخری بود دیگه?)

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
تا آنجا که یادمه یکیش پسر شهردار بود یکیش پسرنجار یکیش شاگرد فروشگاه یکیش هم ماهگیر بود:d

با زاک نمیشد?(همون که هرروز ساعت 5 میومد ایتمامونو میخرید:D چه پولدارم بود:D)
اینی که تو میگی همونیه که اولش تو کشتی شروع میشه?

prof saral

کاربر سایت
Jan 13, 2013
10
نام
سارال
با زاک نمیشد?(همون که هرروز ساعت 5 میومد ایتمامونو میخرید:D چه پولدارم بود:D)
اینی که تو میگی همونیه که اولش تو کشتی شروع میشه?

آره دقیقا اولش از تو کشتی شروع میشد زاک همونی هست کنار دریا دخترو پیدا میکنه اونم فکر کنم جزو خواستگاربود

• Like
Reactions: ehsanservat

mohsen shafihy

کاربر سایت
Apr 9, 2011
43
نام
محسن شفیعی
من اون موقع تازه بازیو گرفته بودم،نسخه ژاپنیش بود،هر روز بازیو از نو شروع میکردم و کارهای مزرعه را انجام میدادم(برداشتن گیاهان هرزه و سنگ ها و چوب ها و شخم زدن زمین)اما بلد نبودم سیو کنم!(البته بعدش یاد گرفتم!!)
یادش به خیر...

• Like

prof saral

کاربر سایت
Jan 13, 2013
10
نام
سارال
یعنی همه بخاطر ازدواج و مخ زنی بازی مکردین؟!:d

خب راسش آدم یه چیزایی یاد می گرفت که تو دنیای واقعی خیلی به کمکش می اومد:d خودت که میدونی اون زمون مخ زنی مثل الان آسون نبود که موبایل نبود که شانسی شماره بگیری طرف آشنا دربیاد:))

AMG

کاربر سایت
Jun 13, 2012
175
اقایون که مثل من عاشق این بازی بودند
نسخه جدید ش همین 1 ماه پیش شاید کمتر اومد
ولی متاسفانه انحصاری 3ds
شاید مجبور بشم یه دونه بخرم چون خیلی قابلیت بهش اضافه شده مخصوصا دام ها زیاد شدن و امکانات بازی
خیلی بالا رفته (میتونی دختر ها رو برای شام دعوت کنی خونه )

• Like

prof saral

کاربر سایت
Jan 13, 2013
10
نام
سارال
اتفاقا خریدم خیلی جالبه فقط مشکل اینه که وقت ندارم:dمن نمیدونم تو یه دیسک چندصدمگابایتی که اونقدر اطلاعات به سختی جا میشد جه جوری تو یه کارتریج فسکنی چند میگی این همه اطلاعات جا کردن واقعا حجم بازی خیلی سنگیه تعدادکارهاش بیش از حد انتظار

.Noctis.

کاربر سایت
Jun 11, 2012
363
نام
Noctis
اقایون که مثل من عاشق این بازی بودند
نسخه جدید ش همین 1 ماه پیش شاید کمتر اومد
ولی متاسفانه انحصاری 3ds
شاید مجبور بشم یه دونه بخرم چون خیلی قابلیت بهش اضافه شده مخصوصا دام ها زیاد شدن و امکانات بازی
خیلی بالا رفته (میتونی دختر ها رو برای شام دعوت کنی خونه )

اتفاقا خریدم خیلی جالبه فقط مشکل اینه که وقت ندارم:dمن نمیدونم تو یه دیسک چندصدمگابایتی که اونقدر اطلاعات به سختی جا میشد جه جوری تو یه کارتریج فسکنی چند میگی این همه اطلاعات جا کردن واقعا حجم بازی خیلی سنگیه تعدادکارهاش بیش از حد انتظار
پس مجبور شدیم یه 3ds هم بگیریم >:d<
سبک محیطش شبیه همین harvet moon:back to nature هست یا مثل harvest moon های ps2?

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
سلام
1.به غیر از تقلب چطوری میشه اون همه چوب برای ارتقا خونه به دست اورد؟یارو چوب بره چوب را به قیمت طلا میفروشه.
2.اون گیاه هایی که میکاریم بعد این که فصل رد میشه خشک میشن.اگه دوباره همون فصل بشه دوباره رشد میکنند یا نه همون خشک میمونن؟

3 تا خاطره من از این بازی در پلی1:
مموری کارتم جا سیو نداشت.برای این که بازیم خراب نشه کنسول را 5 روز روشن میزاشتم بازی میکردم بعد 5 روز توی یکی از اون روز های جشن که یه دیگ وست میدونه ازش رفتم بالا توش گیر کردم زمانم که مونده بود منم نمیتونستم از تو دیگ بیام بیرون مجبور شدم خاموش کنمش.
اسب را کلی وقت نگه داشتم بعدش اون یارو اومد بردش منم گفتم برام زینش میکنه میاره ولی برد اسب را خورد دیگه نیاورد.
اولا بازی که بلد نبودم خیار کاشته بودم برداشت کردم نمیدونستم چطوری بفروشمش.بردمش بیش بقالی دادمش به یارو ، اونم گفت مرسی و خوردش پولشم نداد.
آخ برم بازیه را بریزم رو پلی3 و بازی کنم :d

• Like

Gamer2013

کاربر سایت
Jan 19, 2013
9
نام
میلاد
من این بازی رو خیلی زیاد رفتم.ازدواج کردم همه چی خریدم.ولی نتونستم شهر برم.واسه یه تولد هر کسی کادو میخریدم و... این که به شهر میره یه چیز الکی ای هست تا بازدید کنندگان این بازی رو بیشتر کنن...

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر