آموزش دانلود بازیها،دموها و پچها از طریق PC برای PS VITA

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
خوب نه اون باید پر باشه مگه این که اشتباه باشه از نیما بپرس اونشو من نمیدونم:D

Sent from my ST18i using Tapatalk 2
الان کامل خاموش روشن کردم اول یه ذره با سرعت دانلود کرد بعد کنسل(فکر کنم چون اول رزیوم بعد کنسل کردم اینجوری شد به هرحال ممنون

mansourace

کاربر سایت
Jan 11, 2013
174
نام
منصور
سلام خواهش میکنم راهنماییم کنید من مودم wirelles ندارم و با برنامه wifi رو شیر میکنم {لب تاب دارم } ولی وقتی تو ps vita ip رو تقییر میدم دیگه به اینترنت connect نمیشه

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام خواهش میکنم راهنماییم کنید من مودم wirelles ندارم و با برنامه wifi رو شیر میکنم {لب تاب دارم } ولی وقتی تو ps vita ip رو تقییر میدم دیگه به اینترنت connect نمیشه
دوست من شما که WiFi ندارید پس حالت معمولی چجوری ویتارو به اینترنت وصل میکنید ؟؟
با PC و کابل USB :؟؟؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,390
نام
Ali
دوستان راهی نیست بشه بازیهای دمو رو روی ویتاهای هک شده با tn-c رو با pc مستقیم دانلود کنیم و بدون اضاف کردن به لیست دانلود و این چیزا روی ویتا بریزیم چون اگه به psn بریم که هک دستگاه میپره و من روی فریموره 1.81 و هک بازی Gravity Crash هستم.

mansourace

کاربر سایت
Jan 11, 2013
174
نام
منصور
مشکل وصل شدن ویتام به نت حل شد ولی بعد از resome فایل این ارورو تو قسمت دانلودبازی میده could not download (nw-10743-5) و وقتی دوباره بازی رو resome میکنم لب تاب restart میشه لطفا کمک کنید و اگر برنامه به درد بخوری برای hotspot کردن وای فای هست بگید چون شما همه با مودم wirelles این کارو انجام دادید

و در ضمن من اینترنت گوشیرو با wifi شیر میکنم به لب تاب بعد از لب تاب با برنامه به ps vita

مشکلم حل شد از برنامه hotspot بود با برنامه coneccify تونستم راهت اینترنتو شیر کنم الانم دارم با صورعت نور میدانلودم و بابت این اتلاع رسانی ممنون

آخرین ویرایش:

nimaprince

کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
مشکل وصل شدن ویتام به نت حل شد ولی بعد از resome فایل این ارورو تو قسمت دانلودبازی میده could not download (nw-10743-5) و وقتی دوباره بازی رو resome میکنم لب تاب restart میشه لطفا کمک کنید و اگر برنامه به درد بخوری برای hotspot کردن وای فای هست بگید چون شما همه با مودم wirelles این کارو انجام دادید

و در ضمن من اینترنت گوشیرو با wifi شیر میکنم به لب تاب بعد از لب تاب با برنامه به ps vita

مشکلم حل شد از برنامه hotspot بود با برنامه coneccify تونستم راهت اینترنتو شیر کنم الانم دارم با صورعت نور میدانلودم و بابت این اتلاع رسانی ممنون
دوست من خداروشکر که مشکلت حل شد ولی خدایی میگم فکر کنم کار باحالی انجام دادی چون 3 یا 4 تا شیر کردی :)
ای والله داری
البته الان منظورتونو فهمیدم
اینم روش جالبی بود برای اونهایی که مودم وایرلس دار ندارند :)

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,390
نام
Ali
دوستان راهی نیست بشه بازیهای دمو رو روی ویتاهای هک شده با tn-c رو با pc مستقیم دانلود کنیم و بدون اضاف کردن به لیست دانلود و این چیزا روی ویتا بریزیم چون اگه به psn بریم که هک دستگاه میپره و من روی فریموره 1.81 و هک بازی Gravity Crash هستم.

ببینم یه نفر که شرایط زیر رو داره تست کنه ببینم جواب میگره یا نه و خودم چون فریموره 1.81 داشتم و هک بازیهای psp بود نتوستم و ازم میخواست دستگاه لعنتی رو اپدیت کنم و بنظرم روی این روش هکرها کار کنن به زودی کلک ویتا کندس و بازی راحت میرفت تو بخش انتقال به ویتا که اگه بشه گولش زد که اینترنت برقراره تو ps3 مثله برنامه cma که کرک شده کاره ویتا تمومه:d

فریموره 2.2 بر روی ویتا
داشتن یک بازی اورجینال(منظورم داشتن مموری اصلی بازی هست مثل بازی انچارتد)
دانلود بازی که داریدش بر روی کامپیوتر
ps3 کپی خور بر روی فریموره ریباگ 4.30.1

حالا تابیک زیر رو همراه با نظرهای داده شده تا صفحه بعدش بخونید و ببینید میتونید بازی رو کپی کنید روی دستگاتون و بعد مموری بازی رو دربیارید و همچنان بازی اجرا بشه و یکی در تابیک اعلام کرده که میشه و اگه اینجوری باشه میشه مثلا شما بازی رو بخرید و بعد با این روش کپی کنید روی مموری ویتاتون و بعد بازی رو بفوشید:))

Console-Hax Forums

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
سلام . دوستان من قصد خرید ویتا رو دارم . فقط یک سوالی هست . من از این برنامه برای دانلود بازی های ps3 استفاده میکنم . عضو پلاس هم هستم . در حال حاظر تو دانلود لیستم 5-6 تا بازیه ویتا هست . سوالم اینه که من میتونم این بازی ها رو روی ps3 دانلود کنم و بعد ترنسفر کنم رو ویتا ( اکانتی که استفاده میکنم یکیه . یعنی وقتی انشالا ویتا خریدم از همین اکانتم استفاده میکنم ) ... اینو واسه این گفتم که این چند روزی که وقت هست بزارم 2 تا بازیش دانلود بشه .

amin001

کاربر سایت
Jul 5, 2011
91
سلام به همگی
بچه ها من یه تعداد بازی برا ویتا دان کردم- در واقع بدون ویتا و از طریق pc
مشون pkg هسنتن - با این روش میشه انتقالشون داد به ویتا؟؟؟

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
سلام . دوستان من قصد خرید ویتا رو دارم . فقط یک سوالی هست . من از این برنامه برای دانلود بازی های ps3 استفاده میکنم . عضو پلاس هم هستم . در حال حاظر تو دانلود لیستم 5-6 تا بازیه ویتا هست . سوالم اینه که من میتونم این بازی ها رو روی ps3 دانلود کنم و بعد ترنسفر کنم رو ویتا ( اکانتی که استفاده میکنم یکیه . یعنی وقتی انشالا ویتا خریدم از همین اکانتم استفاده میکنم ) ... اینو واسه این گفتم که این چند روزی که وقت هست بزارم 2 تا بازیش دانلود بشه .
آره میشه..فقط دقت کن حتما بازی واسه ویتا باشه..

RONIIN

Tech Team
کاربر سایت
Sep 13, 2008
636
نام
خسرو
سلام بچه ها یکی میتونه لینک این برنامه یا حداقل اسمشو به من بگه میخوام از pc واسه ویتا بازی دانلود کنم....ممنون.

nimaprince

کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام بچه ها یکی میتونه لینک این برنامه یا حداقل اسمشو به من بگه میخوام از pc واسه ویتا بازی دانلود کنم....ممنون.

لینک دانلود برنامه توی پست اول هستش !!!
اسمش هم دوست خوبم گفت
PS3Prox

peyman_mi

کاربر سایت
Feb 21, 2011
284
نام
پیمان
سلام یه سوال ابتدایی ویتا رو باید از طریق usb به pc وصل کنی واسه دانلود و ریختن ؟
یا اینکه باید توسط وایرلس شیر کنی ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر